Партия промышленников и предпринимателей Украины
Харьковская областная организация
Вступление в ХОО ПППУ Устав Партии Промышленников и Предпринимателей Украины Программа Партии Промышленников и Предпринимателей Украины

Наши новости

15/02/2016
ЗАЯВА 12.02.16

12 лютого 2016 року у м. Київ відбулося засідання Антикризової ради громадських організацій України, учасниками якого було близько 100 об’єднань, які представляють реальний сектор економіки та науково-експертну спільноту. На засіданні обговорювалися матеріали Звіту про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році.

За підсумками експертного обговор

[Подробнее...»]

12 лютого 2016 року у м. Київ відбулося засідання Антикризової ради громадських організацій України, учасниками якого було близько 100 об’єднань, які представляють реальний сектор економіки та науково-експертну спільноту. На засіданні обговорювалися матеріали Звіту про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році.

За підсумками експертного обговорення представниками провідних галузевих асоціацій, громадських організацій бізнесу ухвалено Заяву із закликом оновити Уряд, сформувавши його з деполітизованих технократів, фахівців, які працювали би за планом виходу із кризи, готували стратегію подальшого розвитку країни та несли персональну відповідальність за досягнення конкретних результатів у визначені терміни.

ЗАЯВА
Антикризової ради громадських організацій України

Україна, захищаючи стратегічний європейський вибір, територіальну цілісність, завершила складний 2015 рік з від’ємними соціально-економічними результатами. Зниження ВВП за підсумками року склало майже 11%, промислового виробництва – 13,4%, експорту – майже на третину. За даними міжнародних аналітиків, вітчизняна економіка потрапила у п’ятірку найгірших у світі, посіла перше місце в світі за показником зростання інфляції – понад 43 %, 140-е – за довірою до банківської системи, 162 – за рівнем економічних свобод, 130 – за масштабом корупції.

С уважением и наилучшими пожеланиями,

Однак складається враження, що факти такого глибокого економічного падіння залишилися поза увагою очільників уряду країни. Крім того, не можна списувати більшість проблем на рахунок війни на сході.

В оприлюдненому на сайті КМУ звіті про діяльність за минулий рік написано: «не дивлячись на усі складні політичні та економічні виклики, які постали в 2015р., завдання з відновлення макроекономічної стабільності та припиненню падіння економіки уряд виконав».

Нездатність адекватно оцінити поточну соціально-економічну ситуацію в країні та власну роль щодо завдання її виправлення свідчить про непрофесіоналізм уряду, неспроможність його до системних економічних реформ, ефективних антикризових дій. Про це Антикризова рада громадських організацій України висловлювалася вже багато разів, запропонувавши уряду Антикризову програму спільних дій влади і бізнесу. Фактичне заморожування глибокої кризи, відсутність програмних дій з активізації національної економіки, подальше зниження рівня життя населення великою мірою обумовлені безпрецедентним падінням якості та професіоналізму державної влади, браком персональної відповідальності в системі вищого менеджменту країни. Величезне обурення громади викликають такі досі не зжиті підходи до кадрової політики, як призначення за принципами особистої відданості, політичної кон’юнктури, корупційна метушня навколо доступу до ресурсів.

«Притчей во язицех» стала боротьба з корупцією, коли імітація намірів підміняє ефективні дії. Уряд не дбає про захист прав власника та інвестора, не посилає позитивних сигналів міжнародним інвесторам. Податкові «новації», про які урядовці голосно звітують, не призвели до зниженні фіскального навантаження на бізнес, не запропонували стимули для виходу «з тіні». Фіскальна реформа виявилася зірваною, і ніхто не поніс за це відповідальності.

В цілому економічна політика уряду, як що таку взагалі можна вважати існуючою, поглиблює деіндустріалізацію, викликає пригнічення легального сектору та скорочення платоспроможного попиту. Ніяких умов для розвитку промисловості не створено, і навіть планів таких немає.

Промислову громаду турбує відсутність єдності підходів, погоджених координованих дій між гілками влади в трикутнику «президент – парламент – уряд», що для парламентсько-президентської республіки є просто згубним. Коаліційна угода, за різними поглядами, є виконаною лише на 17-30%. Замість того, щоб проявити громадську позицію і патріотизм, згуртуватися навколо серйозних антикризових завдань, налаштуватися на сконсолідовані, системні професійні дії, можновладці зайняті з’ясуванням стосунків, перекладанням вини з одного на іншого, поточним або з прицілом на чергові вибори піаром.

Перед загрозою поглиблення соціально-економічної кризи, глобальними викликами в площині національної безпеки, територіальної цілісності та державності України такі дії є неприпустимими та безвідповідальними.

За два роки роботи уряд так і не став рівноправним партнером для громадянського суспільства, не налаштував діалог з промислово-підприємницькою спільнотою. Отже, не випадково, що доленосні для країни рішення часто ухвалюються «з повітря» і навіть не наближаються до того, що реально чекають від влади представники реального сектору економіки, населення українських міст та сіл.

Промисловці, підприємці та роботодавці не можуть миритися з таким станом справ. Виходячи із незадовільної оцінки діяльності Кабінету Міністрів за підсумками 2015 року, вимагаємо від Президента країни та парламенту сформувати новий, технократичний склад уряду, який працював би за планом виходу із кризи, готував стратегію подальшого розвитку країни, ніс персональну відповідальність за досягнення конкретних результатів у визначені строки, зжив з практики слідування принципам особистої відданості чи партійних зобов’язань. Уряд має бути оновлений, за таких умов підприємницька спільнота готова делегувати досвідчених фахівців із державницькою позицією.

В той же час парламентській коаліції ще належить виконати обіцянки, які вона давала народові Україні. Вимагаємо припинити політичні ігрища на парламентському майданчику. Народні обранці відповідно до коаліційних зобов’язань повинні усвідомити свою відповідальність за високий професійний рівень урядовців, підвищення якості діяльності уряду.

В складні для України часи Президент, парламент, громадянське суспільство мають знайти рішення з кардинальної зміни якості вищого виконавчого органу держави у бік професійної придатності, високої персональної відповідальності, підвищення ефективності діяльності, викорінення корупції. Саме за таких умов державі вдасться зупинити економічну стагнацію, вийти на параметри зростання, повернути надію людей на краще майбутнє.

На засіданні ради Харківської обласної організації Партії промисловців і підприємців для стабілізації соціально-економічного стану України було прийнято рішення підтримати Заяву Антикризової ради громадських організацій України.

Председатель
Голова Харківської обласної
організації ПППУ
Володимир Шемет[Скрыть...»]

30/12/2015
Уважаемые коллеги, друзья и партнёры!
Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Вас с наступающими праздниками Нового года и Светлого Рождества Христова!

Пусть магическая обворожительность этих праздников будет в улыбках Ваших близких, торжественных приветствиях, особенной теплоте, радости, которые

[Подробнее...»]
Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Вас с наступающими праздниками Нового года и Светлого Рождества Христова!

Пусть магическая обворожительность этих праздников будет в улыбках Ваших близких, торжественных приветствиях, особенной теплоте, радости, которые создают удивительное ощущение света, согласия и счастья.

Пусть Новый год будет щедрым для Вас интересными планами и творческими успехами, принесет с собой вкус новых побед, уверенность в правильности избранной цели и энергию для ее достижения.

Пусть Новый год и Рождественская Заря принесут в Ваш дом веселое настроение, здоровье, счастье, громкую колядку, и согреет радостью сердце.

Пусть этот прекрасный праздник заглянет в каждый дом, пусть каждого из вас Бог хранит и днём и ночью, пусть ангел будет всегда рядом, а вера не покинет никогда!

Желаем всем любви, улыбок друзей и постоянства деловых партнеров.

Счастливого Нового Года и Рождества Христова!

С уважением и наилучшими пожеланиями,

Председатель
Харьковской областной организации
Партии промышленников и предпринимателей
Владимир Шемет[Скрыть...»]

13/11/2015
По итогам голосования

По итогам голосования 25 октября 2015 г. в Лозовской городской совет прошли 9 партий. Партию промышленников и предпринимателей Украины поддержали 11,1% избирателей. Депутатами Лозовского городского совета от Партии промышленников и предпринимателей Украины стали:

Нижник Андрей Николаевич - 01.04.1967 г.р., частный предприниматель, председатель Лозовской городской организации ПП

[Подробнее...»]

По итогам голосования 25 октября 2015 г. в Лозовской городской совет прошли 9 партий. Партию промышленников и предпринимателей Украины поддержали 11,1% избирателей. Депутатами Лозовского городского совета от Партии промышленников и предпринимателей Украины стали:

Нижник Андрей Николаевич - 01.04.1967 г.р., частный предприниматель, председатель Лозовской городской организации ПППУ, к.т. 050-303-38-58;

Корж Юрий Иванович - 02.02.1959 г.р., КТ "Перспектива", директор,к.т. 050-605-00-53;

Зыкова Татьяна Борисовна - 25.05.1970 р., Лозовской профессиональный лицей, заместитель директора по учебно-воспитательной работе, к.т. 050-228-65-32;

Бутенко Григорий Васильевич - 07.04.1957 г.р., Территориальный центр социального обслуживания Лозовского городского совета, заведующий хозяйством, к.т. 050-404-19-44.

Поздравляем наших депутатов с высоким результатом избирательной кампании!

Харьковская областная организация партии промышленников и предпринимателей уверена, что их работа будет максимальной, честной и направлена на решение вопросов и проблем жителей города Лозовая.[Скрыть...»]

27/12/2014
Дорогие друзья!


Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Вас с наступающими праздниками Нового года и Светлого Рождества Христова!

XIV отчетно-выборная конференция Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины началас

[Подробнее...»]


Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Вас с наступающими праздниками Нового года и Светлого Рождества Христова!

XIV отчетно-выборная конференция Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины началась со ставшего уже традиционным вручения партбилетов новым однопартийцам.

Пусть в старом году останется все худшее и не нужное, а в Новый год войдет все наилучшее – мечты, желания, стремления. Пусть старый год запомнится как еще один пройденный этап жизни, который чему-то научил, что-то дал для дальнейшего. Пусть все задуманное в Новогоднюю ночь – случится, задуманное – воплотится, несбыточное – сбудется! Пусть волшебство Новогодней ночи коснется каждого, а рождественские ангелы, тихо записывая Ваши желания, способствуют их воплощению весь следующий год. Желаем Вам в Новом Году счастья, здоровья, удачи, верных друзей и искренних людей на дороге жизни. Пусть Новый год для Вас станет лучшим, чем предыдущий!

Желаем Вам, чтобы следующий год был спокойным, мирным. Чтобы действительно начался реальный перелом в экономике. И чтобы мы перелистнули страницы экономических, политических, социальных конфронтаций, от которых устала наша страна.

Сердечно и искренне поздравляем Всех с наступающим великим и светлым для всех праздником — Рождеством Христовым! Пусть этот прекрасный праздник заглянет в каждый дом, пусть каждого из вас Бог хранит и днём и ночью, пусть ангел будет всегда рядом, а вера не покинет никогда!

Счастливого Нового Года и Рождества Христова!

С уважением, к Вам
Председатель Харьковской областной
организации Партии промышленников
и предпринимателей Украины Владимир Шемет[Скрыть...»]

23/09/2014
XIV отчетно-выборная конференция ПППУ

20 августа 2014 г., состоялась XIV отчетно-выборная конференция Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины, в работе которой приняли участие 52 делегата, депутаты районных в Харьковской области и областного советов. Накануне областной конференции в Харьковской области и в городе Харькове прошли районные отчётно-выборные конференции, на которых были под

[Подробнее...»]

20 августа 2014 г., состоялась XIV отчетно-выборная конференция Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины, в работе которой приняли участие 52 делегата, депутаты районных в Харьковской области и областного советов. Накануне областной конференции в Харьковской области и в городе Харькове прошли районные отчётно-выборные конференции, на которых были подведены итоги работы партийных организаций.

XIV отчетно-выборная конференция Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины началась со ставшего уже традиционным вручения партбилетов новым однопартийцам.

Владимир Шемет в своем отчетном докладе о работе Харьковской областной организации ПППУ отметил, что за истекший период организация уделяла особое внимание решению неотложных вопросов партийного строительства, совершенствованию своей структуры, обновлению рядов, укреплению кадрового потенциала партии.

Владимир Шемет также отметил, что отчётно-выборные конференции – это, не только, подведение итогов, анализ достижений и ошибок, ревизия кадров, определение перспектив и планов, но и возможность избавиться от нежизнеспособных структур.

Участники конференции единогласно переизбрали Владимира Шемета на пост председателя Харьковской областной организации ПППУ сроком на два года, а также Совет Харьковской областной организации ПППУ в количестве 23 человек и делегатов на внеочередной съезд Партии промышленников и предпринимателей Украины.

    


12 сентября 2014 г. состоялся внеочередной съезд Партии промышленников и предпринимателей Украины. На съезд было избрано 142 делегата из 19 регионов Украины. Самыми численными партийными организациями были: Кировоградская область, Харьковская область, Черкасская область, Житомирская область.

Председателем Партии промышленников и предпринимателей Украины был избран Кинах Анатолий Кириллович. Также на съезде был избран Политический Совет Партии общей численностью 40 человек.

Съезд ПППУ выдвинул кандидатов в народные депутаты Украины от Партии промышленников и предпринимателей по мажоритарным округам. Были утверждены изменения к Уставу Партии и текст Программного заявления Внеочередного съезда Партии промышленников и предпринимателей
[Скрыть...»]

03/04/2014
Обращение предпринимателей Харькова к премьер-министру Украины!

Среди основных требований, которые содержит Обращение:

  - создание эффективной системы контроля налогоплательщиков за расходами бюджетных средств;

  - пересмотр процесса распределения налоговых поступлений, собираемых в границах административно – территориальных единиц, предусмотрев значительную их часть автоматически остающейся в местном бюджете;

 &n

[Подробнее...»]

Среди основных требований, которые содержит Обращение:

  - создание эффективной системы контроля налогоплательщиков за расходами бюджетных средств;

  - пересмотр процесса распределения налоговых поступлений, собираемых в границах административно – территориальных единиц, предусмотрев значительную их часть автоматически остающейся в местном бюджете;

  - снижение ставки налога на прибыль, с одновременным уменьшением и унификацией базы налогообложения;

  - остановка несправедливых трансфертных платежей регионов из бюджета Украины;

  - создание стабилизационного фонда для пополнения валютного запаса, стабилизации финансовой системы, обеспечения выполнения обязательств по внешним заимствованиям и сохранения инвестиционной надёжности страны;

  - принятие немедленных мер по спасению промышленного потенциала Украины, а Харьков промышленный мегаполис, для чего предлагается создание Министерства промышленности и торговли, с одновременной ликвидацией массы промежуточных структур, реальные шаги по сохранению и продолжению хозяйственных договоров наших промышленных предприятий, как на Западе, так и на Востоке;

  - создание прозрачной и максимально простой системы прохождения законодательных инициатив, для обеспечения максимально оперативного внесения изменений, в которых нуждается бизнес, в законодательные акты.


Бизнес, как впрочем, и вся экономика – нуждается в немедленных действиях государства, и в этих условиях задача общественных организаций бизнеса проявить максимальную активность и настойчивость, чтобы не только донести до власти проблемы бизнеса, но и совместно с нею найти пути их решения. А задача бизнеса – раз за разом находить в себе смелость отказываться от участия в коррупционных схемах и находить пути законной и цивилизованной борьбы за создание честной и понятной бизнес – среды в государстве. И бизнес – ассоциации Харькова готовы им в этом помогать.[Скрыть...»]

23/02/2014
Обращение

Я, обращаюсь ко всем не равнодушным людям по поводу того, что сейчас происходит в нашей стране. Люди выходят на улицу не за НАТО, США или Европу, не за Бандеру, Шухевича, Кличко, Тягнибока, Яценюка или Тимошенко.

Нам надоело, что у пенсионеров мизерные пенсии, и они вынуждены экономить даже на хлебе,

[Подробнее...»]

Я, обращаюсь ко всем не равнодушным людям по поводу того, что сейчас происходит в нашей стране. Люди выходят на улицу не за НАТО, США или Европу, не за Бандеру, Шухевича, Кличко, Тягнибока, Яценюка или Тимошенко.

Нам надоело, что у пенсионеров мизерные пенсии, и они вынуждены экономить даже на хлебе, что государство не обеспечивает рабочими местами и люди вынуждены идти на рынки торговать, называя себя предпринимателями, а ведь они просто самозанятые люди, пытающиеся прокормить себя и свои семьи.

Нам надоело постоянно давать взятки милиции, врачам, пожарным, налоговой, ЖЭКам, ВУЗам, судам. Надоело, что на наши налоги власть имущие покупают себе дома, дачи и яхты вместо того, чтобы строить дороги, школы, детские сады, больницы, создавать рабочие места.

Надоело, что на минимальные зарплаты и пенсии люди выживают, а чиновники ездят на дорогих автомобилях; что продажные «менты» насилуют и калечат людей, как это было во Врадиевке; что чиновники и их дети безнаказанно сбивают людей на пешеходных переходах.

Мы хотим, чтобы на пенсии и зарплаты можно было жить достойно, чтобы чиновники не воровали, не брали взятки, не «разбазаривали» бюджет, а работали на людей, а правоохранительные органы служили людям. Предприниматели инвестируют в государство, создают рабочие места, пополняют бюджет. Чиновники, получая зарплату с их налогов, уничтожают малый и средний бизнес, который является основой развитого государства.

Открыв предприятие в нашей стране, ты уже всем должен. Мы так не хотим.

Мы за справедливое, не коррумпированное государство, за порядок, за стабильность, экономическое развитие, за уважение к каждому человеку.

Низкий поклон людям, погибшим, пострадавшим, и продолжающим бороться за свержение этого коррумпированного режима.

МЫ ВСЕ ХОТИМ ОДНОГО И ТОГО ЖЕ, МЫ ТРЕБУЕМ ЭТОГО У ВЛАСТИ, МЫ – ОДИН НАРОД!Председатель Харьковской областной организации
Партии промышленников и предпринимателей

Владимир Шемет[Скрыть...»]

24/12/2013
С новым годом! С Рождеством Христовым!Уважаемые коллеги!


Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляем Вас с наступающими праздниками Нового Года и Светлого Рождества Христова! Примите самые искр

[Подробнее...»]Уважаемые коллеги!


Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляем Вас с наступающими праздниками Нового Года и Светлого Рождества Христова! Примите самые искренние пожелания ярких профессиональных успехов, новых побед и достижений, крепкого здоровья, радости и счастья, мира и благополучия! Выражаем искреннюю надежду на продолжение доброго взаимовыгодного сотрудничества.

Уходящий год, несмотря на трудности, подарил нам немало достижений и прекрасных минут, обогатил новым опытом и впечатлениями. Добрым словом вспомним старый год. И с уверенностью и радостью взглянем в год новый! Пусть он всем нам подарит счастье, будет спокойным и добрым, пусть принесет много приятных и ярких моментов в личной и общественной жизни.

Пусть в вашей жизни всегда будет место чудесам, все мечты обязательно сбудутся, жизнь течёт размеренно и спокойно, а волнение в новом году будет связано только с ожиданием очередного праздника.

С новым годом! С Рождеством Христовым!

Председатель ХОО ПППУ Владимир Шемет[Скрыть...»]

24/12/2013
Вильнюс
28 ноября 2013 г. в Вильнюсе (Литва), в рамках 3-его саммита глав государств и правительств Восточного партнерства, состоялся 2-ой Бизнес-форум Восточного партнерства. В мероприятии приняли участие: Штефан Фюле - Европейский комиссар по вопросам расширения и Европейской политики соседства; Вернер Хой

[Подробнее...»]
28 ноября 2013 г. в Вильнюсе (Литва), в рамках 3-его саммита глав государств и правительств Восточного партнерства, состоялся 2-ой Бизнес-форум Восточного партнерства. В мероприятии приняли участие: Штефан Фюле - Европейский комиссар по вопросам расширения и Европейской политики соседства; Вернер Хойер – Президент Европейского инвестиционного банка; Сергей Арбузов – Первый премьер-министр Украины; ведущие представители деловых кругов и правительств. В состав очень масштабной и представительской делегации украинских промышленников и предпринимателей от Харькова вошли: Шемет Владимир Иванович – председатель Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины, Кулик Артём Валерьевич – заместитель председателя ХОО ПППУ, председатель Дергачёвской районной в Харьковской области организации ПППУ. Возглавил делегацию Кинах Анатолий Кириллович – Председатель УСПП, почётный председатель ПППУ, народный депутат Украины.

На форуме обсуждалась стратегия политики Восточного партнерства, начиная с увеличения роста продаж, объемов прямых иностранных инвестиций, поддержки малого и среднего бизнеса, и заканчивая развитием инфраструктуры, необходимой для достижения коммерческого успеха. Обсуждался вопрос о подписании Договора об ассоциации между ЕС и Украиной, а также парафирование соответствующих соглашений с Молдовой, Грузией и Арменией, что позволит открыть новые возможности для политического и экономического сотрудничества соседних стран.

Украинские промышленники и предприниматели рассчитывают на поддержку своих европейских партнеров и надеются, что Европейский союз поможет Украине в минимизации рисков, как в западном, так и восточному направлениях. Об этом, выступая с основным докладом на пленарном заседании форума на тему новых перспектив для развития бизнеса, сказал Анатолий Кинах. Он предложил европейским партнерам рассмотреть риски и помочь Украине разработать план адаптации украинской экономики к условиям свободной торговли из ЕС, а также трудностей, связанных с осложнением двусторонней торговли с Российской Федерацией.

На форуме было отмечено чрезвычайную важность участия промышленников и предпринимателей в дискуссиях, что на разных уровнях проводятся по поводу интеграции Украины в Европейский союз.

Практическим итогом саммита «Восточное партнёрство» в Вильнюсе стало техническое парафирование соглашений об ассоциации и создание зоны свободной торговли с Молдавией и Грузией. От украинской власти выступил первый вице-премьер правительства Сергей Арбузов, который заверил, что Украина приложила «максимум усилий» на пути подписания соглашения об ассоциации и далее остаётся верной этому курсу.[Скрыть...»]

01/09/2013
C Днем предпринимателя Украины!

Уважаемые коллеги, друзья!


Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Вас с Днем предпринимателя Украины!

Малый и средний бизнес - это важнейшие факторы роста экономики

[Подробнее...»]

Уважаемые коллеги, друзья!


Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Вас с Днем предпринимателя Украины!

Малый и средний бизнес - это важнейшие факторы роста экономики. Современное развитие государства невозможно представить без предпринимательства, ведь ваша деятельность положительно влияет на рост объемов производства, налоговые поступления, обеспечение занятости и уровень доходов населения, социальную и политическую стабильность, повышение комфортности жизни.

Сегодняшний праздник - это дань уважения Вам энергичным, инициативным людям с активной жизненной позицией. Вы, несмотря на серьезные трудности и существенные тяготы избранного Вами пути, вносите весомый вклад в социально-экономическое развитие государства.

В день Вашего профессионального праздника желаю творческой инициативы, успешных начинаний, чтобы ваши энергия, энтузиазм всегда вознаграждались достойными результатами. Пусть все замыслы будут успешными, а бизнес - стабильным и процветающим!

Председатель ХОО ПППУ Владимир Шемет[Скрыть...»]

04/03/2013
C 8 Марта!Дорогие женщины!

Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей по случаю замечательного весеннего праздника, Международного женскогодня, хочет выразить свое искреннее восхищение и большую благодарность всем вам!

Все лучшее в нашей жизни создаетсяименно вашими руками, стараниями

[Подробнее...»]Дорогие женщины!

Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей по случаю замечательного весеннего праздника, Международного женскогодня, хочет выразить свое искреннее восхищение и большую благодарность всем вам!

Все лучшее в нашей жизни создаетсяименно вашими руками, стараниями и беспокойством. Именно Вы вдохновляете нас, мужчин, на большие подвиги, новые свершения и благородные поступки. Большое вамспасибо за то, что вынуждаете нас хотеть большего и побеждать все жизненные неурядицы!

Неслучайный этот прекрасный праздникженщин отмечают именно в то время, когда просыпается природа. Ведь именноженщина является источником новой жизни, источником тепла, света и вдохновения!Около Вас, дорогие наши женщины, все вокруг кажется ярким и неповторимым, прекрасным, как и Высами.

Дорогие женщины!Позвольте отлица Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателейи от себя лично поздравить вас с этим замечательным днем и выразить слова глубокой благодарности. В буднях настоящего мы часто не замечаем, сколькопрекрасных, умных, добросовестных, самоотверженных женщин работает среди нас.

Пусть этот весенний день всегда дарит Вам тепло солнечных лучей инежность первых весенних цветов. Хочу пожелать вам всем, таким прекрасным итаким разным, чтобы вас всегда сопровождали успех и вдохновение, понимание иуважение коллег и друзей, любовь и преданность близких. И в течение всей жизнипусть идут рядом с вами счастье, радость и добро!

Желаем Вам, дорогие наши мамы и сестры,жены, бабушки, внученьки и доченьки, крепкого здоровья, неисчерпаемойт ворческой энергии, добра и уверенности, в своих силах, понимания, любви иверности Ваших близких.

Председатель ХОО ПППУ Владимир Шемет[Скрыть...»]

21/02/2013
C Днем Защитника Отечества!

Уважаемые коллеги,друзья,жители Харькова и Харьковской области!


Харьковская областная организация Партии пр

[Подробнее...»]

Уважаемые коллеги,друзья,жители Харькова и Харьковской области!


Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Всех с Днем Защитника Отечества!

23 февраля – выдающаяся дата для всех мужчин,кто когда-то имел честь носить погоны и военную форму, а также –для всех женщин, которые с тревогой и гордостью ожидали возвращенияиз рядов Вооруженных сил своих сыновей, братьев, любимых. Мы выросли с этим праздником, взрослели и мужали, беря за пример историю своегонарода и его наилучших представителей.

Невзирая на изменение времен, и политических систем, в настоящее время 23 февраля, как и десятилетие, тому назад,ассоциируется в первую очередь с мужеством и стойкостью человеческого характера, силой духу и преданностью Родине.В этот день мы опять возвращаемся памятьюи сердцем к грозным и незабываемым страницам прошлого, чтобы еще разпостичь, кому обязаны мирным небом над головой, возможностью жить и растить детей и внуков.

От всего сердца желаю Вам здоровья и долголетия,бодрости духа и семейного согласия, радости, добра, надежного семейного тыла, богатырского здоровья, свершения всех Ваших мечтаний и пожеланий, высоких достижений, в труде.

Искренне приветствую всех с настоящим мужским праздником, история которого достигает начала прошлого века, - Днем защитника Отчизны!
Председатель Харьковской областной организации ПППУ
Владимир Шемет[Скрыть...»]

21/11/2012
Офіційний візит Президента України В.Ф.Януковича до Республіки Кіпр

8-9 листопада 2012 року відбувся офіційний візит Президента України В.Ф.Януковича до Республіки Кіпр, у рамках якого в м. Нікосія пройшов українсько-кіпрський бізнес-форум за найбільш перспективними напрямками двостороннього співробітництва. До складу делегації увійшли голова Харкі

[Подробнее...»]

8-9 листопада 2012 року відбувся офіційний візит Президента України В.Ф.Януковича до Республіки Кіпр, у рамках якого в м. Нікосія пройшов українсько-кіпрський бізнес-форум за найбільш перспективними напрямками двостороннього співробітництва. До складу делегації увійшли голова Харківської обласної організації Партії промисловців і підприємців України Шемет Володимир Іванович та заступник голови ХОО ПППУ з питань взаємодії з підприємцями Харківської області Кулік Артем Валерійович. Окрім бізнес-форуму, програма візиту бізнес-делегації передбачала проведення індивідуальних зустрічей з представниками кіпрських підприємств та державних установ, які становлять інтерес для українських учасників.

У рамках бізнес-форуму було підписано угоду про розвиток двосторонньої співпраці між Торгівельно-промисловою палатою (ТПП) Кіпру та Українським союзом промисловців та підприємців (УСПП). УСПП та Партія промисловців і підприємців України активно залучені до формування економічної політики України та докладають немало зусиль для формування системних комунікацій між підприємцями, у тому числі і на міжнародному рівні. На сьогоднішній день підписані десятки угод з аналогічними організаціями та ТПП різних країн.

Україна і Кіпр будуть і надалі покращувати політичну атмосферу для розвитку торговельно-економічної взаємодії, створювати і забезпечувати функціонування відповідних міждержавних механізмів співпраці. Сторони володіють потужним потенціалом для подальшого розвитку інвестиційної співпраці шляхом диверсифікації сфер капіталовкладень, створення спільних підприємств на території України, Кіпру і третіх держав. Згідно оцінкам експертів, особливо перспективні сфери для співпраці з Україною, у тому числі і з Харківщиною є: машинобудування, сільське господарство, харчова та переробна промисловість, будівництво, банківська справа, розвиток поновлюваних джерел енергії, енергозбереження, наука та дослідження, та, звичайно, туризму.

Саме більша різноманітність сфер взаємодії між підприємцями двох країн, не дивлячись на складні умови тривалої світової економічної кризи, повинно стати першочерговою метою Форуму.

Участь у Форумі представників урядових установ, політичних та ділових кіл, багатьох відомих підприємців підтвердив обопільну зацікавленість у налагодженні стабільної, перспективної та довготривалої співпраці. Високій рівень політичних контактів повинен бути сприяти втіленню конкретних спільних економічних проектів України та Кіпру.

За підсумками пройденого Форуму можна сміливо стверджувати, що напрацьований потенціал не тільки дає підстави для оптимістичної оцінки перспектив подальшого розвитку україно-кіпрської співпраці, але й буде каталізатором і реально рушійною силою його дінамізації.
[Скрыть...»]

25/09/2012
«Защита предпринимателей – дело рук самих предпринимателей»

В демократических странах мира предпринимательство считается одним из главных факторов политической, социальной стабильности общества и национальной экономики. Кроме того, малый и средний бизнес способствует снижению уровня безработицы путем создания дополнительных рабочих мест, стимулирует развитие конкуренции

В Украине многие предприниматели работают на рынках, продают услуги, занимают

[Подробнее...»]

В демократических странах мира предпринимательство считается одним из главных факторов политической, социальной стабильности общества и национальной экономики. Кроме того, малый и средний бизнес способствует снижению уровня безработицы путем создания дополнительных рабочих мест, стимулирует развитие конкуренции

В Украине многие предприниматели работают на рынках, продают услуги, занимаются другими видами деятельности. Это люди, которые создают рабочие места, и таким образом выживают сами и помогают выживать другим людям. Однако государство сегодня не создало стабильных условий развития малого и среднего бизнеса, а также стимулов для предпринимателей – проявлять инициативу, брать на себя ответственность и создавать рабочие места. Очень часто предприниматели просто не знают как себя вести, как действовать. Ситуацию усугубляет неорганизованность предпринимателей. Бизнес сегодня занимает достаточно пассивную позицию.

Предприниматели являются довольно мощной общественной силой, прежде всего за счёт значительных ресурсов и навыков реализации своего бизнеса. Пока эти силы разобщены и направлены лишь на извлечение прибыли. Нельзя разделять экономику и политику! Границы настолько тесны, что неизвестно, где заканчивается экономика и начинается политика.

В нашей стране защита интересов предпринимателей давно уже стала делом рук самих предпринимателей. В известном смысле это вполне закономерно: как говорится, каждый сам должен быть хозяином своей судьбы. И в то же время ситуацию, когда представители одной из наиболее социально активных, динамичных групп населения не могут реализовать свои законные права и интересы, а вынуждены отстаивать их, нормальной не назовешь. Сами предприниматели давно уже поняли, что их сила – в единстве. Уже создано множество бизнес - союзов, их количество постоянно увеличивается, однако «воз и ныне там». Почему?

Да потому, что наше общество становится все более динамичным, а государственный аппарат – по определению консервативен. Опираясь на многочисленные инструкции, чиновники предпочитают действовать в рамках давно сложившихся правил и сопротивляются любому их изменению.

Открыть собственный бизнес у нас – значит пройти через «огонь, воду и медные трубы» многочисленных согласований и разрешений. А затем, как только фирма «встанет на ноги», начинаются столь же бесчисленные проверки. Поэтому одна из важнейших задач бизнеса, заключается в обеспечении «свободы доступа» предпринимателей в чиновничьи кабинеты для решения конкретных вопросов: создать законодательную базу, которая позволяла бы развивать предпринимательство, промышленность и др.

Хватит бояться чиновников, для защиты своих интересов представители малого и среднего бизнеса должны объединиться и идти к власти.

Для реализации этой задачи существует только одна партия, которая реально защищает интересы промышленного и предпринимательского секторов, поддерживает малый и средний бизнес. Это Партия Промышленников и Предпринимателей Украины. Она имеет большой опыт избирательных компаний и способна достойно участвовать в выборах во все уровни власти.

Члены Партии промышленников и предпринимателей наполняют бюджет страны, платят налоги, работают в реальной сфере экономики и, как никто, понимают, что нужно сделать в первую очередь для улучшения экономической ситуации. Знают, что нужно делать и как, но для положительного результата не хватает инициативы и активности предпринимателей. Сегодня в Украине нет другой политической силы, которая может реально помочь бизнесу. Всё остальное – это декларация и заигрывание.

Лозунг Партии промышленников и предпринимателей:

«Патриотизм, Профессионализм, Порядочность – Украине!»

При Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей работает депутатская приёмная.

Часы приёма: Понедельник- Четверг с 9-00 по 15-00.

Адрес приёмной: ул. Бобруйская, 2-б (по проспекту 50 лет ВЛКСМ, напротив дома № 36)
[Скрыть...»]

30/05/2011
С днем рождения!

Харьковская областная организация партии промышленников и предпринимателей от всего сердца поздравляет Дидыка Петра Андреевича с Днем рождения!

Примите от всех однопартийцев самые искренние и сердечные пожелания! Мы присоединяемся ко всем хорошим словам, которые звучат сегодня в Ваш адрес. Ваш профессионализм, целеустремленность, внимательное отношение к коллегам, высока

[Подробнее...»]

Харьковская областная организация партии промышленников и предпринимателей от всего сердца поздравляет Дидыка Петра Андреевича с Днем рождения!

Примите от всех однопартийцев самые искренние и сердечные пожелания! Мы присоединяемся ко всем хорошим словам, которые звучат сегодня в Ваш адрес. Ваш профессионализм, целеустремленность, внимательное отношение к коллегам, высокая трудоспособность и креативность выгодно отличают Вас как талантливого и авторитетного руководителя. Желаем Вам крепкого здоровья, душевной гармонии и оптимизма, такого необходимого на Вашем ответственном посту. Успехов и удачи во всех начинаниях.

Счастья, добра и благополучия Вам и Вашим близким!
[Скрыть...»]

22/04/2011
Христос Воскрес! Воистину Воскрес!

Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Всех с Днем Защитника Отечества!

Это праздник людей мужественных, сильных, истинных патриотов своей страны. Он является данью глубокого уважения всем, кто служил во благо Отечеству, несет боевую вахту. Всем, кто мирным трудом и воинской доблестью добивается благополучия и стабильности в наш

[Подробнее...»]

Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Всех с Днем Защитника Отечества!

Это праздник людей мужественных, сильных, истинных патриотов своей страны. Он является данью глубокого уважения всем, кто служил во благо Отечеству, несет боевую вахту. Всем, кто мирным трудом и воинской доблестью добивается благополучия и стабильности в нашем государстве.

Пусть 2011 год оправдает самые смелые Ваши ожидания, увенчает успехом все благие начинания, принесет стабильность и процветание, подарит теплоту человеческих отношений, радость семейного уюта и искренности чувств.

Наша общая задача сегодня - сохранить многовековые ратные традиции, преумножить силу и могущество страны, создать условия для ее дальнейшего развития. Каждый из нас, выполняя свою работу добросовестно, ответственно, может внести свою лепту в это благородное дело.

В День защитника Отечества желаем всем харьковчанам крепкого здоровья, удачи и успехов во всех делах и начинаниях, мира и согласия каждой семье!

Мы приветствуем друг друга словами: «Христос воскрес!» И слышим в ответ: «Воистину воскрес!». Эти слова отзываются в наших сердцах верой, радостью и надеждой.

Праздник Пасхи – это свидетельство победы жизни над смертью, силы веры и милосердия. Пасха напоминает нам о взаимном прощении. Забудем сегодня все темное и злое, чтобы завтра начать новый день со светлым сердцем и чистой совестью. Суета будничности не должна мешать взаимопониманию и согласию. Взаимное прощение – это единственный путь к осуществлению мечтаний и ожиданий.

Пасхальные праздники – это лучшее время для переосмысления, прощения, согласия. Желаем Вам, чтобы радость пасхальных праздников вошла в каждый дом, каждую семью, наполнила наши души и сердца надеждой. Пасху всегда праздновали весело. Так пусть пасхальные столы будут богатыми, а пасхальные колокола отзываются в ваших сердцах радостью и воодушевлением.

Вкусной пасхи! Любови, здоровья и мира.

Да хранит Господь каждого из вас.

Христос Воскрес! Воистину Воскрес![Скрыть...»]

23/02/2011
С Днем Защитника Отечества!

Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Всех с Днем Защитника Отечества!

Это праздник людей мужественных, сильных, истинных патриотов своей страны. Он является данью глубокого уважения всем, кто служил во благо Отечеству, несет боевую вахту. Всем, кто мирным трудом и воинской доблестью добивается благополучия и стабильности в наш

[Подробнее...»]

Харьковская областная организация Партии промышленников и предпринимателей от всей души поздравляет Всех с Днем Защитника Отечества!

Это праздник людей мужественных, сильных, истинных патриотов своей страны. Он является данью глубокого уважения всем, кто служил во благо Отечеству, несет боевую вахту. Всем, кто мирным трудом и воинской доблестью добивается благополучия и стабильности в нашем государстве.

Пусть 2011 год оправдает самые смелые Ваши ожидания, увенчает успехом все благие начинания, принесет стабильность и процветание, подарит теплоту человеческих отношений, радость семейного уюта и искренности чувств.

Наша общая задача сегодня - сохранить многовековые ратные традиции, преумножить силу и могущество страны, создать условия для ее дальнейшего развития. Каждый из нас, выполняя свою работу добросовестно, ответственно, может внести свою лепту в это благородное дело.

В День защитника Отечества желаем всем харьковчанам крепкого здоровья, удачи и успехов во всех делах и начинаниях, мира и согласия каждой семье![Скрыть...»]

05/01/2011
С Новым годом и Рождеством Христовым!

Уважаемые предприниматели, однопартийцы, жители Харькова и Харьковской области! От имени Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины, от себя лично поздравляю Вас с наступающим Новым годом и Рождеством Христовым!

Традиционно встреча Нового года связана с надеждой на лучшее, верой в будущее. Отмечая этот чудесный праздник, желаю Вам вспомнить все хор

[Подробнее...»]

Уважаемые предприниматели, однопартийцы, жители Харькова и Харьковской области! От имени Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины, от себя лично поздравляю Вас с наступающим Новым годом и Рождеством Христовым!

Традиционно встреча Нового года связана с надеждой на лучшее, верой в будущее. Отмечая этот чудесный праздник, желаю Вам вспомнить все хорошее в году минувшем и вступить в следующий год с новыми созидательными устремлениями.

Пусть 2011 год оправдает самые смелые Ваши ожидания, увенчает успехом все благие начинания, принесет стабильность и процветание, подарит теплоту человеческих отношений, радость семейного уюта и искренности чувств.

Пусть Новый год станет для Вас годом успешного претворения в жизнь задуманного в году уходящем. Пусть он откроется для Вас новыми гранями во всех Ваших делах, принесёт Вам блистательные начинания и свершения, новые силы и стремительные успехи, мир, благополучие и процветание Вам и Вашему дому.

Сердечно поздравляю Вас с Новым годом и Рождеством Христовым - самыми теплыми и светлыми праздниками! Пусть вместе с ними в Ваш дом уверенно войдут мир, согласие и добро!

Уверен, что и в будущем году нас ждут новые свершения, достижения и успехи. Надеюсь, что дружеские связи и взаимовыгодное сотрудничество между всеми предпринимателями будут развиваться и крепнуть.

Пусть Новый 2011 год станет годом новых свершений, будет более стабильным, удачным, щедрым на светлые замыслы, добрые дела и начинания и воплотит в жизнь все Ваши надежды и чаяния!

Искренне желаю Вам здоровья на долгие годы, счастья, радости, благополучия, новых успехов в работе, праздничного настроения![Скрыть...»]

05/01/2011
БИЗНЕС И ПОЛИТИКА

Бизнес и политика жестко связаны друг с другом. С одной стороны, политические решения и действия влияют на те или иные отрасли и виды бизнеса, с другой стороны, зачастую, большие деньги определяют внутреннюю и внешнюю политику государства.

Итоги массовых протестов представителей малого и среднего бизнеса показали, что политические лозунги должны быть изначально, потому что требования, ко

[Подробнее...»]

Бизнес и политика жестко связаны друг с другом. С одной стороны, политические решения и действия влияют на те или иные отрасли и виды бизнеса, с другой стороны, зачастую, большие деньги определяют внутреннюю и внешнюю политику государства.

Итоги массовых протестов представителей малого и среднего бизнеса показали, что политические лозунги должны быть изначально, потому что требования, которые предприниматели выдвигали, затрагивали суть политической системы - за счет кого она будет выживать.

В условиях социального кризиса власть озабочена главным вопросом - где взять ресурсы для выхода из кризиса и при этом сохранить активы крупного капитала. Поэтому первым на линии оказался мелкий и средний бизнес, потому что его аполитичность давала шанс взять его ресурсы без лишних проблем.

Это вызвало реакцию со стороны предпринимателей, которая привела их на Майдан, на площадь Свободы в Харькове. Их первоначальные требования носили чисто экономический характер, что привело к тупиковой ситуации. Для предпринимателей эта ситуация является отличным примером, как нужно защищать свои интересы и как не нужно. Совершенно очевидно, что предприниматели придут к необходимости защиты своих интересов путём избрания своих представителей в органы власти.

Нынешние Майданы-2010, которые проходили по всей Украине и в Харькове в том числе, стали обыденными и стихийными акциями протеста. Не были выдвинуты серьезные политические требования, только личные экономические проблемы. Малый и средний бизнес получил хороший урок, что экономические цели без политических мало достижимы. Защита своих интересов невозможна без политического процесса. И решать необходимо не только личные проблемы мелкого и среднего бизнеса, пенсионеров, бюджетников и т.д., а и страны в целом. А это возможно только путём вхождения в политикум. Представители малого и среднего бизнеса привыкли надеяться только на себя, они пока не хотят себя позиционировать ни с какой политической силой, но для защиты своих интересов стихийные митинги, как показал опыт, мало эффективны. Только вхождением в депутатский корпус, созданием своих депутатских фракций, введением своих представителей в органы власти помогут представителям малого и среднего бизнеса защищать свои права и интересы. Только объединившись в одну крепкую силу, можно добиться реальных результатов, а «гуртом и батька бити легше». Тем более, что не нужно создавать новую политическую силу.

Партия промышленников и предпринимателей Украины – политическая сила, которая объединяет в своих рядах предпринимателей, рабочих, интеллигенцию, крестьян и пенсионеров, которым не безразлична судьба страны. Харьковская областная организации Партии промышленников и предпринимателей Украины была создана 24 апреля 2001. Сегодня ХОО ПППУ насчитывает более 20 тысяч членов партии, первичные организации зарегистрированы во всех районах Харькова и Харьковской области.

Партия промышленников и предпринимателей Украины подчёркивает необходимость обновление налоговой системы Украины, но той, которая требует упрощения, унификации, усиления принципа справедливости, ослабления налогового давления, а также – воплощения стимулирующей роли налогов с целью расширения базы налогообложения и обеспечения расширенного воспроизведения производства и повышение инвестиционной активности субъектов хозяйствования, детенизации национальной экономики.

Партия промышленников и предпринимателей считает необходимо обеспечить:

- уменьшение суммарных налоговых изъятий до уровня, до которого может происходить экономический рост (не больше 20%);

- оглашение пятилетнего моратория на внесение изменений к Налоговому кодексу и недопущение ликвидации упрощённой системы налогообложения;

- расширения базы налогообложения исключительно экономическими методами и обеспечить равномерность налоговой нагрузки на субъект хозяйствования путём отмены неаргументированных налоговых льгот;

- усиление защиты плательщиков налогов, упрощение процедуры администрирования налогов, снижение ставки налогов на добавленную стоимость;

- введение налоговых каникул на некоторые виды деятельности;

- недопущение включения в налоговое и бюджетное законодательство норм, которые нарушают действие рыночных регуляторов, содействовать субсидированию неэффективных секторов экономии и предприятий, сокращают фонд оплаты труда и уменьшают поступления в бюджет;

Социальный ориентир Партии промышленников и предпринимателей Украины – средний класс, прослойка, которая является сословным стержнем любой демократической страны, основою гражданского общества.

Партия имеет силы и организационные возможности, чтобы остановить разрушительные процессы в обществе.

На выборы в местные советы 31 октября 2010 г. представители малого и среднего бизнеса практически не пришли, думая, что от них ничего не зависит. Тем не менее, от Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины в депутатском корпусе разного уровня представлены 12 депутатов.

В Харьковской области насчитывается около 9 общественных объединений, которые защищают интересы предпринимателей: Ассоциация «Бизнес-партнёрство», Ассоциация деловых женщин Слобожанщины, Ассоциация фермеров Харьковской области, Восточноукраинская Ассоциация содействия предпринимательству, Отраслевое объединение работодателей «Торговый Альянс», Союз предпринимателей Харьковской области, Харьковская областная молодёжная организация «Союз молодых предпринимателей», Харьковская областная организация работодателей, Харьковский клуб предпринимателей.

Приглашаем Вас к сотрудничеству. Ведь мы – работающее большинство страны – люди создающие рабочие места и наполняющие государственный бюджет. Только вместе мы можем защитить свои права и законные интересы.

Приглашаем Вас стать членами Партии промышленников и предпринимателей, сплотить вокруг себя активных, самодостаточных, целеустремленных единомышленников и возглавить первичные и территориальные партийные организации.

Председатель Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Владимир Шемет[Скрыть...»]

13/07/2010
УКРАЇНА ТА УГОРЩИНА ПРАЦЮВАТИМУТЬ НАД СТВОРЕННЯМ ПІДПРИЄМСТВ СПІЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА

Україні та Угорщині необхідно нарощувати обсяги двостороннього торговельно- економічного співробітництва і працювати над створенням підприємств спільного виробництва. Про це сьогодні говорили президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Угорщина в Україні Андраш Баршонь.

"Після кризового 2009 року показники нашої двосторонньої торг

[Подробнее...»]

Україні та Угорщині необхідно нарощувати обсяги двостороннього торговельно- економічного співробітництва і працювати над створенням підприємств спільного виробництва. Про це сьогодні говорили президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Угорщина в Україні Андраш Баршонь.

"Після кризового 2009 року показники нашої двосторонньої торговельно- економічної діяльності зросли. Переконаний, що в найближчі два роки ми зможемо вийти на рівень докризового періоду й наростити обсяги взаємної торгівлі до 4 млрд. дол. США", - сказав Анатолій Кінах. На його переконання, в українсько-угорських відносинах існує величезний потенціал нереалізованих можливостей в інвестиційній сфері, розвитку малого й середнього бізнесу, агропромисловому секторі, переробній промисловості, напрямку енергозбереження, транспортних комунікацій, створені підприємств спільного виробництва з метою виходу на ринки третіх країн тощо.

Також Анатолій Кінах зауважив, що для нашої країни є важливою підтримка Угорщини на шляху Євроінтеграції, створені зони вільної торгівлі у форматі Україна-ЄС, що, на його думку, відкриє нові можливості українсько-угорської економічної співпраці

У свою чергу, Андраш Баршонь зазначив, що Україна для Угорської Республіки є важливим економічним партнером. "Історія відносин наших країн дуже багата й насичена. Крім того, Україна є найбільшою державою-сусідом Угорщини. Ми завжди відкриті і готові до плідної співпраці", - підкреслив пан Посол.[Скрыть...»]

13/07/2010
ПРОФІЛЬНИЙ КОМІТЕТ РЕКОМЕНДУЄ ПАРЛАМЕНТУ ПРОДОВЖИТИ ТЕРМІН ПРИЙОМУ ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПРОЕКТУ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ

Київ. 13 липня. УНІАН. Парламентський комітет з питань податкової і митної політики рекомендує Верховній Раді продовжити термін прийому пропозицій до проекту Податкового кодексу, який закінчився 1 липня.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Верховної Ради.За словами голови комітету Сергія ТЕРЬОХІНА, опрацювання всіх правок, поданих суб`єктами законодавчої ініціат

[Подробнее...»]

Київ. 13 липня. УНІАН. Парламентський комітет з питань податкової і митної політики рекомендує Верховній Раді продовжити термін прийому пропозицій до проекту Податкового кодексу, який закінчився 1 липня.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Верховної Ради.За словами голови комітету Сергія ТЕРЬОХІНА, опрацювання всіх правок, поданих суб`єктами законодавчої ініціативи, технічно неможливе у встановлений термін, визначений постановою ”Про всенародне обговорення проекту Податкового кодексу України”, ухваленого у першому читанні 17 червня 2010 р.

Комітет також вирішив запропонувати для всенародного обговорення редакцію проекту Податкового кодексу, підготовлену робочою групою у складі народних депутатів - членів коаліції і представників Кабінету міністрів як узгоджений варіант до другого читання.[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН ЛІКВІДУВАВ ДЕРЖАВНУ МІГРАЦІЙНУ СЛУЖБУ

Київ. 13 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України ліквідує Державну міграційну службу. Це передбачено урядовою постановою від 7 липня 2010 р. №559 «Деякі питання державного управління у сфері міграції», яка розміщена на офіційному сайті Верховної Ради.

Документом передбачається з метою оптимізації системи державного управління у сфері міграції зупинити ліквідацію Державного департаменту у

[Подробнее...»]

Київ. 13 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України ліквідує Державну міграційну службу. Це передбачено урядовою постановою від 7 липня 2010 р. №559 «Деякі питання державного управління у сфері міграції», яка розміщена на офіційному сайті Верховної Ради.

Документом передбачається з метою оптимізації системи державного управління у сфері міграції зупинити ліквідацію Державного департаменту у справах громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб, а також ліквідувати Державну міграційну службу. Кабмін розпорядився також створити комісію з ліквідації Державної міграційної служби і призначити головою комісії керівника даної служби Ігоря РЕПЕШКА.

Документом також встановлюється, що правонаступником Державної міграційної служби з питань громадянства, реєстрації фізичних осіб і імміграції є Міністерство внутрішніх справ, а з питань міграції в рамках, визначених законодавством про біженців, - Державний комітет у справах національностей і релігій.[Скрыть...»]

13/07/2010
ІЗ 1 СІЧНЯ 2011 РОКУ НБУ ВСТАНОВЛЮЄ ДОБОВИЙ ЛІМІТ НА ЗНЯТТЯ ГОТІВКОВОЇ ІНВАЛЮТИ В БАНКОМАТАХ

Київ. 13 липня. УНІАН. З 1 січня 2011 року Національний банк України встановлює добовий ліміт на зняття готівкової інвалюти в банкоматах країни на рівні 5 тис. грн. у еквіваленті.

Це передбачено в постанові Нацбанку №223 від 30 квітня 2010 року (реєстрація в Мінюсті 6 липня ц.р.).

”Видача готівкової інвалюти через банкомати в межах України із застосуванням спеціального платіжного за

[Подробнее...»]

Київ. 13 липня. УНІАН. З 1 січня 2011 року Національний банк України встановлює добовий ліміт на зняття готівкової інвалюти в банкоматах країни на рівні 5 тис. грн. у еквіваленті.

Це передбачено в постанові Нацбанку №223 від 30 квітня 2010 року (реєстрація в Мінюсті 6 липня ц.р.).

”Видача готівкової інвалюти через банкомати в межах України із застосуванням спеціального платіжного засобу здійснюється в сумі, що не перевищує в еквіваленті 5 тис. гривень на добу за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Нацбанком на дату відображення платіжної операції”, - йдеться в документі.

Із 1 січня 2012 року регулятор зобов`язав банки надавати інформацію держателям платіжних карт про розмір стягуваної комісії.

”Постачальник платіжних послуг зобов`язаний ознайомити користувача з розміром комісійної винагороди за зняття готівки з рахунку з використанням спеціального платіжного засобу через банкомат безпосередньо перед ініціацією платіжної операції й забезпечити його інформацією про повну суму проведеної ним операції та суму комісійної винагороди”, - йдеться в постанові.[Скрыть...»]

13/07/2010
ШУФРИЧ ВВАЖАЄ НЕРЕАЛЬНОЮ ЗМІНУ ВР КОНСТИТУЦІЇ, ЯКА ПОВЕРНЕ ПОВНОТУ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ВЛАДИ ЧАСІВ КУЧМИ

Київ. 13 липня. УНІАН. Заступник секретаря РНБО України Нестор ШУФРИЧ вважає нереальною зміну парламентом Конституції, яка поверне повноту президентської влади часів президентства Леоніда КУЧМИ.

Про це Н.ШУФРИЧ заявив в інтерв`ю «Українській правді».

«Я зараз говорю як політик з невеликим, але все-таки якимсь стажем - так от, у парламенті ніколи не пройде жодна норма, яка вплине на

[Подробнее...»]

Київ. 13 липня. УНІАН. Заступник секретаря РНБО України Нестор ШУФРИЧ вважає нереальною зміну парламентом Конституції, яка поверне повноту президентської влади часів президентства Леоніда КУЧМИ.

Про це Н.ШУФРИЧ заявив в інтерв`ю «Українській правді».

«Я зараз говорю як політик з невеликим, але все-таки якимсь стажем - так от, у парламенті ніколи не пройде жодна норма, яка вплине на закон №2222, яким були введені в дію зміни Конституції», - сказав Н.ШУФРИЧ.

За його словами, ніколи парламент сам собі не уріже повноваження. «Тим паче, коли там є такі найдосвідченіші гравці, як СИМОНЕНКО, ЛИТВИН та інші», - додав він.

Тому щодо плану відновлення президентської влади епохи Л.КУЧМИ Н.ШУФРИЧ сказав: «Я думаю, що він нереальний. І те, що ЛЬОВОЧКІН (Сергій ЛЬОВОЧКІН – глава Адміністрації Президента України – УНІАН) намагається нав`язати Віктору Федоровичу (ЯНУКОВИЧУ) цю політику, матиме дуже негативні наслідки як для всієї нашої партії, так і особисто для ЛЬОВОЧКІНА». Разом з тим, на його думку, В.ЯНУКОВИЧ, контролюючи більшість у парламенті, фактично сьогодні має реальні повноваження й можливості набагато більші, ніж мав Л.КУЧМА.

На питання: «Чи можливий сценарій, що посилення повноважень президента спробують провести через парламент, а як стимул для депутатів дадуть їм три роки додаткових повноважень?», Н.ШУФРИЧ відповів: «Виключено. Депутати - не мазохісти. Це нереально, бо всі основні гравці розуміють ціну такого рішення і ніколи на це не підуть. У нас будь-який політик бачить себе не на два-три роки вперед, а набагато більше. Він хоче бути в парламенті і приймати рішення».[Скрыть...»]

13/07/2010
ШУФРИЧ ВВАЖАЄ, ЩО В ПР ПОЧИНАЮТЬ ПОВТОРЮВАТИ ПОМИЛКИ ПОПЕРЕДНЬОЇ ВЛАДИ, А ТІГІПКО МОЖЕ СТАТИ КОНКУРЕНТОМ ЯНУКОВИЧУ

Київ. 13 липня. УНІАН. Заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони України Нестор ШУФРИЧ вважає, що в Партії регіонів починають повторювати помилки попередньої влади.

Про це Н.ШУФРИЧ сказав в інтерв`ю «Українській правді».

Зокрема, за його словами, сьогодні в Партії регіонів спостерігається напруга, яка виявляється в спробах обмежити спілкування з Президентом Віктором ЯН

[Подробнее...»]

Київ. 13 липня. УНІАН. Заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони України Нестор ШУФРИЧ вважає, що в Партії регіонів починають повторювати помилки попередньої влади.

Про це Н.ШУФРИЧ сказав в інтерв`ю «Українській правді».

Зокрема, за його словами, сьогодні в Партії регіонів спостерігається напруга, яка виявляється в спробах обмежити спілкування з Президентом Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, в певних складнощах під час ухвалення ефективних рішень і навіть у «спотвореній інформації, яка надходить у фракцію, до народних депутатів і до міністрів від Секретаріату Президента, яка потім або гіперболізована, або взагалі не підтверджується».

«Фактично спостерігається явне бажання закрити Президента. Це нічим добрим не закінчується. Ми, на жаль, за ці п`ять місяців президентства ЯНУКОВИЧА і чотири місяці роботи уряду АЗАРОВА із завидною послідовністю починаємо повторювати помилки наших попередників», - сказав Н.ШУФРИЧ.

При цьому перелічені проблеми Н.ШУФРИЧ безпосередньо пов`язує з головою президентської Адміністрації Сергієм ЛЬОВОЧКІНИМ.

«ЛЬОВОЧКІН створює одне - проблеми, які поки що невидимі, але вони не були видимі і у ЮЩЕНКА, коли у нього рейтинг був 50 з чимось відсотків. Але ці проблеми вибухнули, коли у ЮЩЕНКА рейтинг пішов нижче 20, і коли ТИМОШЕНКО почала його наздоганяти, а відтак і випередила», - вважає Н.ШУФРИЧ.

Водночас на питання: чи не стане віце-прем`єр-міністр Сергій ТІГІПКО «таким своєрідним ”ТИМОШЕНКО” для ЯНУКОВИЧА?» він відповів: «Говоритиму відверто – може».

Крім того, Н.ШУФРИЧ вважає компромісною і об`єднуючою постать прем`єр-міністра Миколи АЗАРОВА, якому «логічно» залишатися на посаді глави уряду до 2012 року. «Зміщення АЗАРОВА істотно ослабив би конструкцію влади. Сьогодні в Партії регіонів є різні групи тиску, які конкурують між собою. Якщо групи КОЛЕСНІКОВА і КЛЮЄВА загалом діють скоординовано і з взаєповагою, то з групою ЛЬОВОЧКІНА є питання. І АЗАРОВ на цьому етапі - це компромісна об`єднуюча постать», - сказав, зокрема, він.[Скрыть...»]

13/07/2010
КУНІЦИН ПРОГНОЗУЄ ПОСИЛЕННЯ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ВЕРТИКАЛІ ПІСЛЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ

Сімферополь. 13 липня. УНІАН. Постійний представник Президента України в Криму Сергій КУНІЦИН прогнозує посилення президентської влади в регіонах країни після проведення місцевих виборів, призначених на кінець жовтня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив на прес-конференції в Сімферополі.

”З урахуванням дуже потужного рейтингу Президента, який він продовжує утримувати, ш

[Подробнее...»]

Сімферополь. 13 липня. УНІАН. Постійний представник Президента України в Криму Сергій КУНІЦИН прогнозує посилення президентської влади в регіонах країни після проведення місцевих виборів, призначених на кінець жовтня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив на прес-конференції в Сімферополі.

”З урахуванням дуже потужного рейтингу Президента, який він продовжує утримувати, швидше за все, за підсумками місцевих виборів президентська вертикаль буде посилена на місцях, у тому числі й у Криму. Люди хочуть стабільності, Президенту довіряють”, - сказав С.КУНІЦИН.

Кримський постпред вважає, що рейтинг Віктора ЯНУКОВИЧА зіграє велику роль на виборах для Партії регіонів.

”За останніми опитуваннями, його рейтинг становить 78%”, - заявив С.КУНІЦИН.[Скрыть...»]

13/07/2010
КУНІЦИН НЕ ВИКЛЮЧАЄ ВСТУПУ ДО ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ПЕРЕД МІСЦЕВИМИ ВИБОРАМИ

Сімферополь. 13 липня. УНІАН. Постійний представник Президента України в Криму, депутат кримського парламенту Сергій КУНІЦИН не виключає своєї участі в майбутніх місцевих виборах у лавах Партії регіонів - остаточне рішення з цього приводу він має намір прийняти після консультацій з главою держави Віктором ЯНУКОВИЧЕМ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це С.КУНІЦИН заявив на прес-конференц

[Подробнее...»]

Сімферополь. 13 липня. УНІАН. Постійний представник Президента України в Криму, депутат кримського парламенту Сергій КУНІЦИН не виключає своєї участі в майбутніх місцевих виборах у лавах Партії регіонів - остаточне рішення з цього приводу він має намір прийняти після консультацій з главою держави Віктором ЯНУКОВИЧЕМ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це С.КУНІЦИН заявив на прес-конференції в Сімферополі.

«Внаслідок того, що я призначений представником Президента, логіка підказує йти на вибори з Президентом. Ви знаєте, була заява лідера кримських регіоналів Василя ДЖАРТИ про те, що ми готові розглянути питання можливого вступу КУНІЦИНА в партію, а також на конференції можливе його висунення в депутати (парламенту автономії). Думаю, що у мене на цю тему буде розмова з Президентом, який (все) і визначить», - сказав С.КУНІЦИН.

В той же час він нагадав, що перед виборами-2006 кримські організації Народно-демократичної партії, Демократичної партії України та Партії державного нейтралітету створили «Блок Куніцина». Він пройшов до парламенту Криму.

Проте згідно з законом, прийнятим Верховною Радою в липні цього року, місцеві вибори 31 жовтня пройдуть за змішаною системою без участі блоків партій.

У зв`язку з цим С.КУНІЦИН зазначив, що опинився в непростій ситуації через заборону на участь у виборчій кампанії блокам.

Політик веде консультації з ПР і вважає найбільш прийнятним варіантом досягнення домовленостей «про формат і захист інтересів тих, хто є депутатами або мерами від «Блоку Куніцина».

С.КУНІЦИН заявив, що не хоче, щоб його соратники «були викинуті на вулицю» і склалося враження, що він «працевлаштувався в Партію регіонів і кинув весь свій актив».

«Якщо буде знайдено формулу збереження цієї команди або її входження на зрозумілих засадах в Партію регіонів, то я не виключаю можливості, що ми можемо вступити. Для цього ми повинні провести з`їзд блоку і укласти меморандум з Партією регіонів, на яких умовах і в якому вигляді ми вступаємо», - сказав політик.

Разом з тим він заявив, що «партійний список буде дуже тісний», і не виключив можливості своєї участі у виборах на мажоритарній основі.[Скрыть...»]

13/07/2010
ПОЗАБЛОКОВИЙ СТАТУС УКРАЇНИ МОЖНА РЕАЛІЗУВАТИ ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ НЕЙТРАЛІТЕТ - ЛИТВИН

Київ. 13 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає, що позаблоковий статус України, зафіксований в законі про засади внутрішньої та зовнішньої політики, можна реалізувати тільки через нейтралітет.

Як повідомили УНІАН в прес-служба Верховної Ради України, про це В.ЛИТВИН сказав під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Туркменістану в Україні Нурберди А

[Подробнее...»]

Київ. 13 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає, що позаблоковий статус України, зафіксований в законі про засади внутрішньої та зовнішньої політики, можна реалізувати тільки через нейтралітет.

Як повідомили УНІАН в прес-служба Верховної Ради України, про це В.ЛИТВИН сказав під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Туркменістану в Україні Нурберди АМАНМУРАДОВИМ.

В.ЛИТВИН відзначив важливість для України досвіду Туркменістану з питань нейтралітету. «Одна справа - формулювання, а інше - щоб це сприймалося європейським та світовим співтовариством та співвідносилося з міжнародними правовими нормами і реаліями», - сказав В.ЛИТВИН.

Він додав, що «сьогодні Україні ніщо не загрожує зовні, проблема всередині: загроза національній безпеці і навіть цілісності держави лежить у площині внутрішньої нестабільності».

В.ЛИТВИН наголосив, що «головне в Україні сьогодні - це консолідована влада, яка не матиме розбрату». Тому серйозним досягненням сьогодення він назвав консолідацію у владі, визначеність та наявність діалогу на різних владних щаблях, завдяки якому «ми приходимо до розуміння того, які рішення треба приймати».

Голова ВР також наголосив, що в Україні надають особливого значення розвитку співпраці з Туркменістаном, а майбутній візит Президента цієї країни Гурбангули БЕРДИМУХАМЕДОВА до Києва буде потужним імпульсом для розвитку співпраці за усіма напрямками, які становлять спільний інтерес.

Н.АМАНМУРАДОВ у свою чергу наголосив на важливості розвитку як бізнесових, так і політичних контактів між двома державами. Він передав запрошення голови Меджлісу (керівника парламенту) Туркменістану Акджа НУРБЕРДИЄВА відвідати його країну.

Сторони наголосили на необхідності зробити відносини на парламентському рівні, зокрема, на рівні груп дружби, постійними і ефективними.[Скрыть...»]

13/07/2010
ДО КІНЦЯ ЦЬОГО ТИЖНЯ УКРАЇНА МАЄ НАМІР НАПРАВИТИ МВФ ВСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ СПІВПРАЦІ - ЄФИМЕНКО

Київ. 13 липня. УНІАН. До кінця цього тижня влада України має намір надіслати до Міжнародного валютного фонду (МВФ) підписаного листа про наміри і текст меморандуму про співпрацю.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявила сьогодні журналістам заступник міністра фінансів України Тетяна ЄФИМЕНКО.

«До кінця цього тижня буде підписано з боку України й направлено в МВФ всі необхідні

[Подробнее...»]

Київ. 13 липня. УНІАН. До кінця цього тижня влада України має намір надіслати до Міжнародного валютного фонду (МВФ) підписаного листа про наміри і текст меморандуму про співпрацю.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявила сьогодні журналістам заступник міністра фінансів України Тетяна ЄФИМЕНКО.

«До кінця цього тижня буде підписано з боку України й направлено в МВФ всі необхідні документи», - сказала вона.[Скрыть...»]

13/07/2010
НОВІ ПОЛІТИЧНІ УМОВИ ВІДКРИВАЮТЬ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БІЛЬШ ТІСНОЇ СПІВПРАЦІ УКРАЇНИ З КИТАЄМ - ГЛАВА УРЯДУ КНР

Київ. 13 липня. УНІАН. Нові політичні умови відкривають широкі можливості для торговельно-економічної, інвестиційної, науково-технічної, гуманітарної співпраці України з Китаєм.

Як повідомили УНІАН в Департаменті інформаційної політики МЗС України, про це сказав прем’єр Державної ради (уряду) Китаю ВЕНЬ Цзябао під час зустрічі з міністром закордонних справ України Костянтином ГРИЩЕНКОМ, я

[Подробнее...»]

Київ. 13 липня. УНІАН. Нові політичні умови відкривають широкі можливості для торговельно-економічної, інвестиційної, науково-технічної, гуманітарної співпраці України з Китаєм.

Як повідомили УНІАН в Департаменті інформаційної політики МЗС України, про це сказав прем’єр Державної ради (уряду) Китаю ВЕНЬ Цзябао під час зустрічі з міністром закордонних справ України Костянтином ГРИЩЕНКОМ, який перебуває в КНР з офіційним візитом.

Китайський посадовець високо оцінив політичну стабілізацію та консолідацію суспільства, забезпечені після обрання Віктора ЯНУКОВИЧА Президентом України.

„Китайський бізнес отримав чіткий сигнал від керівництва країни щодо підтримки реалізації спільних проектів з українськими партнерами”, - відзначив китайський посадовець. Мова йде про багатомільйонні інвестиції в транспортну інфраструктуру, сільське виробництво, високотехнологічне машинобудування.

К.ГРИЩЕНКО, у свою чергу, запевнив главу уряду КНР в тому, що керівництво України прагне бачити Китай серед свої пріоритетних партнерів, підтримуючи при цьому Пекін з усіх принципових для нього політичних питань, зокрема, в контексті політики „одного Китаю”.

Під час зустрічі були обговорені практичні аспекти підвищення ефективності роботи двосторонньої комісії з питань торгівельного-економічного співробітництва, чергове засідання якої відбудеться в серпні цього року у рамках підготовки до державного візиту Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА до КНР, запланованого на початок вересня.

Окремо міністр закордонних справ України запропонував обговорити необхідність збільшення числа регулярних авіарейсів між Пекіном та Києвом, що відповідатиме динаміці зростання потоку бізнесменів, студентів, туристів, що подорожують з України до КНР і навпаки.[Скрыть...»]

13/07/2010
У ПР КАЖУТЬ, ЩО ПЕРИПЕТІЇ З ПОДАТКОВИМ КОДЕКСОМ МАЮТЬ БУТИ УРОКОМ ДЛЯ ВЛАДИ

Перипетії з Податковим кодексом повинні бути серйозним уроком для влади.Таку думку в ефірі "Радіо-ЕРА" FM висловив народний депутат із фракції ПР, президент УСПП Анатолій Кінах.

"Перипетії з проектом Податкового кодексу повинні бути дуже серйозним уроком для всіх, в першу чергу для влади - як виконавчої (Кабінету міністрів), так і парламенту, в першу чергу коаліції", - наголосив депутат.<

[Подробнее...»]

Перипетії з Податковим кодексом повинні бути серйозним уроком для влади.Таку думку в ефірі "Радіо-ЕРА" FM висловив народний депутат із фракції ПР, президент УСПП Анатолій Кінах.

"Перипетії з проектом Податкового кодексу повинні бути дуже серйозним уроком для всіх, в першу чергу для влади - як виконавчої (Кабінету міністрів), так і парламенту, в першу чергу коаліції", - наголосив депутат.

Він зазначив, що консолідація, одностайність не повинні означати бездумність, автоматичне виконання якихось директив. "Податковий кодекс України - це документ, який впливає на життя кожного громадянина", - додав Кінах.[Скрыть...»]

13/07/2010
АНАТОЛІЙ КІНАХ: РЕФОРМИ – ЦЕ ПАРТНЕРСТВО З БІЗНЕСОМ І ДОВІРА ДО НЬОГО

Якщо сьогодні, в умовах післявиборчої граничної довіри народу до влади, в умовах максимальних можливостей у сенсі сконсолідованості зусиль президента, коаліції і уряду, не звернутися до реформ - це може означати втратити шанс реалізації їх назавжди. Реформи мають бути вмонтовані у тканину економічного менеджменту на будь-якому, навіть на найтяжчому етапі розвитку країни. Таку думку висловив н

[Подробнее...»]

Якщо сьогодні, в умовах післявиборчої граничної довіри народу до влади, в умовах максимальних можливостей у сенсі сконсолідованості зусиль президента, коаліції і уряду, не звернутися до реформ - це може означати втратити шанс реалізації їх назавжди. Реформи мають бути вмонтовані у тканину економічного менеджменту на будь-якому, навіть на найтяжчому етапі розвитку країни. Таку думку висловив народний депутат України, президент УСПП Анатолій Кінах у статті, опублікованій в газеті «Голос України».

За словами парламентарія, обов’язковою умовою, невід’ємною складовою структурних економічних реформ є необхідність вбудувати інститут організованої ділової громади, промисловців, підприємців і роботодавців в державні інститути розробки і ухвалення необхідних для реформування країни програм й проектів.

«Головна українська реформа – це лібералізація стосунків з бізнесом та громадою, творення їх партнерства з владою, непросте налагодження довіри громадянського суспільства і владних структур один до одного в часи повної зневіри», - вважає А. Кінах.

Відзначивши головну рису сучасного бізнесу - здібність до самоорганізації, до цілеспрямованого захисту своєї ідентичності, прагнення до формування розвинутого громадянського суспільства, стабільної демократії, президент УСПП зазначив, що ділова спільнота з метою відтворення тривалих і конструктивних стосунків з державою зробила перший крок на зустріч владі.

Так, за ініціативою бізнесу між УСПП, іншими організаціями промисловців і підприємців та Кабінетом міністрів України було підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння. Активізувалися партнерські стосунки з Державною податковою адміністрацією, Антимонопольним комітетом, Національною комісією регулювання електроенергетики, Держкомпідприємництвом тощо. За рекомендаціями уряду аналогічні відносини почали будуватися в регіонах. Угоду про співпрацю ухвалили УСПП та Донецька ОДА. Уряд прислухався також до пропозиції поновити роботу Ради підприємців при КМУ і затвердив на посаді її голови, рекомендованого діловими колами, Леоніда Козаченка.

Анатолій Кінах відзначив, що у діалозі влади і бізнесу з’явилися речі, які вселяють певний оптимізм. Президент прислухався до промисловців і підприємців щодо надмірних втручань податкових органів у діяльність бізнесу, і це знайшло відображення у відповідному законопроекті. Він також наклав вето на попередню редакцію закону «Про здійснення державних закупівель» - на цьому власне наполягали промисловці, оскільки окремі норми закону унеможливлювали прозору роботу в умовах конкурентного середовища, не захищали державу та бізнес від корупції.

За ініціативи ділової спільноти Національна комісія регулювання електроенергетики України погодилася поступово ліквідувати перехресне субсидіювання одних споживачів за рахунок інших. В законі "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оподаткування)" №6337 вдалося добитися запровадження мораторію на підвищення ставок акцизного збору на тютюнові вироби до 2012 року, досягнуто компроміс щодо ставок акцизного збору на тютюнові та винні вироби.

Є і інші приклади реального діалогу, але говорити про повноцінне партнерство ще дуже зарано, - вважає лідер промислово-підприємницької спільноти. Нині, йому заважає непрозорість і кулуарність підготовки найважливіших для ділової спільноти документів, перш за все, проекту Податкового кодексу – вистражданого промисловцями і підприємцями збірнику законів, який винесений в парламент навіть без обговорення з бізнесом, експертами, громадськістю.

Аж ніяк не партнером поводиться держава і в банківсько-кредитної сфері. «Доступні кредити для бізнесу – це передумова його діяльності, запорука виконання виробничого циклу та адекватного спрямування коштів в державний бюджет. Чому ж держава не думає про те, як повернути інститут кредитування в економіку? Є абсолютно нечесним в умовах, коли для громадян заморожений доступ до депозитів, пропонувати оподаткування доходів з тих самих депозитів», - зауважує Анатолій Кінах.

Аналізуючи ситуацію, парламентарій закликає владу бути чесними перед суспільством й бізнесом, навіть попри труднощі, пов’язані з дефіцитом бюджету, зовнішнім боргом, соціальними проблемами тощо. «Закладаючи і поглиблюючи недовіру у середовищі тих, хто покликаний принести економічне процвітання, можна приректи себе на невдачу. Прогалини в соціальному діалозі, закритість, надмірне адміністрування, неповага до партнера-бізнесмена не лише ускладнюють створення демократичних інститутів, розбудову демократичного суспільства, вони ще поглиблюють ганебний стан бідності українського народу», - підкреслює А. Кінах.

Президент УСПП переконаний: побудувати розвинуту економіку без реальних людей – промисловців, підприємців, роботодавців – неможливо. Це соціалізм будували, уявляючи працівників гвинтиками великої машини. Що вийшло, відомо. Бізнесмени, які системно організовані у власні об’єднання, тим паче не гвинтики. Вони, без перебільшення, рушійна і основна сила розбудови економіки. «Вони – рівноправні, професійні, міцні союзники влади. А союзники – це особливий статус. Союзникам довіряють не лише фінальні оплески на презентаціях кулуарно підготовлених програм, а розробку стратегій. Мати таких союзників непросто. Це потребує терпіння і часу. Але реформи – це союз з бізнесом і довіра до нього. Відсутність такого партнерства – це відсутність реформ», - резюмує Анатолій Кінах.

[Скрыть...»]

13/07/2010
ПІДВИЩЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ МАЄ БУТИ РОЗУМНИМ І ВИВАЖЕНИМ КРОКОМ

Якщо не будуть прийняті системні заходи й програми, спрямовані на підвищення рівня життя українців, включаючи систему соціального захисту, ціни на газ підвищувати не можна. Про це заявив в ефірі радіо «Ера» президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах.

За його словами, коли мова йде про підвищення ціни на газ для населення, це питання не повинно лежати виключно в площині прагн

[Подробнее...»]

Якщо не будуть прийняті системні заходи й програми, спрямовані на підвищення рівня життя українців, включаючи систему соціального захисту, ціни на газ підвищувати не можна. Про це заявив в ефірі радіо «Ера» президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах.

За його словами, коли мова йде про підвищення ціни на газ для населення, це питання не повинно лежати виключно в площині прагнення держави виконати умови співпраці з МВФ, чи збалансувати фінансовий план НАК «Нафтогаз».

«Держава має ставити за мету не підвищення ціни на газ, як необхідну умову отримання кредиту МВФ, а працювати над розробкою системних програм адресного соціального захисту, програмами щодо контролю за собівартістю цих послуг, якістю їх виконання, має бути чіткий моніторинг впливу підвищення ціни на платоспроможність громадян. Влада має проводити виважену інформаційно-роз’яснювальну роботу, бути в постійно діючому діалозі з суспільством», - переконаний політик.

Рівень життя, на думку Анатолія Кінаха, необхідно підвищувати за рахунок ефективно діючої економіки, працюючих підприємств, створення додатковий робочих місць, уміння держави захищати свій внутрішній ринок, підтримувати національного товаровиробника, не вживати у такому обсязі імпортну продукцію, яку Україна спроможна виробляти сама.

«Україна, з однієї сторони має великі природні, промислові й кадрові можливості, а з іншої – у нас найнижча заробітна плата у Європі. Це створює проблеми для багатьох наших громадян. І ніхто, крім нас самих, не подбає про вирішення цих питань», - підкреслив президент УСПП.

Він також зауважив, що співпраця з МВФ для нас є необхідною, оскільки Україні потрібні додаткові ресурси. Але умови співпраці з міжнародними фінансовими організаціями повинні відповідати, насамперед, нашим національним інтересам, баченню чітких програм і стратегій виходу з кризи й подальшого ефективного розвитку, вирішити питання доступу до кредитних ресурсів.[Скрыть...»]

13/07/2010
ПАРЛАМЕНТСЬКІ КАНІКУЛИ Є УМОВНИМИ

Так звані парламентські канікули мають бути спрямовані, передусім, на потужну підготовку до роботи осінньої сесії Верховної Ради України. Сьогодні необхідно спрямувати зусилля на те, щоб ті рішення, які впливають на реалії життя людей, розвиток вітчизняної економіки, формують впевненість у завтрашньому дні були максимально підготовлені і прийняті парламентом вже восени. Таку думку висловив наро

[Подробнее...»]

Так звані парламентські канікули мають бути спрямовані, передусім, на потужну підготовку до роботи осінньої сесії Верховної Ради України. Сьогодні необхідно спрямувати зусилля на те, щоб ті рішення, які впливають на реалії життя людей, розвиток вітчизняної економіки, формують впевненість у завтрашньому дні були максимально підготовлені і прийняті парламентом вже восени. Таку думку висловив народний депутат України, президент УСПП Анатолій Кінах у програмі «Від першої особи», що на радіо «Ера».

На його переконання, урядовцям і парламентарям необхідно попрацювати над формування бюджету на 2011 рік, програмою соціально-економічного розвитку країни на наступний рік, доопрацювати проект Податкового кодексу, як системний збалансований документ, вирішити серйозні проблеми, що склалися в аграрному секторі України через несприятливі погодні умови тощо. «Це ті рішення, які необхідні для призупинення системної соціально-економічної кризи, зміцнення стратегії розвитку, підвищення конкурентоспроможності української економіки, і, відповідно, підвищення добробуту громадян», - зауважив А. Кінах.

Він нагадав, що Україна пережила достатньо складний кризовий період. Однак, завдяки тому, що вдалося відновити, нехай ще не досконалу, але більш конструктивну, високопрофесійну взаємодію гілок влади у трикутнику президент - уряд – парламент, на сьогоднішній день спостерігаються певні позитивні зрушення. Так, за перше півріччя обсяги промисловості, у відношенні до аналогічного періоду минулого року, зросли на 12%, ВВП збільшився на 5%.

«У нас є шанс не гаяти час на внутрішні політичні протистояння, а напрацьовувати й приймати дуже серйозні системні рішення. Цей шанс не можна втратити. Тому нині треба не відпочивати, а плідно попрацювати над формуванням розумних умов розвитку підприємництва, збільшенням платоспроможності внутрішнього ринку, ефективною експертною політикою, захистом внутрішнього ринку тощо», - вважає парламентарій.[Скрыть...»]

13/07/2010
УКРАЇНА МАЄ ПОЗИЦІОНУВАТИСЯ ЯК ДЕРЖАВА, ЩО ЗДАТНА ВИРОБЛЯТИ КОНКУРЕНТОЗДАТНУ ПРОДУКЦІЮ З ВИСОКОЮ ДОДАНОЮ ВАРТІСТЮ

На сучасному етапі розвитку української економіки необхідно підсилити державну політику зі створення сприятливих умов для галузей, що виробляють наукоємну, технологічно складну й інтелектуальну продукцію, вважає Голова підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, президент УСПП Анат

[Подробнее...»]

На сучасному етапі розвитку української економіки необхідно підсилити державну політику зі створення сприятливих умов для галузей, що виробляють наукоємну, технологічно складну й інтелектуальну продукцію, вважає Голова підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, президент УСПП Анатолій Кінах.

Він переконаний, що це питання є актуальним, особливо в умовах незворотної інтеграції України у європейський світовий економічний простір. «Україна повинна позиціонуватися як держава, що спроможна виробляти конкурентоздатну продукцію з високою доданою вартістю», - підкреслив А. Кінах.

За його словами, необхідно підсилити державну політику у таких напрямах, як оборонно-промисловий комплекс, зокрема виробництво спецтехніки, сучасне оснащення збройних сил України з одночасним зміцненням наших позицій на світових ринках, ракетно-космічний сектор, авіабудування, енергетичне й транспортне машинобудування, нанотехнології тощо.

Анатолій Кінах зазначив, що ці напрямки необхідно підсилювати в рамках державно-приватного партнерства, оскільки бюджет самотужки вирішити ці проблеми не зможе. «Для розвитку цих галузей важливо створити сприятливі умови для залучення приватних інвестицій, включаючи використання Закону про державно-приватне партнерство. Ці питання повинні бути серед пріоритетних завдань урядовців і парламентарів при формуванні державного бюджету на наступний рік, програми соціально-економічного розвитку й довгострокових стратегій», - наголосив парламентарій.[Скрыть...»]

13/07/2010
УРЯД ПЛАНУЄ РОЗШИРИТИ ПЕРЕЛІК КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ ДЛЯ ВИПЛАТИ СУБСИДІЙ НА КОМПЕНСАЦІЮ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ

Київ. 14 липня. УНІАН. Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявляє, що уряд сьогодні на засіданні ухвалить рішення про розширення переліку категорій населення для виплати субсидій на компенсацію зростання тарифів на природний газ, яке відбудеться у рамках упорядкування тарифної політики за рекомендаціями Національної комісії з регулювання електроенергетики.

Як передає кореспондент УНІАН

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявляє, що уряд сьогодні на засіданні ухвалить рішення про розширення переліку категорій населення для виплати субсидій на компенсацію зростання тарифів на природний газ, яке відбудеться у рамках упорядкування тарифної політики за рекомендаціями Національної комісії з регулювання електроенергетики.

Як передає кореспондент УНІАН, про це М.АЗАРОВ заявив сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

«Уряд значно розширить коло сімей, які можуть скористатися державною допомогою – субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг», - сказав М.АЗАРОВ.

Зокрема, за його словами, компенсовуватимуться витрати, які перевищують 15% сукупного доходу для працездатного населення і 10% - для непрацездатних.

Прем’єр також наголосив, що буде суттєво спрощено процедуру призначення такої державної допомоги. «Відділенням Пенсійного фонду доручено організувати нарахування субсидій на основі власної інформаційної бази отримувачів пенсійних виплат», - додав він.

За словами М.АЗАРОВА, субсидії призначатимуться на основі заявного принципу. «Людині не треба буде ходити по ЖЕКах, підприємствах, різних установах і збирати безкінечні довідки. Усі необхідні документи мають підготувати й оформити органи соціального забезпечення. Ніяких інших документів ніхто від громадянина не вправі буде вимагати, а за пенсіонерів взагалі все зроблять відділення Пенсійного фонду», - підкреслив він.

Прем’єр також попередив усіх чиновників про відповідальність за чітку організацію призначення та виплати субсидій. «Попереджую, що уряд принципово підійде до оцінки цієї роботи з людьми. Щодо тих, хто поставиться до неї безвідповідально або байдуже, будуть зроблені жорсткі висновки», - заявив М.АЗАРОВ.[Скрыть...»]

21/07/2010
УРЯД ПЛАНУЄ РОЗРОБИТИ СЕРЕДНЬОСТРОКОВИЙ БЮДЖЕТНИЙ ПЛАН НА 2011-2012 РОКИ

Київ. 14 липня. УНІАН. Уряд планує розробити середньостроковий бюджетний план на 2011-2012 роки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

«Я поставив завдання розробити сереньотерміновий бюджетний план на 2011-2012 роки», - сказав М.АЗАРОВ.

Прем’єр уточнив, що цей план передбачатиме,

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Уряд планує розробити середньостроковий бюджетний план на 2011-2012 роки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

«Я поставив завдання розробити сереньотерміновий бюджетний план на 2011-2012 роки», - сказав М.АЗАРОВ.

Прем’єр уточнив, що цей план передбачатиме, зокрема, заходи з реалізації комплексної підготовки народного господарства до роботи в осінньо-зимових умовах, а також заходи з подолання проблеми ліквідації заборгованості з виплати зарплат.

М.АЗАРОВ додав, що комплексний план має передбачати як заміну тепломереж, ремонт теплокотелень, утеплення будинків, так і забезпечення вакцинації від сезонних інфекцій і створення запасу ліків.

«Наш уряд був змушений скороти бюджетні видатки поточного року, але ми ні на йоту не обмежили ті ресурси, які призначені на медичне обслуговування та інші соціально чутливі речі», - наголосив він.

М.АЗАРОВ доручив першому віце-прем’єр-міністру Андрію КЛЮЄВУ наступного тижня провести спеціальну нараду з питань підготовки народного господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

Голова уряду зазначив, що у 2004 році Кабінет міністрів на чолі з тодішнім прем’єром Віктором ЯНУКОВИЧЕМ вирішив проблему заборгованості з виплати зарплат. «Однак з 2005 року ніхто цією проблемою не займався. Нам знову випала місія ліквідувати це ганебне явище», - заявив М.АЗАРОВ.

[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН ЦЬОГО РОКУ ПЛАНУЄ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ВТРУЧАННЯ В ЦІНОУТВОРЕННЯ НА СІЛЬГОСППРОДУКЦІЮ – КОЛЕСНІКОВ

Київ. 14 липня. УНІАН. Уряд цього року має намір відмовитися від державного втручання в ціноутворення на сільгосппродукцію.

Про це заявив віце-прем`єр-міністр України Борис КОЛЕСНІКОВ в коментарі газеті «Дело» (№114 від 14 липня).

За словами Б.КОЛЕСНІКОВА, треба збільшити ефективність субсидування підприємств сільгосппризначення з урахуванням зобов`язань перед Світовою організацією

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Уряд цього року має намір відмовитися від державного втручання в ціноутворення на сільгосппродукцію.

Про це заявив віце-прем`єр-міністр України Борис КОЛЕСНІКОВ в коментарі газеті «Дело» (№114 від 14 липня).

За словами Б.КОЛЕСНІКОВА, треба збільшити ефективність субсидування підприємств сільгосппризначення з урахуванням зобов`язань перед Світовою організацією торгівлі.

«Ми вивчили світовий досвід, на сьогодні субсидується здебільшого сільськогосподарська інфраструктура для того, щоб інвестори не зазнавали додаткових витрат на її створення. Крім того, бюджет компенсує створення основних фондів на селі», - сказав він.

Б.КОЛЕСНІОВ відзначив необхідність прийняти заходи з недопущення на ринок низькоякісної тваринницької продукції. «Посилити контроль за ввезенням і використанням пестицидів. Поліпшити кредитно-фінансові механізми стимулювання лізингових операцій в аграрному секторі», - сказав він.

Віце-прем`єр-міністр також зазначив, що необхідно максимально зацікавити західних інвесторів, щоб налагодити виробництво сільгосптехніки на вітчизняних підприємствах.[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН ПЕРЕДАВ ДЕРЖФОНД СПРИЯННЯ МОЛОДІЖНОМУ ЖИТЛОВОМУ БУДІВНИЦТВУ В СФЕРУ УПРАВЛІННЯ МІНРЕГІОНБУДУ

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України передав Державну спеціалізовану фінансову установу «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в сферу управління Міністерства регіонального розвитку та будівництва.

Відповідне розпорядження Кабміну №1357-р від 7 липня ц.р. опубліковане на сайті парламенту.

Згідно з документом, уряд доручив Мінрегіонбуду сприяти розшир

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України передав Державну спеціалізовану фінансову установу «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в сферу управління Міністерства регіонального розвитку та будівництва.

Відповідне розпорядження Кабміну №1357-р від 7 липня ц.р. опубліковане на сайті парламенту.

Згідно з документом, уряд доручив Мінрегіонбуду сприяти розширенню напрямків діяльності і підвищенню ефективності роботи Держфонду, а також разом з іншими центральними органами виконавчої влади подати пропозиції щодо внесення змін до актів Кабміну у зв`язку з прийняттям цього розпорядження.

Нагадаємо, досі фонд знаходився в сфері управління Міністерства у справах сім`ї, молоді і спорту.[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН ЦЬОГО РОКУ НАПРАВИТЬ НА ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА «МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ» 125 МЛН. ГРН.

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України цього року направить на завершення будівництва «Мистецького арсеналу» 125 млн. грн.

Про це йдеться в уточненні до постанови Кабміну №420 «Питання використання в 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для підтримки матеріально-технічної бази Державного управління справами» від 31 травня 2010 р., опублікованому в газеті «Урядовий кур`єр»(№12

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України цього року направить на завершення будівництва «Мистецького арсеналу» 125 млн. грн.

Про це йдеться в уточненні до постанови Кабміну №420 «Питання використання в 2010 році коштів Стабілізаційного фонду для підтримки матеріально-технічної бази Державного управління справами» від 31 травня 2010 р., опублікованому в газеті «Урядовий кур`єр»(№127).

Згідно з повідомленням, кошти на завершення будівництва виділяються з державного бюджету.

Нагадаємо, даною постановою передбачався перерозподіл коштів Стабфонду в сумі 75 млн. грн. шляхом зменшення обсягу витрат, передбачених для завершення будівництва «Мистецького арсеналу» відповідно до Державної цільової програми підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу і збільшення витрат за напрямом «інші витрати», направивши їх на підтримку матеріально-технічної бази Державного управління справами (ДУС).

Уряд також доручив виділити ДУС на безповоротній основі кошти Стабфонду в сумі 75 млн. грн. за рахунок надходжень від цільового розміщення державних цінних паперів.[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН ЗВІЛЬНИВ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ДЕРЖКОМПІДПРИЄМНИЦТВА ЗАГОРОДНЬОГО

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України звільнив Володимира ЗАГОРОДНЬОГО з посади першого заступника голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва у зв`язку з переходом на іншу роботу.

Це передбачено рішенням уряду, опублікованим у газеті «Урядовий кур’єр» від 14 липня 2010 р. №127.[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України звільнив Володимира ЗАГОРОДНЬОГО з посади першого заступника голови Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва у зв`язку з переходом на іншу роботу.

Це передбачено рішенням уряду, опублікованим у газеті «Урядовий кур’єр» від 14 липня 2010 р. №127.[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН ЗВІЛЬНИВ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ ЩЕРБАНЯ

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України звільнив Віталія ЩЕРБАНЯ з посади заступника голови Державної митної служби згідно з його заявою.

Про це сказано в урядовому рішенні, розміщеному в газеті «Урядовий кур`єр» від 14 липня 2010 р. №127.[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України звільнив Віталія ЩЕРБАНЯ з посади заступника голови Державної митної служби згідно з його заявою.

Про це сказано в урядовому рішенні, розміщеному в газеті «Урядовий кур`єр» від 14 липня 2010 р. №127.[Скрыть...»]

13/07/2010
УРЯД ЗАТВЕРДИВ ЗАХОДИ З ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРИ ОПЛАТІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Київ. 14 липня. УНІАН. Уряд сьогодні на засіданні затвердив заходи з посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг, які передбачають нарахування субсидій працездатним громадянам у разі, якщо вартість послуг перевищує 15% сукупного доходу і 10% - для непрацездатних громадян.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив міністр праці та соціальної політики

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Уряд сьогодні на засіданні затвердив заходи з посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг, які передбачають нарахування субсидій працездатним громадянам у разі, якщо вартість послуг перевищує 15% сукупного доходу і 10% - для непрацездатних громадян.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив міністр праці та соціальної політики Василь НАДРАГА сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів.

«Це рішення спрямоване на забезпечення належного соціального захисту родин, для яких вартість комунальних послуг становить більше 15% від сімейного бюджету для працюючих громадян і більше 10% - для сімей, які складаються з пенсіонерів», - сказав В.НАДРАГА.

За його словами, уряд також скоротив перелік документів, які необхідні для нарахування державної допомоги. Зокрема, за його словами, працюючі громадяни мають надати в органи соціального захисту заяву, декларацію про доходи і майновий стан, а також довідку про доходи, яка підтверджує декларацію.

Міністр уточнив, що для непрацюючих громадян (пенсіонерів та інвалідів) достатньо лише подати заяву для отримання субсидії, а також декларацію про доходи, яка заповнюється зі слів претендента на отримання субсидії.

«Хотів би особливо підкреслити, що громадяни, в яких є поточна заборгованість по квартплаті, також мають право на житлову субсидію, тобто така заборгованість не є перешкодою для отримання субсидій. Наявність боргу ніяк не впливає на її отримання», - наголосив В.НАДРАГА.

За словами міністра, тим людям, які вже отримують субсидію, не треба нікуди звертатися додатково. «Розмір субсидії буде перерахований автоматично, про що одержувачів субсидій буде поінформовано», - пояснив він.

В.НАДРАГА також повідомив, що уряд ухвалив рішення про відкриття цілодобової урядової гарячої лінії 080-050-93-07, на яку може звернутися кожен громадянин та отримати конкретну відповідь по конкретному випадку.[Скрыть...»]

13/07/2010
В УРЯДІ СПОДІВАЮТЬСЯ, ЩО МВФ ПРИЙМЕ РІШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З УКРАЇНОЮ ДО КІНЦЯ ЛИПНЯ - ТІГІПКО

Київ. 14 липня. УНІАН. В уряді сподіваються, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) прийме рішення про продовження співпраці з Україною до кінця липня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив віце-прем`єр-міністр України Сергій ТІГІПКО.

Він відзначив, що засідання ради директорів МВФ планується провести 28 липня.

«Думаю, що на цьому засіданні буде ухвалено ріше

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. В уряді сподіваються, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) прийме рішення про продовження співпраці з Україною до кінця липня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив віце-прем`єр-міністр України Сергій ТІГІПКО.

Він відзначив, що засідання ради директорів МВФ планується провести 28 липня.

«Думаю, що на цьому засіданні буде ухвалено рішення», - сказав С.ТІГІПКО.

Він також повідомив, що на сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів схвалив меморандум про продовження співпраці з МВФ, і висловив сподівання, що сьогодні документ буде підписаний Президентом і главою Національного банку.[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН ПРИЗНАЧИВ ДВОХ ЗАСТУПНИКІВ МІНІСТРА З ПИТАНЬ ЖКГ

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України призначив Сергія ЛАСІКОВА і Віталія ШАПОВАЛЕНКА заступниками міністра з питань житлово-комунального господарства.

Про це сказано в рішенні Кабміну, опублікованому в газеті «Урядовий кур`єр» (№127 від 14 липня ц.р.)

С.ЛАСІКОВ раніше обіймав посади заступника глави Державного казначейства України, начальника головного фінансового управл

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України призначив Сергія ЛАСІКОВА і Віталія ШАПОВАЛЕНКА заступниками міністра з питань житлово-комунального господарства.

Про це сказано в рішенні Кабміну, опублікованому в газеті «Урядовий кур`єр» (№127 від 14 липня ц.р.)

С.ЛАСІКОВ раніше обіймав посади заступника глави Державного казначейства України, начальника головного фінансового управління Донецької облдержадміністрації.

В.ШАПОВАЛЕНКО раніше обіймав посади заступника генерального директора, генерального директора ТОВ ”Житлово-комунальний союз України” (Київ), заступника директора і директора ТОВ ”Табнафта Укрнафтопродукт” (Київ), 28 років прослужив в органах КДБ СРСР - СБ України.

[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН ПРИЗНАЧИВ ГОШОВСЬКОГО ЗАСТУПНИКОМ МІНІСТРА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України призначив Сергія ГОШОВСЬКОГО заступником міністра охорони навколишнього природного середовища.

Це передбачено рішенням уряду, опублікованим в газеті «Урядовій кур’єр» від 14 липня 2010 року №127.[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України призначив Сергія ГОШОВСЬКОГО заступником міністра охорони навколишнього природного середовища.

Це передбачено рішенням уряду, опублікованим в газеті «Урядовій кур’єр» від 14 липня 2010 року №127.[Скрыть...»]

13/07/2010
УРЯД НЕ ВИКЛЮЧАЄ ПОДАЛЬШОГО ПІДВИЩЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ - БОЙКО

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України не виключає можливості подальшого підвищення ціни на газ для населення, а саме для споживачів 3-ї і 4-ї категорій.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні журналістам міністр палива та енергетики Юрій БОЙКО.

За його словами, йдеться про тих, хто споживає понад 6-12 тис. куб. м газу на рік і понад 12 тис. куб. м , відпові

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України не виключає можливості подальшого підвищення ціни на газ для населення, а саме для споживачів 3-ї і 4-ї категорій.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні журналістам міністр палива та енергетики Юрій БОЙКО.

За його словами, йдеться про тих, хто споживає понад 6-12 тис. куб. м газу на рік і понад 12 тис. куб. м , відповідно.

При цьому Ю.БОЙКО не уточнив терміни та обсяги підвищення.

Крім того, міністр заявив, що поки що не планується підвищення ціни на газ для промислових підприємств.[Скрыть...»]

13/07/2010
НБУ ЗОБОВ`ЯЗАВ БАНКИ ПІДВИЩИТИ РОЗМІР РЕГУЛЯТИВНОГО КАПІТАЛУ ДО 120 МЛН. ГРН.

Київ. 14 липня. УНІАН. Національний банк України зобов`язав українські банки до 1 січня 2012 року сформувати регулятивний капітал у розмірі не менш як 120 млн. грн.

Про це йдеться в постанові НБУ №273 від 9 червня, зареєстрованому в Міністерстві юстиції 6 липня, текст якого має у своєму розпорядженні УНІАН.

«Банки, які одержали письмовий дозвіл на здійснення окремих операцій до набу

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Національний банк України зобов`язав українські банки до 1 січня 2012 року сформувати регулятивний капітал у розмірі не менш як 120 млн. грн.

Про це йдеться в постанові НБУ №273 від 9 червня, зареєстрованому в Міністерстві юстиції 6 липня, текст якого має у своєму розпорядженні УНІАН.

«Банки, які одержали письмовий дозвіл на здійснення окремих операцій до набуття чинності цієї постанови і мають регулятивний капітал менший за встановлений розділом 5 Положення №275, з урахуванням змін, внесених даною постановою, для збереження права на здійснення цих операцій (крім операцій із здійснення інвестицій до фінансових установ в обсягах, що перевищують 5% регулятивного капіталу банку, а також інвестицій у будь-яких розмірах в інші юридичні особи, які не є фінансовими установами) зобов`язані до 1 січня 2012 р. привести розмір свого регулятивного капіталу у відповідність з вимогами Положення №275. Банкам, у яких розмір регулятивного капіталу менший за 120 млн. грн., на момент приведення розміру регулятивного капіталу у відповідність з вимогами цієї постанови дозволено залучати вклади (депозити) від фізичних осіб (відкривати нові вкладні (депозитні) рахунки фізичним особам і поповнювати ті, що діють) у межах обсягу залучених вкладів фізичних осіб на дату набуття чинності цієї постанови», - сказано в документі.

Крім того, постановою передбачається підвищення вимог до капіталу для отримання різних пунктів ліцензії до рівня 120-240 млн. грн.

Постанова набуває чинності через 10 днів після державної реєстрації в Мінюсті, тобто з 19 липня.[Скрыть...»]

13/07/2010
«ЗА УКРАЇНУ!» ПІДТРИМАЄ ЗВЕРНЕННЯ ДО КС ІНШИХ ПРЕДСТАВНИКІВ ОПОЗИЦІЇ ЩОДО ЗАКОНУ ПРО МІСЦЕВІ ВИБОРИ

Київ. 14 липня. УНІАН. Народні депутати від партії «За Україну!» готові підписатися під конституційним поданням щодо Закону “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі партії “За Україну!”, про це заявила заступник голови партії Ксенія ЛЯПІНА.

«Депутати від партії «За Україну!

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Народні депутати від партії «За Україну!» готові підписатися під конституційним поданням щодо Закону “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”.

Як повідомили УНІАН у прес-службі партії “За Україну!”, про це заявила заступник голови партії Ксенія ЛЯПІНА.

«Депутати від партії «За Україну!» мали намір самостійно оскаржити новий виборчий закон у Конституційному Суді. Але ми готові об’єднати свої зусилля з усіма, хто буде захищати право вибору, і підписатися під спільним поданням», - сказала К.ЛЯПІНА.

За її словами, нині немає сумніву у неконституційності закону про місцеві вибори, бо головний його сенс – усунення від участі у виборах будь-яких реальних опонентів “режиму ЯНУКОВИЧА, а відтак – узурпація влади на місцях».[Скрыть...»]

13/07/2010
ЧЕЧЕТОВ УПЕВНЕНИЙ, ЩО В ПАРТІЇ РЕГІОНІВ НЕ БУДЕ РОЗКОЛУ ЧЕРЕЗ СИТУАЦІЮ ЗІ ЗВІЛЬНЕННЯМ ШУФРИЧА

Київ. 14 липня. УНІАН. Заступник фракції Партії регіонів Михайло ЧЕЧЕТОВ упевнений, що ситуація, пов`язана з відставкою Нестора ШУФРИЧА з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій, не призведе до розколу в Партії регіонів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні під час чат-конференції.

«Якщо відповісти стисло, по-одеськи: не дочекаєтеся. Ніколи!!!», - сказав

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Заступник фракції Партії регіонів Михайло ЧЕЧЕТОВ упевнений, що ситуація, пов`язана з відставкою Нестора ШУФРИЧА з посади міністра з питань надзвичайних ситуацій, не призведе до розколу в Партії регіонів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні під час чат-конференції.

«Якщо відповісти стисло, по-одеськи: не дочекаєтеся. Ніколи!!!», - сказав М.ЧЕЧЕТОВ.

За його словами, в Партії регіонів зібрана практично вся українська еліта - менеджерська і управлінська, і спортивна, і наукова, і інтелектуальна. «Природно, всі члени фракції Партії регіонів – це яскраві, неординарні особистості, люди, які мають свою життєву позицію, свою точку зору з принципових питань». – сказав він.

При цьому, за словами М.ЧЕЧЕТОВА, «на відміну від наших політичних опонентів, усі ці люди вміють грати в єдиній команді, це командні гравці, здатні підпорядкувати свої особисті інтереси інтересам єдиної команди, яка працює на один результат, – підняти економіку і підвищити соціальні стандарти життя людей».

Він також відзначив, що на сьогодні головним при призначенні на ті чи інші напрями роботи визначалися професійні якості, управлінський досвід і уміння грати в єдиній команді для досягнення кінцевого результату. «Усі решта критерії мають другорядне значення», - сказав М.ЧЕЧЕТОВ.

Що стосується можливого призначення новим керівником МНС Віктора БАЛОГИ, М.ЧЕЧЕТОВ відзначив, що вирішення цього питання є компетенцією Президента і прем`єр-міністра. «Щодо БАЛОГИ. Я думаю, тут можливі варіанти, і я б сказав, тренерському складу на чолі з головним тренером видніше, хто саме на цій ділянці повинен посилити політичну потужність команди», - сказав він.[Скрыть...»]

13/07/2010
ПОСОЛ ФРАНЦІЇ РАДИТЬ НЕ ЗМІНЮВАТИ ВИБОРЧЕ ЗАКОНОДАВСТВО ПЕРЕД КОЖНИМИ ВИБОРАМИ В УКРАЇНІ

Київ. 14 липня. УНІАН. Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Жак ФОР вважає недоречною зміну виборчого законодавства України перед кожними виборами.

Про це він заявив в інтерв’ю газеті “Україна молода” (№127 від 14 липня).

“У випадку України важливо наголосити на тому, що не варто трансформувати виборче законодавство перед кожними виборами”, - сказав Ж.ФОР.

За йог

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Жак ФОР вважає недоречною зміну виборчого законодавства України перед кожними виборами.

Про це він заявив в інтерв’ю газеті “Україна молода” (№127 від 14 липня).

“У випадку України важливо наголосити на тому, що не варто трансформувати виборче законодавство перед кожними виборами”, - сказав Ж.ФОР.

За його словами, необхідно на національному рівні дійти загальної згоди і щодо виборчого законодавства, і щодо Конституції та більше не змінювати правила гри.

Посол також зауважив, що Україна коливається між парламентською і президентською системами правління, і це вже створювало певні складнощі.

“Але я б хотів звернути увагу на інший аспект. Чинний закон про вибори народних депутатів дозволяє балотуватися тільки тим людям, які фігурують у списках певних партій або блоків. А це фактично перетворює всю територію України на один–єдиний виборчий округ”, - сказав Ж.ФОР.

Він додав, що зріла демократія вимагає, аби за результатами виборів чітко визначалися більшість та опозиція, тобто переможці, які утворюють більшість і стають владою, та переможені, які йдуть в опозицію до наступних виборів. “І неприпустимими є спроби, використовуючи певні положення Конституції і законодавства, змінювати ситуацію вже після того, як вибори відбулися”, - сказав Ж.ФОР.[Скрыть...»]

13/07/2010
НКРЕ ПІДВИЩИЛА З 1 СЕРПНЯ ЦІНУ НА ГАЗ ДЛЯ ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО НА 50%

Київ. 14 липня. УНІАН. Граничний рівень ціни на природний газ для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалювання і гаряче водопостачання населення, з 1 серпня 2010 року виросте на 50% - з 872,78 грн. до 1309,2 грн. за тис. куб. м (з урахуванням ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування і розподіл газу).

Відповідну постанову Національної комісії регулюван

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Граничний рівень ціни на природний газ для підприємств теплоенергетики, що забезпечують опалювання і гаряче водопостачання населення, з 1 серпня 2010 року виросте на 50% - з 872,78 грн. до 1309,2 грн. за тис. куб. м (з урахуванням ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування і розподіл газу).

Відповідну постанову Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) України №813 від 13 липня 2010 року обнародувано на сайті комісії.

Постанова узгоджена з міністерствами фінансів і економіки.

Нагадаємо, ціна на газ для підприємств теплоенергетики не переглядалася з грудня 2008 року і була зафіксована на рівні 872,78 грн. за тис. куб.м (з урахуванням ПДВ, цільової надбавки і транспортування).

Поступове підвищення внутрішніх цін на природний газ до економічно обґрунтованого рівня є одним із зобов`язань України в рамках співпраці з Міжнародним валютним фондом.[Скрыть...»]

13/07/2010
ТИМОШЕНКО ЗАЯВЛЯЄ, ЩО ВЛАДА ПІДВИЩИЛА ЦІНУ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ, ЩОБ РОЗРАХУВАТИСЯ З РОСУКРЕНЕРГО

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО заявляє, що чинна українська влада підняла на 50% ціну на природний газ для населення з метою знайти кошти, щоб розрахуватися з компанією «РосУкрЕнерго» у зв’язку з рішенням Стокгольмського арбітражу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ю.ТИМОШЕНКО заявила сьогодні на брифінгу в Києві.

«Я переконана, що сьогодні підвищення на 50% цін

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО заявляє, що чинна українська влада підняла на 50% ціну на природний газ для населення з метою знайти кошти, щоб розрахуватися з компанією «РосУкрЕнерго» у зв’язку з рішенням Стокгольмського арбітражу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ю.ТИМОШЕНКО заявила сьогодні на брифінгу в Києві.

«Я переконана, що сьогодні підвищення на 50% цін на природний газ для населення України пов’язано не з вимогами МВФ. З МВФ завжди можна домовитися про інші компенсатори покриття дефіциту фінансів України», - заявила вона.

Водночас, політик висловила впевненість, що це викликано іншою причиною, зокрема, тим, що «потрібно повертати компанії «РосУкрЕнерго» 5,4 млрд. доларів». «Безумовно, їх потрібно звідкись брати… І саме тому їх вирішили зібрати як плату додаткову за газ з цих людей, які живуть з останніх копійок», - наголосила Ю.ТИМОШЕНКО.[Скрыть...»]

13/07/2010
ТИМОШЕНКО ЗАПЕВНЯЄ, ЩО БОРОТИМЕТЬСЯ І ОСКАРЖУВАТИМЕ У СУДАХ РІШЕННЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО заявляє, що буде боротися, зокрема, оскаржуючи у судах «безпідставне і аморальне» рішення влади про підняття цін на природний газ для побутового споживання населенням України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ю.ТИМОШЕНКО заявила сьогодні на брифінгу в Києві.

«Ми підемо у суди і будемо боротися за те, щоб людям не підвищували ціни

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО заявляє, що буде боротися, зокрема, оскаржуючи у судах «безпідставне і аморальне» рішення влади про підняття цін на природний газ для побутового споживання населенням України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Ю.ТИМОШЕНКО заявила сьогодні на брифінгу в Києві.

«Ми підемо у суди і будемо боротися за те, щоб людям не підвищували ціни на газ. Тому що це буде не просто знущання – це по суті буде вбивство фінансове, економічне тих родин, які сьогодні живуть з цих нещасних копійок – пенсій і заробітних плат», - заявила Ю.ТИМОШЕНКО.

Як вона також наголосила, навіть у розпал кризи є категорично аморальним людям, які в Україні мають незначну зарплату і пенсії, стрімко підвищувати тарифи, а також плату за природний газ. «Саме тому я сьогодні не просто обурена: якщо ЯНУКОВИЧ розповідає, що у них починає налагоджуватися економіка, то яке він має моральне право зараз, при тих пенсіях і зарплатах, піднімати на 50% ціну на побутовий природний газ для споживання людьми», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО. Вона також підкреслила, що «для цього немає ніяких підстав і ніякої потреби».

Ю.ТИМОШЕНКО також повідомила про рішення Національної комісії з питань регулювання електроенергетики підняти ціну на природний газ на 5% для промислових підприємств.[Скрыть...»]

13/07/2010
ПРИ СЕКВЕСТРІ БЮДЖЕТУ ВИТРАТИ НА СОЦІАЛЬНІ СТАТТІ НЕ СКОРОЧУВАЛИСЯ - ТІГІПКО

Київ. 14 липня. УНІАН. При проведенні секвестру бюджету на поточний рік витрати на соціальні статті скорочені не були.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в коментарі журналістам заявив віце-прем`єр-міністр України Сергій ТІГІПКО.

«Жодна соціальна стаття не була скорочена практично. Все, що ми могли скоротити, здебільшого стосується тих статей, які не впливають на зарплату, пенсії

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. При проведенні секвестру бюджету на поточний рік витрати на соціальні статті скорочені не були.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в коментарі журналістам заявив віце-прем`єр-міністр України Сергій ТІГІПКО.

«Жодна соціальна стаття не була скорочена практично. Все, що ми могли скоротити, здебільшого стосується тих статей, які не впливають на зарплату, пенсії, субсидії тощо», - сказав С.ТІГІПКО.

Він відзначив, що в бюджеті були скорочені прогнози по надходженню ПДВ і акцизів.

«Ми це скоротили і зробили бюджет реалістичнішим», - сказав він.[Скрыть...»]

13/07/2010
ПОПОВ ПРОСИТИМЕ МЕРА НЕ ПІДПИСУВАТИ РІШЕННЯ КИЇВРАДИ ПРО ПЕРЕДАЧУ АЕРОПОРТУ ”КИЇВ” В ОРЕНДУ ПРИВАТНІЙ СТРУКТУРІ

Київ. 14 липня. УНІАН. Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Олександр ПОПОВ заявляє, що рішення про передачу у тривалу оренду приватній структурі об’єктів аеропорту “Київ” (Жуляни) до кінця не проаналізовано, а тому з його введенням у дію варто поспішати.

У зв’язку з цим Київському міському голові Леоніду ЧЕРНОВЕЦЬКОМУ як голові Київради буде направлено звернення з про

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Олександр ПОПОВ заявляє, що рішення про передачу у тривалу оренду приватній структурі об’єктів аеропорту “Київ” (Жуляни) до кінця не проаналізовано, а тому з його введенням у дію варто поспішати.

У зв’язку з цим Київському міському голові Леоніду ЧЕРНОВЕЦЬКОМУ як голові Київради буде направлено звернення з проханням поки не підписувати відповідне рішення депутатів міськради.

Як передає кореспондент УНІАН, про це О.ПОПОВ повідомив сьогодні журналістам.

Так, відповідаючи на запитання про ставлення до рішення Київради про оренду аеропорту, прийнятого 8 липня, О.ПОПОВ сказав: “Не можу поки що прокоментувати. Я просив не розглядати питання, пов’язані із землею і власністю на сесії Київради, яка була 8 липня. Розгляд все ж таки відбувся. Я просив про це тому, що ми (профільні заступники голови КМДА – УНІАН) до кінця не проаналізували всі проекти, які виносились на розгляд. Тому зараз ми підготували звернення до міської ради, до її голови відносно того, що уже обмежена кількість прийнятих рішень, на нашу думку, не пройшла відповідної процедури”.

За поясненням О.ПОПОВА, мера просять не підписувати низку рішень, поки не будуть виконані усі процедури та аналізи. “Ми просимо поки що не підписувати ці рішення міським головою. І в тому числі це рішення, про яке ви кажете”, - сказав він журналістам.[Скрыть...»]

14/07/2010
КАБМІН СТВОРИВ ДЕРЖКОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ, ІННОВАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України створив Державний комітет з питань науки, інновацій та інформатизації.

Про це йдеться в постанові уряду від 5 липня 2010 р. №548 «Про створення Державного комітету України з питань науки», обнародуваному на сайті Кабміну.

Новий комітет створений на базі Державного комітету інформатизації і Державного комітету з питань науково-технічно

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України створив Державний комітет з питань науки, інновацій та інформатизації.

Про це йдеться в постанові уряду від 5 липня 2010 р. №548 «Про створення Державного комітету України з питань науки», обнародуваному на сайті Кабміну.

Новий комітет створений на базі Державного комітету інформатизації і Державного комітету з питань науково-технічного та інноваційного розвитку, які ліквідовуються, і є правонаступником цих комітетів.

Постановою визначена гранична чисельність працівників Комітету – 122 чол.

Міністерству фінансів доручено вирішити питання передачі в Комітет бюджетних призначень, передбачених у Державному бюджеті України на 2010 рік для забезпечення діяльності нового комітету.

Постановою Державному комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації доручено подати Кабінету міністрів у місячний термін проект положення про Комітет і пропозиції з приведення актів Кабміну у відповідність з цією постановою, а також забезпечити здійснення в двомісячний термін заходів, пов`язаних з ліквідацією Державного комітету інформатизації і Державного комітету з питань науково-технічного та інноваційного розвитку.[Скрыть...»]

14/07/2010
РІШЕННЯ ВР ПРО ДООПРАЦЮВАННЯ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ Є ВИПРАВДАНИМ КІНАХ

Україна має отримати збалансований Податковий кодекс, що створить сприятливі умови для розвитку.

Про це сказав народний депутат України від фракції Партії регіонів Анатолій Кінах не засіданні комітету, передав кореспондент ГолосUA.

"Рішення парламенту відправити проект Податкового кодексу на всенародне обговорення й доопрацювання є дуже розумним. Зусилля промисловців, підприємців і

[Подробнее...»]

Україна має отримати збалансований Податковий кодекс, що створить сприятливі умови для розвитку.

Про це сказав народний депутат України від фракції Партії регіонів Анатолій Кінах не засіданні комітету, передав кореспондент ГолосUA.

"Рішення парламенту відправити проект Податкового кодексу на всенародне обговорення й доопрацювання є дуже розумним. Зусилля промисловців, підприємців і роботодавців, Економічної ради при УСПП були докладені недаремно: восени Україна зможе отримати збалансовану, системну податкову реформу", - сказав він.

За словами політика, рішення Верховної Ради відтермінувати прийняття проекту Податкового кодексу було прийняте з тим, щоб документ був доопрацьований громадськістю, і щоб восени Україна отримала збалансований, якісний, професійний документ, що дозволить сформувати сприятливі умови економічної, підприємницької діяльності на довгостроковий період.

Анатолій Кінах нагадав, що промисловці і підприємці з УСПП й Економічної ради підготували на 250 сторінках зауваження до проекту Податкового кодексу та направили їх до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Міністерства фінансів України та у відповідну робочу групу фракції Партії регіонів.

"Абсолютна більшість претензій стосувалася одного питання - порушення принципу паритетності прав та відповідальності держави і бізнесу. Зокрема, ділову спільноту турбує, що у проекті Податкового кодексу не передбачено посилення відповідальності податківців за недобросовісну роботу, в тому числі - за порушення термінів проведення перевірок з питань відшкодування податку на додану вартість, несвоєчасне повернення ПДВ. Невиправдано розширені і права контролерів в операціях із заставним майном, у тому числі з майном фізичних осіб. Якщо держава не виконує своїх обов'язків перед підприємцями, вона втрачає моральне право вимагати бездоганної законослухняності від платників податків. Правовий нігілізм на всіх рівнях треба викорінювати раз і назавжди", - підкреслив парламентарій.[Скрыть...»]

14/07/2010
ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ З 1 СЕРПНЯ ВИРОСТУТЬ НА 50% - НКРЕ

Київ. 14 липня. УНІАН. Відпускні ціни на природний газ для населення, диференційовані за річним обсягом споживання і наявності чи відсутності у абонента лічильника, з 1 серпня 2010 року виростуть на 50%.

Відповідна постанова Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) України (№812 від 13 липня 2010 року) розміщена на сайті комісії. Цього ж дня постанова зареєстрована в Міні

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Відпускні ціни на природний газ для населення, диференційовані за річним обсягом споживання і наявності чи відсутності у абонента лічильника, з 1 серпня 2010 року виростуть на 50%.

Відповідна постанова Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) України (№812 від 13 липня 2010 року) розміщена на сайті комісії. Цього ж дня постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції України.

Зокрема, відпускна ціна на природний газ для абонентів, які споживають не більш як 2,5 тис. куб. м на рік за наявності лічильника, зросте з 483,6 грн за тис. куб. м до 725,4 грн за тис. куб. м, за відсутності лічильника - з 531,6 грн за 1 тис. куб. м до 798 грн за тис. куб. м.

Ціна на газ для абонентів, які споживають не більш як 6 тис. куб. м на рік за наявності лічильника, збільшиться з 732 грн. за тис. куб. м до 1098 грн. за тис. куб. м, за відсутності лічильника - з 805,2 грн. за тис. куб. м до 1207,8 грн. за тис. куб. м.

Ціна на газ для абонентів, які споживають не більш як 12 тис. куб. м на рік за наявності лічильника, зросте з 1498,8 грн. за тис. куб. м до 2248,2 грн. за тис. куб. м, за відсутності лічильника - з 1648,2 грн. за тис. куб. м до 2473,2 грн. за тис. куб. м.

Ціна на газ для абонентів, які споживають понад 12 тис. куб. м на рік за наявності лічильника, збільшиться з 1790,4 грн. за тис. куб. м до 2685,6 грн. за тис. куб. м, за відсутності лічильника - з 1968,6 грн. за тис. куб. м до 2954,1 грн. за тис. куб. м.[Скрыть...»]

14/07/2010
УРЯД РОЗРОБЛЯЄ МЕХАНІЗМИ КОМПЕНСАЦІЇ ВИТРАТ НАСЕЛЕННЯ У ЗВ`ЯЗКУ З НАСТУПНИМ ПІДВИЩЕННЯМ ТАРИФІВ НА ГАЗ - ТІГІПКО

Київ. 14 липня. УНІАН. Уряд України на даний час розробляє механізми компенсації витрат соціально незахищеним верствам населення у зв`язку з наступним підвищенням тарифів на газ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це у коментарі журналістам заявив сьогодні віце-прем`єр-міністр України Сергій ТІГІПКО.

«Уряд зараз займається тим, щоб за будь-якого підвищення цін на комунальні послуги,

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Уряд України на даний час розробляє механізми компенсації витрат соціально незахищеним верствам населення у зв`язку з наступним підвищенням тарифів на газ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це у коментарі журналістам заявив сьогодні віце-прем`єр-міністр України Сергій ТІГІПКО.

«Уряд зараз займається тим, щоб за будь-якого підвищення цін на комунальні послуги, на газ не постраждало бідне населення», - сказав він.

С.ТІГІПКО зазначив, що відповідні механізми вже підготовлені, і сьогодні планується ухвалити відповідну постанову уряду.

«Йдеться про те, що якщо збільшуватиметься у сім`ях частка виплат на енергоносії, на комунальні послуги, щоб це компенсувала держава», - сказав він.

За словами віце-прем`єра, процедура компенсації буде нескладною.

С.ТІГІПКО зазначив, що сьогодні не можна обійтися без підвищення тарифів на газ для населення.[Скрыть...»]

14/07/2010
НОВІ УМОВИ СПІВПРАЦІ УКРАЇНИ З МВФ Є БІЛЬШ ЛОЯЛЬНИМИ ПОРІВНЯНО З ПОПЕРЕДНЬОЮ ПРОГРАМОЮ - АЗАРОВ

Київ. 14 липня. УНІАН. Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявляє, що нові умови співпраці України з Міжнародним валютним фондом є більш лояльними порівняно з попередньою програмою.

Як передає кореспондент УНІАН, про це М.АЗАРОВ заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

«Цей меморандум, умови якого насправді лояльніші для України, ніж ті, що впотайки від народу підписали наші

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявляє, що нові умови співпраці України з Міжнародним валютним фондом є більш лояльними порівняно з попередньою програмою.

Як передає кореспондент УНІАН, про це М.АЗАРОВ заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

«Цей меморандум, умови якого насправді лояльніші для України, ніж ті, що впотайки від народу підписали наші попередники, сьогодні єдиний можливий компроміс в інтересах нашої держави. Сторони пішли одна одній на поступки», - сказав М.АЗАРОВ.

Прем’єр наголосив, що уряд України на переговорах з МВФ відстоював своє бачення виходу із кризи та механізми соціального захисту населення.

«Не буду приховувати: зобов’язання, які Україна бере на себе, достатньо складні. Проте усі вони вкладаються у наше власне бачення розвитку країни. Скажіть, хіба не в наших інтересах скоротити дефіцит бюджету поточного року до 5%, а наступного року – до 3,5%? Хіба можна далі жити у борг? Тобто альтернативи немає», - наголосив він.

М.АЗАРОВ подякував віце-прем’єр-міністру України Сергію ТІГІПКУ за проведення результативних переговорів з Міжнародним валютним фондом. «Хочу подякувати всім членам уряду, в першу чергу Сергію Леонідовичу, за активну співпрацю з МВФ та вклад у цю роботу», - зазначив М.АЗАРОВ.[Скрыть...»]

14/07/2010
КАБМІН СЬОГОДНІ ПЛАНУЄ СХВАЛИТИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З МВФ – АЗАРОВ

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні планує розглянути і схвалити меморандум про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні, відкриваючи засідання Кабміну, заявив прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ.[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні планує розглянути і схвалити меморандум про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні, відкриваючи засідання Кабміну, заявив прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ.[Скрыть...»]

21/07/2010
ПОПОВ НЕ ПРОГНОЗУЄ НОВОГО ПІДВИЩЕННЯ КОМУНАЛЬНИХ ТАРИФІВ У КИЄВІ ЦЬОГО РОКУ

Київ. 14 липня. УНІАН. Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр ПОПОВ не прогнозує нового підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення цього року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні журналістам під час виїзної наради щодо підготовки столиці до опалювального сезону.

«Я думаю, що підвищувати тарифи населенню м

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр ПОПОВ не прогнозує нового підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення цього року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні журналістам під час виїзної наради щодо підготовки столиці до опалювального сезону.

«Я думаю, що підвищувати тарифи населенню ми не будемо в цьому році. У наступному році – подивимось», - сказав О.ПОПОВ.

Під час наради при відвідуванні ЗАО «ДАРТеплоцентраль» (Дарницька ТЕЦ) голова правління цієї компанії Юрій КОЛЯДА повідомив, що на підготовку до зими вони планують витратити близько 20 млн. грн. власних коштів. За його словами, на сьогодні існує борг столиці перед компанією у розмірі близько 67 млн. грн. через різницю в тарифах. При цьому близько 27 млн. грн. – борг Києва за 2009 рік, а 40 млн. грн. – цьогорічний борг.

На запитання журналістів, коли столиця зможе погасити існуючі борги як перед ЗАО «ДАРТеплоцентраль», так і перед АК «Київенерго», О.ПОПОВ відповів, що питання непросте і багато у чому залежить від діючих тарифів на тепло.

«Збільшення тарифів, я переконаний, у цьому році не буде. Тому треба вишукувати різницю в тарифах (кошти на погашення різниці в тарифах – УНІАН). Ми разом з урядом відпрацьовуємо механізм погашення такої заборгованості, і я впевнений, що знайдемо шлях, щоб до кінця року заборгованості не було», - сказав О.ПОПОВ.[Скрыть...»]

14/07/2010
ПРЕЖДЕ ЧЕМ ПОВЫШАТЬ ЦЕНЫ НА ГАЗ, НУЖНО ПОВЫСИТЬ УРОВЕНЬ ЖИЗНИ УКРАИНЦЕВ, - ЭКС-ГУБЕРНАТОР НИКОЛАЕВЩИНЫ

Пока показатель уровня жизни украинцев не станет выше, цены на газ увеличивать нельзя. Такое мнение высказал в эфире радио Эра экс-губернатор Николаевщины, нардеп Украины и президент УСПП Анатолий Кинах, говорится на его персональном сайте.

По мнению Анатолия Кинаха, уровень жизни необходимо повышать за счет эффективно действующей экономики, работающих предприятий, поддержания национально

[Подробнее...»]

Пока показатель уровня жизни украинцев не станет выше, цены на газ увеличивать нельзя. Такое мнение высказал в эфире радио Эра экс-губернатор Николаевщины, нардеп Украины и президент УСПП Анатолий Кинах, говорится на его персональном сайте.

По мнению Анатолия Кинаха, уровень жизни необходимо повышать за счет эффективно действующей экономики, работающих предприятий, поддержания национального товаропроизводителя, создания дополнительных рабочих мест, а также умения государства защищать свой внутренний рынок.

Украина, с одной стороны имеет большие природные, промышленные и кадровые возможности, а с другой - у нас наиболее низкая заработная плата в Европе. Это создает проблемы для многих наших граждан. И никто, кроме нас самых, не позаботится о решении этих вопросов, - отметил Анатолий Кинах.

Напомним, НикВести сообщали о том, что природный газ для населения с 1 августа подорожает на 50%, о чем говорится в постановлении 812 от 13 июля, размещенном на сайте Национальной комиссии регулирования электроэнергетики.[Скрыть...»]

21/07/2010
АНАТОЛІЙ КІНАХ: ПАРЛАМЕНТСЬКІ КАНІКУЛИ ПОТРІБНО ВИКОРИСТАТИ НА НАПРАЦЮВАННЯ СЕРЙОЗНИХ СИСТЕМНИХ РІШЕНЬ

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Анатолій Кінах в ефірі "Ера-fm" заявив про те, що парламентські канікули повинні бути використані на підготовку до роботи осінньої сесії Верховної Ради України.

На переконання Анатолія Кінаха, сьогодні необхідно спрямувати зусилля на те, щоб ті рішення, які впливають на реалії життя людей, розвиток вітчизняної економіки, формую

[Подробнее...»]

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Анатолій Кінах в ефірі "Ера-fm" заявив про те, що парламентські канікули повинні бути використані на підготовку до роботи осінньої сесії Верховної Ради України.

На переконання Анатолія Кінаха, сьогодні необхідно спрямувати зусилля на те, щоб ті рішення, які впливають на реалії життя людей, розвиток вітчизняної економіки, формують впевненість у завтрашньому дні, були максимально підготовлені і прийняті парламентом вже восени.

За словами народного депутата, до нової сесії урядовцям і парламентарям необхідно попрацювати над формуванням бюджету на 2011 рік, програмою соціально-економічного розвитку країни на наступний рік, доопрацювати проект Податкового кодексу, вирішити серйозні проблеми, що склалися в аграрному секторі України через несприятливі погодні умови тощо. "Це ті рішення, які необхідні для призупинення системної соціально-економічної кризи, зміцнення стратегії розвитку, підвищення конкурентоспроможності української економіки, і, відповідно, підвищення добробуту громадян", - зауважив Анатолій Кінах.

Політик наголосив на тому, що сьогодні відновлена конструктивна, високопрофесійна взаємодія гілок влади у трикутнику Президент - Уряд - парламент. Це, за його словами, призвело до позитивних зрушень в усіх галузях та напрямках життєдіяльності держави. "За перше півріччя обсяги промисловості у відношенні до аналогічного періоду минулого року зросли на 12%, ВВП збільшився на 5%", - констатує Анатолій Кінах.

"У нас є шанс не гаяти час на внутрішні політичні протистояння, а напрацьовувати й приймати дуже серйозні системні рішення. Цей шанс не можна втратити. Тому нині треба не відпочивати, а плідно попрацювати над формуванням розумних умов розвитку підприємництва, збільшенням платоспроможності внутрішнього ринку, ефективною експертною політикою, захистом внутрішнього ринку тощо", - вважає політик.[Скрыть...»]

21/07/2010
УКРАЇНА МАЄ ПОЗИЦІОНУВАТИСЯ ЯК ДЕРЖАВА, ЩО ЗДАТНА ВИРОБЛЯТИ КОНКУРЕНТОЗДАТНУ ПРОДУКЦІЮ З ВИСОКОЮ ДОДАНОЮ ВАРТІСТЮ

На сучасному етапі розвитку української економіки необхідно підсилити державну політику зі створення сприятливих умов для галузей, що виробляють наукоємну, технологічно складну й інтелектуальну продукцію, вважає Голова підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, президент УСПП Анат

[Подробнее...»]

На сучасному етапі розвитку української економіки необхідно підсилити державну політику зі створення сприятливих умов для галузей, що виробляють наукоємну, технологічно складну й інтелектуальну продукцію, вважає Голова підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, президент УСПП Анатолій Кінах.

Він переконаний, що це питання є актуальним, особливо в умовах незворотної інтеграції України у європейський світовий економічний простір. «Україна повинна позиціонуватися як держава, що спроможна виробляти конкурентоздатну продукцію з високою доданою вартістю», - підкреслив А. Кінах.

За його словами, необхідно підсилити державну політику у таких напрямах, як оборонно-промисловий комплекс, зокрема виробництво спецтехніки, сучасне оснащення збройних сил України з одночасним зміцненням наших позицій на світових ринках, ракетно-космічний сектор, авіабудування, енергетичне й транспортне машинобудування, нанотехнології тощо.

Анатолій Кінах зазначив, що ці напрямки необхідно підсилювати в рамках державно-приватного партнерства, оскільки бюджет самотужки вирішити ці проблеми не зможе. «Для розвитку цих галузей важливо створити сприятливі умови для залучення приватних інвестицій, включаючи використання Закону про державно-приватне партнерство. Ці питання повинні бути серед пріоритетних завдань урядовців і парламентарів при формуванні державного бюджету на наступний рік, програми соціально-економічного розвитку й довгострокових стратегій», - наголосив парламентарій.[Скрыть...»]

21/07/2010
КІНАХ ПРОТИ ТОГО, ЩОБ ЦІНИ НА ГАЗ ПІДВИЩУВАЛИ

Якщо не будуть прийняті системні заходи й програми, спрямовані на підвищення рівня життя українців, включаючи систему соціального захисту, ціни на газ підвищувати не можна, про це заявив президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах. Про це повідомила ЗІКу 14 липня прес-служба нардепа.

За його словами, коли мова йде про підвищення ціни на газ для населення, це питання не повинно

[Подробнее...»]

Якщо не будуть прийняті системні заходи й програми, спрямовані на підвищення рівня життя українців, включаючи систему соціального захисту, ціни на газ підвищувати не можна, про це заявив президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах. Про це повідомила ЗІКу 14 липня прес-служба нардепа.

За його словами, коли мова йде про підвищення ціни на газ для населення, це питання не повинно лежати виключно в площині прагнення держави виконати умови співпраці з МВФ, чи збалансувати фінансовий план НАК Нафтогаз.

Держава має ставити за мету не підвищення ціни на газ, як необхідну умову отримання кредиту МВФ, а працювати над розробкою системних програм адресного соціального захисту, програмами щодо контролю за собівартістю цих послуг, якістю їх виконання, має бути чіткий моніторинг впливу підвищення ціни на платоспроможність громадян. Влада має проводити виважену інформаційно-розяснювальну роботу, бути в постійно діючому діалозі з суспільством, переконаний політик.

Рівень життя, на думку Анатолія Кінаха, необхідно підвищувати за рахунок ефективно діючої економіки, працюючих підприємств, створення додатковий робочих місць, уміння держави захищати свій внутрішній ринок, підтримувати національного товаровиробника, не вживати у такому обсязі імпортну продукцію, яку Україна спроможна виробляти сама.

Україна, з однієї сторони має великі природні, промислові й кадрові можливості, а з іншої у нас найнижча заробітна плата у Європі. Це створює проблеми для багатьох наших громадян. І ніхто, крім нас самих, не подбає про вирішення цих питань, підкреслив президент УСПП.

Він також зауважив, що співпраця з МВФ для нас є необхідною, оскільки Україні потрібні додаткові ресурси. Але умови співпраці з міжнародними фінансовими організаціями повинні відповідати, насамперед, нашим національним інтересам, баченню чітких програм і стратегій виходу з кризи й подальшого ефективного розвитку, вирішити питання доступу до кредитних ресурсів.[Скрыть...»]

21/07/2010
ГОСУДАРСТВО ДОЛЖНО РАБОТАТЬ НАД РАЗРАБОТКОЙ ПРОГРАММ АДРЕСНОЙ СОЦЗАЩИТЫ - А. КИНАХ

Если не будут приняты системные меры и программы, направленные на повышение уровня жизни украинцев, включая систему социальной защиты, цены на газ повышать нельзя. Об этом заявил президент УСПП, народный депутат Украины Анатолий Кинах, сообщили ИМК в пресс-службе Украинского союза промышленников и предпринимателей. По его словам, когда речь идет о повышении цены на газ для населения, этот вопро

[Подробнее...»]

Если не будут приняты системные меры и программы, направленные на повышение уровня жизни украинцев, включая систему социальной защиты, цены на газ повышать нельзя. Об этом заявил президент УСПП, народный депутат Украины Анатолий Кинах, сообщили ИМК в пресс-службе Украинского союза промышленников и предпринимателей. По его словам, когда речь идет о повышении цены на газ для населения, этот вопрос не должен лежать исключительно в плоскости стремления государства выполнить условия сотрудничества с МВФ или сбалансировать финансовый план НАК "Нафтогаз".

"Государство должно ставить целью не повышение цены на газ как необходимое условие получения кредита МВФ, а работать над разработкой системных программ адресной социальной защиты, программами по контролю за себестоимостью этих услуг, качеством их выполнения, должен быть четкий мониторинг влияния повышения цены на платежеспособность граждан. Власть должна проводить взвешенную информационно-разъяснительную работу, быть в постоянно действующем диалоге с обществом ", - убежден политик.[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН НЕ ПРОДОВЖИВ НА ТРЕТІЙ КВАРТАЛ ПРЕФЕРЕНЦІЇ ДЛЯ ГМК – МІНПРОМПОЛІТИКИ

Дніпропетровськ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України не продовжив на третій квартал 2010 р. дію постанови №289 від 24 березня 2010 р. про антикризові преференції для підприємств гірничо-металургійного комплексу за тарифами на вантажоперевезення й енергоносії.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник міністра промислової політики України Сергій БІЛЕНЬКИЙ сьогодні в

[Подробнее...»]

Дніпропетровськ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України не продовжив на третій квартал 2010 р. дію постанови №289 від 24 березня 2010 р. про антикризові преференції для підприємств гірничо-металургійного комплексу за тарифами на вантажоперевезення й енергоносії.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник міністра промислової політики України Сергій БІЛЕНЬКИЙ сьогодні в Дніпропетровську на балансовій нараді підприємств ГМК.

За його словами, це викликано напруженим станом державних фінансів і складнощами в тих галузях, за рахунок яких гірничо-металургійний комплекс одержував пільги.

С.БІЛЕНЬКИЙ також відзначив, що відміна преференцій для гірничо-металургійного комплексу стала однією з умов Міжнародного валютного фонду для надання чергового траншу Україні. МВФ заявив про неприйнятність субсидування одних галузей за рахунок інших.

За словами заступника міністра, у зв`язку з відміною преференцій витрати ГМК зросли лише в частині вартості електроенергії.

«Що стосується тарифів на залізничні перевезення, то не таємниця, що в II кварталі 2010 р. «Укрзалізниця» і так не виконувала вимоги Меморандуму. Тут підприємства, по суті, і не відчули різниці. Вартість електроенергії зросла на 7-8%», - наголосив С.БІЛЕНЬКИЙ.

Він відзначив, що в разі погіршення ситуації в галузі, Мінпромполітики має намір повернутися до питання відновлення преференцій для ГМК.

С.БІЛЕНЬКИЙ уточнив, що за час дії антикризових преференцій для ГМК (1,5 року) галузь одержала пільг на суму 1,9 млрд. грн.[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН ПРИЗНАЧИВ КРАВЦЯ ПРЕДСТАВНИКОМ УКРАЇНИ В РАДІ ДИРЕКТОРІВ ЧБТР ЗАМІСТЬ САВЧЕНКА

Київ. 14 липня. УНІАН. Представником України в Раді директорів Чорноморського банку торгівлі і розвитку (ЧБТР) став Андрій КРАВЕЦЬ замість Олександра САВЧЕНКА.

«Затвердити заступника міністра фінансів України Андрія КРАВЦЯ заступником директора в Раді директорів Чорноморського банку торгівлі і розвитку, звільнивши від виконання вказаних обов`язків Олександра САВЧЕНКА», - йдеться у розпоря

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Представником України в Раді директорів Чорноморського банку торгівлі і розвитку (ЧБТР) став Андрій КРАВЕЦЬ замість Олександра САВЧЕНКА.

«Затвердити заступника міністра фінансів України Андрія КРАВЦЯ заступником директора в Раді директорів Чорноморського банку торгівлі і розвитку, звільнивши від виконання вказаних обов`язків Олександра САВЧЕНКА», - йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів України (№1358-р від 7 липня 2010 р.), текст якого оприлюднений на сайті Верховної Ради.[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН ІНІЦІЮЄ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ ДАК «ХЛІБ УКРАЇНИ»

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України ініціює проведення реструктуризації державної акціонерної компанії «Хліб України».

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив віце-прем`єр-міністр України Віктор СЛАУТА сьогодні на прес-конференції в Києві.

«Ми пропонуватимемо, напевно, вже восени Верховній Раді її реструктуризувати», – сказав В.СЛАУТА, додавши, що відповідний пр

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України ініціює проведення реструктуризації державної акціонерної компанії «Хліб України».

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив віце-прем`єр-міністр України Віктор СЛАУТА сьогодні на прес-конференції в Києві.

«Ми пропонуватимемо, напевно, вже восени Верховній Раді її реструктуризувати», – сказав В.СЛАУТА, додавши, що відповідний проект постанови вже готовий і проходить узгодження в зацікавлених відомствах і міністерствах.[Скрыть...»]

13/07/2010
КАБМІН РОЗГЛЯДАЄ МОЖЛИВІСТЬ КОМПЕНСАЦІЇ АГРАРІЯМ ВТРАТ ВІД СТИХІЙНИХ ЛИХ ІЗ РЕЗЕРВНОГО ФОНДУ В ПОТОЧНОМУ РОЦІ

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України розглядає можливість компенсації аграріям втрат від стихійних лих із резервного фонду Державного бюджету в поточному році.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві віце-прем`єр-міністр України Віктор СЛАУТА.

«Я ініціюватиму, щоб тим, хто потрапив у стихійне лихо – або під градобій, або де за

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України розглядає можливість компенсації аграріям втрат від стихійних лих із резервного фонду Державного бюджету в поточному році.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні на прес-конференції в Києві віце-прем`єр-міністр України Віктор СЛАУТА.

«Я ініціюватиму, щоб тим, хто потрапив у стихійне лихо – або під градобій, або де замокло, – ми з резервного фонду прямими грошима допомогли фермерству», - сказав В.СЛАУТА.

Він повідомив, що в Криму вже 22-й день йде дощ, у зв`язку з чим збирання зерна затримується. У Чернівецькій області через повені також постраждали посіви зернових.

В.СЛАУТА зазначив, що на сьогодні ще немає розрахунків про втрати, яких зазнали сільгоспвиробники, проте додав, що Харківська область вже показує 157 млн. грн. збитків.

За словами віце-прем`єра. погодні умови, що склалися, призводять до погіршення якості зерна, з якого, зокрема, вимивається клейковина, зерно проростає ще колосі, а також великий відсоток щуплого зерна. «Враховуючи погодні умови, є доручення переглянути складові ГОСТів на пшеницю, оскільки зараз ми не вписуємося ані у склоподібність, ані в норми з пророслого зерна…» - сказав В.СЛАУТА.[Скрыть...»]

13/07/2010
УКРАЇНА В 2010-2011 МР МОЖЕ ЕКСПОРТУВАТИ 18 МЛН. ТОНН ЗЕРНА – СЛАУТА

Київ. 14 липня. УНІАН. Україна в 2010-2011 маркетинговому році (МР, липень 2010 – червень 2011 рр.) може експортувати 18 млн. тонн зерна.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив віце-прем`єр-міністр України Віктор СЛАУТА сьогодні на прес-конференції в Києві.

«Думаю, мільйонів вісімнадцять ми експортуємо», – сказав він, додавши, що у зв`язку з погодними умовами і відставанням

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Україна в 2010-2011 маркетинговому році (МР, липень 2010 – червень 2011 рр.) може експортувати 18 млн. тонн зерна.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив віце-прем`єр-міністр України Віктор СЛАУТА сьогодні на прес-конференції в Києві.

«Думаю, мільйонів вісімнадцять ми експортуємо», – сказав він, додавши, що у зв`язку з погодними умовами і відставанням зі збором зернових експорт зерна з України вже затримався на місяць.

При цьому В.СЛАУТА відзначив, що зміниться структура експорту – зросте експорт кукурудзи і скоротиться експорт пшениці.

Також віце-прем`єр наголосив, що сьогодні на міжнародних ринках складається не дуже сприятлива ситуація щодо зерна, оскільки по деяких культурах спостерігається перевиробництво.

Щодо заборгованості з відшкодуванню ПДВ перед експортерами зерна В.СЛАУТА повідомив, що найближчим часом це питання вирішиться і механізм відшкодування ПДВ через випуск облігацій почне працювати.[Скрыть...»]

13/07/2010
FITCH ПІДТВЕРДИЛО РЕЙТИНГИ КИЄВА І ОДЕСИ, ПРОГНОЗ – НЕГАТИВНИЙ

Київ. 14 липня. УНІАН. Сьогодні міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинги Києва і Одеси.

Про це йдеться у повідомленні Fitch, переданому УНІАН.

Згідно з наданою інформацією, одночасно агентство знизило національні довгострокові рейтинги цих міст. Прогноз по всіх довгострокових рейтингах – негативний.

Проведені рейтингові дії враховують більш слабкі пок

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Сьогодні міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинги Києва і Одеси.

Про це йдеться у повідомленні Fitch, переданому УНІАН.

Згідно з наданою інформацією, одночасно агентство знизило національні довгострокові рейтинги цих міст. Прогноз по всіх довгострокових рейтингах – негативний.

Проведені рейтингові дії враховують більш слабкі показники кредитоспроможності Києва і Одеси порівняно з суверенним емітентом й іншими емітентами в країні, слідуючи за підвищенням суверенних рейтингів України з рівня «B-» до «B».

Негативний прогноз, як і раніше, відображає слабкі показники виконання бюджету і ліквідності, що посилює ризик рефінансування і валютний ризик за існуючими борговими зобов`язаннями.

Довгострокові рейтинги в іноземній і національній валюті Києва підтверджені на рівні «B-», прогноз – негативний, короткостроковий рейтинг в іноземній валюті підтверджений на рівні «B», національний довгостроковий рейтинг знижений з «А(ukr)» до «BBB+(ukr)», прогноз – негативний.

Довгострокові рейтинги в іноземній і національній валюті Одеси підтверджені на рівні «B-», прогноз – негативний. Короткостроковий рейтинг в іноземній валюті підтверджений на рівні «B». Національний довгостроковий рейтинг знижений з «A-(ukr)» до «BBB+(ukr)», прогноз – негативний.[Скрыть...»]

13/07/2010
FITCH ПІДВИЩИЛО РЕЙТИНГИ МІСТА ХАРКОВА З «B-» ДО РІВНЯ «B»

Київ. 14 липня. УНІАН. Сьогодні Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги міста Харкова в іноземній і національній валюті з рівня «B-» до «B». Про це сказано в повідомленні Fitch, переданому агентству УНІАН.

Короткостроковий рейтинг міста в іноземній валюті підтверджено на рівні «B», а національний довгостроковий рейтинг – на рівні «AA-(ukr)». Прогноз з довгострокових рейтингів – «ст

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Сьогодні Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги міста Харкова в іноземній і національній валюті з рівня «B-» до «B». Про це сказано в повідомленні Fitch, переданому агентству УНІАН.

Короткостроковий рейтинг міста в іноземній валюті підтверджено на рівні «B», а національний довгостроковий рейтинг – на рівні «AA-(ukr)». Прогноз з довгострокових рейтингів – «стабільний».

Дана рейтингова дія йде за нещодавнім підвищенням довгострокових рейтингів дефолту емітента України в іноземній і національній валюті з рівня «B-» до «B». Крім того, рейтинги враховують негнучкі операційні витрати міста і плановане збільшення прямого боргу аж до 500 млн. грн.[Скрыть...»]

13/07/2010
НБУ ВИКЛЮЧИВ «ЛІСБАНК» З ДЕРЖРЕЄСТРУ БАНКІВ

Київ. 14 липня. УНІАН. Національний банк України виключив «Лісбанк» з Державного реєстру банків.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті Нацбанку.

«Рішенням комісії Національного банку України з питань нагляду і регулювання діяльності банків від 12 липня 2010 р. № 473 Закарпатський акціонерний комерційний банк «Лісбанк» (Ужгород) виключено з Державного реєстру банків»,

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Національний банк України виключив «Лісбанк» з Державного реєстру банків.

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті Нацбанку.

«Рішенням комісії Національного банку України з питань нагляду і регулювання діяльності банків від 12 липня 2010 р. № 473 Закарпатський акціонерний комерційний банк «Лісбанк» (Ужгород) виключено з Державного реєстру банків», – йдеться в повідомленні.[Скрыть...»]

13/07/2010
БАЛОГА НАПОЛЯГАЄ НА ВІДСУТНОСТІ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ПРО ПОСАДУ У МНС І ВХОДЖЕННЯ ЙОГО ПАРТІЇ У КОАЛІЦІЮ

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер партії ”Єдиний Центр” Віктор БАЛОГА наполягає на відсутності домовленостей про посаду міністра з питань надзвичайних ситуацій і входження його політичної сили у коаліцію.

Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН, коментуючи вчорашню заяву екс-міністра з питань надзвичайних ситуацій Нестора ШУФРИЧА, який наполягав, що його відставка з посади міністра стала результато

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер партії ”Єдиний Центр” Віктор БАЛОГА наполягає на відсутності домовленостей про посаду міністра з питань надзвичайних ситуацій і входження його політичної сили у коаліцію.

Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН, коментуючи вчорашню заяву екс-міністра з питань надзвичайних ситуацій Нестора ШУФРИЧА, який наполягав, що його відставка з посади міністра стала результатом домовленостей правлячої коаліції з В.БАЛОГОЮ.

“Та дайте звільненому спокій, у нього й так гірко на душі! Він сам не розуміє, що сталося. Цей відставник по гарячих слідах наговорив такого, що йому треба думати не про мене, а про свої безрадісні політичні перспективи”, - зауважив В.БАЛОГА.

Він наголосив, що не збирався, не збирається і не збиратиметься у МНС. “Я вже говорив журналістам, що це міністерство може очолити хто завгодно, тільки не БАЛОГА”, - додав він.

Він зауважив, що ніколи і ні в кого не вимагав жодних посад. Більше того, на переконання В.БАЛОГИ, “вимагати портфель” у Президента чи прем’єра, хто б на цих посадах не був - марна справа. “У вищій політичній лізі такий рекет не проходить”, - підкреслив він.

Також В.БАЛОГА відкинув можливість для себе добиватися посади міністра, щоб комусь помститися: “Це не для мене. Не вписується в мої критерії гідності і порядності”.

Він також зауважив, що депутати від “Єдиного Центру” не йтимуть у коаліцію, і вони про це чітко заявили. “Мої колеги є однодумцями і ніколи не будуть розмінним матеріалом”, - сказав В.БАЛОГА.

[Скрыть...»]

13/07/2010
БАЛОГА НЕ ВІРИТЬ, ЩО ВОСЕНИ У ПРАВЛЯЧІЙ КОАЛІЦІЇ БУДЕ БІЛЬШЕ 300 ГОЛОСІВ

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер партії ”Єдиний Центр” Віктор БАЛОГА не вірить, що восени у правлячій коаліції буде більше 300 голосів народни депутатів.

Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН.

“Я не вірю не те що у 350 депутатів у коаліції, а й у 300. Це щось наближене до утопії”, - наголосив він.

Водночас лідер “Єдиного Центру” пронозує, що міграція депутатів до більшості триватиме

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер партії ”Єдиний Центр” Віктор БАЛОГА не вірить, що восени у правлячій коаліції буде більше 300 голосів народни депутатів.

Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН.

“Я не вірю не те що у 350 депутатів у коаліції, а й у 300. Це щось наближене до утопії”, - наголосив він.

Водночас лідер “Єдиного Центру” пронозує, що міграція депутатів до більшості триватиме і восени. “Так відбувається і на місцевому рівні. Свого часу, коли створювався “Єдиний Центр”, деякі чиновники вирішили, що ця партія увічнить їх у владних кріслах. Коли стало ясно, що це не «партія влади», а ідеологічна організація, почали відгрібати до тих, хто мав високі шанси стати новою владою. Коли і фронтові дії обернулися поразкою, втекли з передової до Партії регіонів”, - наголосив В.БАЛОГА.[Скрыть...»]

13/07/2010
БАЛОГА НЕ ВІРИТЬ, ЩО ВОСЕНИ У ПРАВЛЯЧІЙ КОАЛІЦІЇ БУДЕ БІЛЬШЕ 300 ГОЛОСІВ

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер партії ”Єдиний Центр” Віктор БАЛОГА не вірить, що восени у правлячій коаліції буде більше 300 голосів народни депутатів.

Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН.

“Я не вірю не те що у 350 депутатів у коаліції, а й у 300. Це щось наближене до утопії”, - наголосив він.

Водночас лідер “Єдиного Центру” пронозує, що міграція депутатів до більшості триватиме

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер партії ”Єдиний Центр” Віктор БАЛОГА не вірить, що восени у правлячій коаліції буде більше 300 голосів народни депутатів.

Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН.

“Я не вірю не те що у 350 депутатів у коаліції, а й у 300. Це щось наближене до утопії”, - наголосив він.

Водночас лідер “Єдиного Центру” пронозує, що міграція депутатів до більшості триватиме і восени. “Так відбувається і на місцевому рівні. Свого часу, коли створювався “Єдиний Центр”, деякі чиновники вирішили, що ця партія увічнить їх у владних кріслах. Коли стало ясно, що це не «партія влади», а ідеологічна організація, почали відгрібати до тих, хто мав високі шанси стати новою владою. Коли і фронтові дії обернулися поразкою, втекли з передової до Партії регіонів”, - наголосив В.БАЛОГА.[Скрыть...»]

13/07/2010
СЬОГОДНІ В УРЯДІ ПРАЦЮЮТЬ МІНІМУМ ДЕСЯТЬ ЗАЙВИХ ЛЮДЕЙ - БАЛОГА

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер партії ”Єдиний Центр” Віктор БАЛОГА вважає, що сьогодні в уряді – мінімум десять зайвих людей.

Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН.

“Віце-прем’єри з силових питань і АПК – п’яте колесо до воза. Вільну посаду гуманітарного «віце» треба скасувати як таку. Віце-прем’єр з регіонального розвитку був би потрібен лише для адміністративно-територіальної реформи,

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Лідер партії ”Єдиний Центр” Віктор БАЛОГА вважає, що сьогодні в уряді – мінімум десять зайвих людей.

Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН.

“Віце-прем’єри з силових питань і АПК – п’яте колесо до воза. Вільну посаду гуманітарного «віце» треба скасувати як таку. Віце-прем’єр з регіонального розвитку був би потрібен лише для адміністративно-територіальної реформи, яка навіть не оголошена. Можна об’єднати деякі міністерства і комітети”, - наголосив він.

Говорячи про успіхи нової влади, В.БАЛОГА зауважив, що успіхи сьогодні в гострому дефіциті. “Причина в тому, що немає політичної волі проводити швидкі зміни. Ситуація в’язка, як розігріта смола. Реформи йдуть тільки на словах, коли почнуться у ділах – невідомо”, - вважає він.

За словами В.БАЛОГИ, проект Податкового кодексу, “розпіарений як великий ривок уперед”, виявився міфом. “При цьому економічний віце-прем’єр навіть роботу над помилками видає за реформу. Суцільна імітація!”, - заявив лідер “Єдиного Центру”.

В.БАЛОГА підкреслив, що тим часом бізнес йде у тінь, бо податківці, санстанції і пожежні остаточно «озвіріли».

“Хабарі зросли в рази. Імпортери не можуть ввезти товар через ускладнені митні правила і збільшені побори. Іноземні компанії, які відкрили у нас представництва, згортають активність через пресинг і корупцію. ПДВ – а це десь 20 млрд. гривень - не повертається, бізнес у шоковому стані”, - зауважив В.БАЛОГА.

На його думку, зараз склалися такі умови, що бізнесу простіше закритися і перечекати. “Так відбувається і на Галичині, і на Донбасі”, - зауважив він.

“Однак за відсутності великих перемог є маленькі успіхи. Їх небагато, але вони приємні. Наприклад, можливість зберігати мобільний номер при зміні сотового оператора”, - зазначив В.БАЛОГА.[Скрыть...»]

13/07/2010
УРЯД ПІДВИЩУЄ ЦІНИ НА ГАЗ, ЩОБ ЗАКРИТИ ДІРУ В БЮДЖЕТІ - ЕКСПЕРТ

Київ. 14 липня. УНІАН. Уряд підвищує ціни на газ, щоб закрити діру в бюджеті. Таку думку в коментарі УНІАН висловив експерт Інституту Горшеніна Володимир ЗАСТАВА.

«Разом із секвестром державного бюджету, що відбувся минулого тижня, і планованим отриманням кредиту МВФ, підвищення цін на газ, у першу чергу, націлене на наповнення бюджету», - зазначив експерт.

Він нагадав, що для потре

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Уряд підвищує ціни на газ, щоб закрити діру в бюджеті. Таку думку в коментарі УНІАН висловив експерт Інституту Горшеніна Володимир ЗАСТАВА.

«Разом із секвестром державного бюджету, що відбувся минулого тижня, і планованим отриманням кредиту МВФ, підвищення цін на газ, у першу чергу, націлене на наповнення бюджету», - зазначив експерт.

Він нагадав, що для потреб населення повинен використовуватися природний газ, видобутий в Україні. «Собівартість видобування природного газу основним українським виробником – «Укргазвидобуванням» становить близько 30 доларів за тисячу кубометрів. Після підвищення мінімальна ціна газу для населення становитиме приблизно 67 доларів, а для підприємств, що забезпечують житлофонд гарячою водою і теплом, ще вище – понад 110 доларів», - підкреслив В.ЗАСТАВА.

Кажучи про можливі наслідки підвищення цін на газ, експерт зазначив, що уряд може зіткнутися з системною ситуацією неплатежів за комунальні послуги. «Соціологічні дослідження Інституту Горшеніна чітко показують, що при підвищенні тарифів тільки третина респондентів збирається оплачувати послуги ЖКГ у повному обсязі. При цьому, дві третини українців за новими тарифами сплачувати не зможуть - частково або ж повністю. Підвищення цін на газ для населення суперечить суспільним очікуванням – за даними наших досліджень, після підписання харківських угод про продовження перебування в Україні Чорноморського флоту, майже 40% українців очікували зниження ціни на газ», - підкреслив експерт.

Проте, зазначив В.ЗАСТАВА, нинішня українська влада не боїться розчарувати свій електорат і не побоюється ухвалювати непопулярні рішення напередодні місцевих виборів. «Видно, керівництво Партії регіонів, вважає, що прийнятий закон про місцеві вибори забезпечить їм перемогу в більшості регіонів. У цій ситуації вони просто нехтують думкою виборців», - сказав В.ЗАСТАВА.<>

[Скрыть...»]

13/07/2010
КОМАНДА ЯНУКОВИЧА ЙДЕ ДОРОГОЮ ТИМОШЕНКО - «НАША УКРАЇНА»

Київ. 14 липня. УНІАН. У партії «Наша Україна» переконані, що команда Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА йде дорогою лідера БЮТ Юлії ТИМОШЕНКО часів її прем’єрства.

Про це йдеться у заяві партії, розміщеній на її офіційному сайті.

«Команда Віктора ЯНУКОВИЧА йде дорогою Юлії ТИМОШЕНКО - напередодні виборів бере кредит МВФ, щоб цими грошима прикрити результати власної непрофесійної

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. У партії «Наша Україна» переконані, що команда Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА йде дорогою лідера БЮТ Юлії ТИМОШЕНКО часів її прем’єрства.

Про це йдеться у заяві партії, розміщеній на її офіційному сайті.

«Команда Віктора ЯНУКОВИЧА йде дорогою Юлії ТИМОШЕНКО - напередодні виборів бере кредит МВФ, щоб цими грошима прикрити результати власної непрофесійної діяльності. Питання у тому, чи довго українські громадяни збираються терпіти таких «професіоналів» у владі – адже борги накопичуються. Попередню відповідь дадуть місцеві вибори у жовтні», - наголошується у заяві.

На думку «Нашої України», неготовність Партії регіонів та її сателітів працювати на благо України стає все більш очевидною. «Практика підтвердила: у нинішнього режиму немає професійних кадрів, здатних забезпечити принаймні виконання передвиборчих обіцянок власного лідера, не кажучи вже про якісь стратегічні проекти», - зауважується у заяві.

«А «тушки» і перебіжчики, на яких намагається опертись режим Віктора ЯНУКОВИЧА, особливо у регіонах, - це безпринципна братія, яка за визначенням не здатна наполегливо працювати на загальнонаціональні інтереси. Вона знає лише інтереси власні», - додають у партії.

Проте, вважають у «Нашій Україні», й серед «вірних послідовників ЯНУКОВИЧА розгорнулась неабияка гризня за хлібні місця». У партії зазначають, що її жертвами вже пали міністр охорони навколишнього природного середовища Віктор БОЙКО, міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор ШУФРИЧ, віце-прем`єр-міністр з гуманітарних питань Володимир СЕМИНОЖЕНКО.

«Натомість бійня за омріяні «кормління» продовжується: Н.ШУФРИЧ назвав главу Адміністрації Президента Сергія ЛЬОВОЧКІНА придорожнім пилом, непорозумінням у Партії регіонів, а Михайло БРОДСЬКИЙ обізвав «Сильну Україну» Сергія ТІГІПКА брехунами, які не мають жодного відношення до «популярного» законопроекту про скорочення видів діяльності, що підлягають ліцензуванню», - йдеться у заяві.

«Натомість нинішня «команда» не забуває про себе, улюблених», - зауважують в «Нашій Україні». Так, у державному бюджеті на 2010 рік загальна сума, виділена на утримання Президента, парламенту й уряду зросла проти минулорічної з 1,8 млрд. грн. до 2,2 млрд. грн.

“Нашу Україну” дивує, що на тлі задекларованого звільнення п`ятої частини співробітників Адміністрації Президента, а також скорочення зарплати самого Президента загальні витрати держбюджету на утримання президентської вертикалі В.ЯНУКОВИЧА зросли до 1,05 млрд. грн. проти 817 млн. грн. минулого року.

«Так що «Україну для себе» команда В.ЯНУКОВИЧА будує успішно, і цьому навряд чи завадять внутрішні склоки. А ось з «Україною для людей» великі проблеми: людям з 1 серпня – газ на 50% дорожче, а з 8 липня – зменшення видатків державного бюджету на 18,4 млрд. грн. Це означає, що намальований АЗАРОВИМ й ухвалений без обговорення бюджет на 2010 рік луснув, як мильна бульбашка, розбившись об дійсність», - йдеться в заяві «Нашої України».[Скрыть...»]

13/07/2010
ЛИТВИН ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ВІДСТАВКИ НАДРАГИ З ПОСАДИ МІНІСТРА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ НЕ БУДЕ

Київ. 14 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН переконаний, що відставки Василя НАДРАГИ з посади міністра соціальної політики та праці не буде.

Про це він сказав в інтерв’ю агентству УНІАН, коментуючи розмови щодо можливості такої відставки найближчим часом.

В.ЛИТВИН висловив переконання у тому, що “цього не буде, тим більше, що він добре працює”. “А крім того

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН переконаний, що відставки Василя НАДРАГИ з посади міністра соціальної політики та праці не буде.

Про це він сказав в інтерв’ю агентству УНІАН, коментуючи розмови щодо можливості такої відставки найближчим часом.

В.ЛИТВИН висловив переконання у тому, що “цього не буде, тим більше, що він добре працює”. “А крім того, великого інтересу до цього міністерства немає. Воно ж не ресурсне. Бо це чисто бюджетне міністерство, яке нічого не видобуває і не вирощує та й ліцензії не видає”, - додав він.

За словами голови ВР, усі розмови щодо можливих звільнень посадовців, які йшли по квоті Блоку Литвина, “зорієнтовані на те, щоб привести мене у стан занепокоєння”. “Повірте, я стільки пережив і переживаю, що це для мене не тема для якогось аналізу”, - додав він.

В.ЛИТВИН відповідаючи на запитання щодо відставки Віктора БОЙКА з посади міністра охорони навколишнього природного середовища, який йшов по квоті Блоку Литвина в уряд, а тепер ця посада віддана представнику Партії регіонів, сказав: “Тепер я наче камінь з плеч зняв”. Він зазначив, що запропонував керівництву уряду визначити кандидатуру на цю посаду, “яку вважаєте за потрібну”. “Це міністерство до якого прикуто дуже багато уваги, до якого всі хочуть звертатися. І для мене це головний біль - подзвони, скажи, порекомендуй. А тепер я наче камінь з плеч зняв”, - сказав В.ЛИТВИН.

За його словами, “коли приходять до мене депутати, то я не можу відмовити жодного депутату”. “Тому, знаєте, мене і так обсідають всі клопоти і проблеми, отже однією менше буде”, - зауважив В.ЛИТВИН.[Скрыть...»]

13/07/2010
ЛИТВИН ВВАЖАЄ, ЩО ПОПОВ МАЄ ВСІ ШАНСИ НА ПЕРЕМОГУ ПІД ЧАС ВИБОРІВ МЕРА КИЄВА В 2012 РОЦІ

Київ. 14 липня. УНІАН Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає, що перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр ПОПОВ має всі шанси перемогти на виборах мера Києва в 2012 році.

Про це голова ВР сказав в інтерв’ю агентству УНІАН.

На запитання “Чи кандидатура О.ПОПОВА на майбутніх виборах може стати серйозною противагою кандидату від БЮТ, як

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає, що перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр ПОПОВ має всі шанси перемогти на виборах мера Києва в 2012 році.

Про це голова ВР сказав в інтерв’ю агентству УНІАН.

На запитання “Чи кандидатура О.ПОПОВА на майбутніх виборах може стати серйозною противагою кандидату від БЮТ, як політичної сили, що має серйозний вплив в Києві” В.ЛИТВИН сказав: “вибори міського голови мають відбутися в 2012 році і до цього у О.ПОПОВА є можливість увійти в місто, органічно вписатися і бути впізнаваним і підтриманим на виборах”. “Все залежить від того як він спрацює”, - зазначив В.ЛИТВИН в при цьому додав, що “йому буде потрібна і підтримка з боку Верховної Ради України - в плані законодавчому і в плані економічному - з боку Кабінету міністрів України, бо в “бюджетному плані місто має, м’яко кажучи, величезні проблеми”.

В.ЛИТВИН повідомив, що мав декілька зустрічей із першим заступником голови Київської міськдержадміністрації О.ПОПОВИМ. “Мені імпонує його відстороненість від політичних процесів, він знає, що таке міське господарство і що він правильно розпочав свою роботу - без гучних заяв, спокійно розбираючись в господарстві Києва, бо це величезна машина”, - наголосив голова ВР. Він додав, що “йому доведеться приймати рішення не безболісні, в тому числі і щодо повернення того, що має належати до власності міста”.

В.ЛИТВИН також вважає необхідним ухвалення закону про розмежування повноважень голови Київської міської ради та міськдержадміністрації. За його словами, нинішній закон про столицю був прийнятий “і це ні для кого не секрет, персонально під особу”. “Але ви розумієте, що бувають різні люди - такі господарники як був Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО, а є ті, хто після нього розтягують місто”. “Розтягнули - далі нікуди”, - зауважив голова ВР.

В.ЛИТВИН також нагадав, що ухвалення відповідного закону планувалося до кінця сесії, але цього не відбулося, оскільки на розгляд парламенту відповідного законопроекту не було внесено. Він зазначив, що законопроект щодо Києва, який був відхилений парламентом, то він не стільки передбачав розмежування повноважень, скільки він був “націлений на те, щоб знівелювати повноваження ЧЕРНОВЕЦЬКОГО і там, по суті справи, передбачалося передати повноваження на райони”. В.ЛИТВИН також додав, що зазначений законопроект був “підготовлений під момент невдоволення ЧЕРНОВЕЦЬКИМ, а зараз в Києві - зовсім інша ситуація”.[Скрыть...»]

14/07/2010
ЛИТВИН СУМНІВАЄТЬСЯ, ЩО КС ДО 31 ЖОВТНЯ ПРИЙМЕ РІШЕННЯ ЗА ПОДАННЯМ ЩОДО ЗАКОНУ ПРО МІСЦЕВІ ВИБОРИ, У РАЗІ ЙОГО ВНЕСЕННЯ

Київ. 14 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН сумнівається в можливості винесення рішення Конституційним Судом за поданням народних депутатів від фракції БЮТ, якщо таке буде внесене до КС щодо закону “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”.

В інтерв’ю агентству УНІАН голова ВР зазначив, що

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН сумнівається в можливості винесення рішення Конституційним Судом за поданням народних депутатів від фракції БЮТ, якщо таке буде внесене до КС щодо закону “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”.

В інтерв’ю агентству УНІАН голова ВР зазначив, що на сьогодні даний закон ще не направлений на підпис Президенту України, оскільки доопрацьовується в парламенті. Він нагадав, що поки документ не набуде статусу закону, таке звернення неможливе.

В.ЛИТВИН зазначив, що Конституційний Суд перебуває у відпустці і “навіть якщо він після цього одразу прийме до провадження відповідне подання, то лише під завершення виборчої кампанії може бути прийняте якесь рішення”. “Тому тут часові можливості для прийняття рішення Конституційним Судом будуть значно обмежені, власне як і для ініціаторів подання”, - зауважив голова ВР.

В.ЛИТВИН визнав, що є слушними зауваження щодо дуже стислих термінів проведення виборчої кампанії. В той же час зазначив, що “в інших країнах немає таких тривалих термінів як у нас”. За його словами, країна до виборів кілька місяців по суті не працює і після виборів, “поки розсядуться і нагріють крісла і поділять повноваження також країна не буде працювати місяця зо два”. “У нас 31 жовтня - вибори, а там поки підсумки підіб’ють, стосунки почнуть з’ясовувати між собою, то тут вже і новорічні канікули і почнуть відпочивати”, - зазначив В.ЛИТВИН і додав: “а потім поки не викупаються на Водохреще в річках і озерах, то знову не працюють, а там вже літо, тому треба, щоб терміни були найкоротші, щоб країна працювала”.

В.ЛИТВИН наголосив, що “в нас в країні - що не вибори, то революції або мікрореволюції”. За його словами, необхідно, щоб процес виборів не проходив в такому серйозному протистоянні. “Нам політичні революції не потрібні, вони протипоказані Україні”, - вважає голова ВР.[Скрыть...»]

14/07/2010
ЛИТВИН НАГОЛОШУЄ НА НЕОБХІДНОСТІ КОНСОЛІДАЦІЇ ПОЗИЦІЇ УРЯДУ ЩОДО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ

Київ. 14 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН наголошує на необхідності консолідації позиції уряду щодо Податкового кодексу.

В інтерв’ю агентству УНІАН він зазначив, що дивною є ситуація, коли спочатку уряд України вносить проект Податкового кодексу, а пізніше віце-прем’єр-міністр України Сергій ТІГІПКО говорить про можливість внесення ще одного проекту. За його сл

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН наголошує на необхідності консолідації позиції уряду щодо Податкового кодексу.

В інтерв’ю агентству УНІАН він зазначив, що дивною є ситуація, коли спочатку уряд України вносить проект Податкового кодексу, а пізніше віце-прем’єр-міністр України Сергій ТІГІПКО говорить про можливість внесення ще одного проекту. За його словами, “необхідно вносити законопроект один і в них повинна бути сконсолідована позиція, бо мені дивно чути, коли звучать заяви, що я не бачив закону або я його побіжно читав”. Голова ВР зазначив, що в такому випадку виникає питання як даний проект Податкового кодексу “проходив через урядовий комітет і через Кабінет міністрів України”. За його словами, якщо у С.ТІГІПКА було своє бачення, то він мав висловити застереження.

В.ЛИТВИН вважає, що “повинна працювати колегіальність”. “Повинна бути така практика, що дискусії тривають до ухвалення спільного рішення, а вже після його прийняття треба мати одну позицію”. “Найстрашніше в будь-якій справі - це відсутність позиції, бо тоді невідомо куди рухатись”, - додав голова ВР.

В.ЛИТВИН висловив сподівання, що в найближчі дні комітет ВР з питань податків завершить роботу над поправками до проекту Податкового кодексу. За його словами, після цього має бути оприлюднення законопроекту з метою його обговорення. Він зазначив, що після цього парламент “вийде на повторне друге читання” даного законопроекту восени.

На уточнююче запитання, що буде в ситуації, коли С.ТІГІПКО запропонує свій проект Податкового кодексу, В.ЛИТВИН відповів, що законопроекти на розгляд парламенту може вносити не окремий віце-прем’єр-міністр, а уряд України. Він також не виключив, що уряд внесе свої поправки до проекту Податкового кодексу.

Також В.ЛИТВИН вважає, що в разі, якщо “буде складно йти Податковий кодекс”, то під час підготовки проекту бюджету можуть бути прийняті “окремі закони, які б дозволили розширити податкову базу, розкувати ініціативу і далі працювати”.[Скрыть...»]

14/07/2010
ПІДВИЩЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ, «БЕЗУМОВНО», ЗНИЗИТЬ РІВЕНЬ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ - МЕР ДОНЕЦЬКА

Донецьк. 15 липня, УНІАН. Підвищення з 1 серпня поточного року ціни на газ, «безумовно», знизить рівень життя населення, не заперечує Донецький міський голова Олександр ЛУК’ЯНЧЕНКО.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав вчора на прес-конференції.

На запитання про те, чи вважає мер, що підвищення ціни на газ знизить рівень життя населення, він відповів: «Якщо платити більш

[Подробнее...»]

Донецьк. 15 липня, УНІАН. Підвищення з 1 серпня поточного року ціни на газ, «безумовно», знизить рівень життя населення, не заперечує Донецький міський голова Олександр ЛУК’ЯНЧЕНКО.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав вчора на прес-конференції.

На запитання про те, чи вважає мер, що підвищення ціни на газ знизить рівень життя населення, він відповів: «Якщо платити більше, то - безумовно. Арифметичні закони – їх не можна коментувати, це політики коментують. Так, справді (знизить)».

Водночас він пояснив, що забезпечені громадяни мають своєчасно платити за газ, а малозабезпеченим, тим, хто потребує допомоги, держава має надати субсидії.

«Головне завдання все ж, щоб платили за газ ті люди, які мають великі статки і, зокрема, які мають власні будинки великої площі», - відзначив О.ЛУК’ЯНЧЕНКО. При цьому він додав, що «ті люди, на яких це (підвищення) впливатиме, вони мають одержати допомогу від держави у вигляді субсидій, і максимально має бути зроблено наголос на максимальне спрощення оформлення субсидій для незаможних».

Мер визнав, що у результаті підвищення ціни на газ «рівень і планка платежів від доходів населення знизиться на 5%».

Проте О.ЛУК’ЯНЧЕНКО нагадав, що в Україні сьогодні сім`я на оплату комунальних послуг витрачає все ж менше, ніж середньоєвропейська сім`я. «Сьогодні, якщо дивитися середньоєвропейський рівень, то середньоєвропейська сім`я витрачає з своїх доходів 30% і більш на оплату комунальних послуг. У нас, ви знаєте, що була межа 20%», - сказав мер, не уточнивши про рівень заробітної платні українців і європейців.[Скрыть...»]

14/07/2010
НКРЕ НЕ ЗОБОВ`ЯЗАНА УЗГОДЖУВАТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ З ПРОФСПІЛКАМИ – ТІТЕНКО

Київ. 14 липня. УНІАН. Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) не повинна була узгоджувати питання підвищення тарифів на газ для населення з профспілками.

Про це в коментарі УНІАН заявив голова НКРЕ Сергій ТІТЕНКО.

При цьому він зазначив, що профспілки, згідно з чинним законодавством, були поінформовані про підвищення тарифів на газ, а постанова уряду, якою встановл

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) не повинна була узгоджувати питання підвищення тарифів на газ для населення з профспілками.

Про це в коментарі УНІАН заявив голова НКРЕ Сергій ТІТЕНКО.

При цьому він зазначив, що профспілки, згідно з чинним законодавством, були поінформовані про підвищення тарифів на газ, а постанова уряду, якою встановлена необхідність узгоджувати це питання з профспілками, у поточному році не діє.

«Постанова попереднього уряду про те, що підвищення тарифів треба було узгоджувати з профспілками, діяла в 2008 і 2009 роках. У 2010 році постанова не діє. Закон про колективні угоди, про профспілки, про соціальні стандарти і норми говорить, що необхідно провести консультації з профспілками, і ніде не написано, що треба щось узгоджувати… У жодному законі не написано, що узгоджуються тарифи», – підкреслив С.ТІТЕНКО.[Скрыть...»]

14/07/2010
НКРЕ НЕ УХВАЛЮВАЛА РІШЕННЯ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ ПРОМПІДПРИЄМСТВ В 2010 Р. - ТІТЕНКО

Київ. 14 липня. УНІАН. У Національній комісії регулювання електроенергетики України спростовують заяву лідера БЮТ Юлії ТИМОШЕНКО про те, що постановою НКРЕ в 2010 році ціна на газ для промислових підприємств була підвищена, порівняно з ціною 2009 року, на 5%.

Про це в коментарі УНІАН заявив голова НКРЕ Сергій ТІТЕНКО.

«НКРЕ не ухвалювала рішення про підвищення ціни на газ для промис

[Подробнее...»]

Київ. 14 липня. УНІАН. У Національній комісії регулювання електроенергетики України спростовують заяву лідера БЮТ Юлії ТИМОШЕНКО про те, що постановою НКРЕ в 2010 році ціна на газ для промислових підприємств була підвищена, порівняно з ціною 2009 року, на 5%.

Про це в коментарі УНІАН заявив голова НКРЕ Сергій ТІТЕНКО.

«НКРЕ не ухвалювала рішення про підвищення ціни на газ для промисловості в 2010 році. Такої постанови НКРЕ не було», - заявив С.ТІТЕНКО.

При цьому він відзначив, що з травня цього року ціна на газ для промпідприємств знизилася.

«На сьогодні ціна на газ для промислових підприємств з 1 травня дешевша, ніж була за уряду Юлії ТИМОШЕНКО. Не суттєво, але все ж нижча», - відзначив голова НКРЕ.

При цьому С.ТІТЕНКО наголосив, що НКРЕ 13 липня прийняла постанови про підвищення на 50% тарифів на газ з 1 серпня для підприємств теплокомуненерго й населення.

Нагадаємо, сьогодні лідер БЮТ, екс-прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО заявила, що існує постанова НКРЕ, відповідно до якої ціна на газ для промпідприємств в 2010 році, порівняно з 2009 роком, виросла на 5%.[Скрыть...»]

20/07/2010
ЛИТВИН ВВАЖАЄ, ЩО ВСЕНАРОДНЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ ДОЗВОЛИТЬ СФОРМУВАТИ ЯКІСНИЙ ДОКУМЕНТ

Київ. 15 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН вважає, що всенародне обговорення проекту Податкового кодексу дозволить сформувати якісний документ, який захищатиме платників податків і сприятиме розвитку економічної активності в країні.

Як повідомили УНІАН у прес-службі ВР, про це він сказав у програмі «Відверто і вголос» (Перший канал Українського радіо).

В.ЛИТВИН за

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН вважає, що всенародне обговорення проекту Податкового кодексу дозволить сформувати якісний документ, який захищатиме платників податків і сприятиме розвитку економічної активності в країні.

Як повідомили УНІАН у прес-службі ВР, про це він сказав у програмі «Відверто і вголос» (Перший канал Українського радіо).

В.ЛИТВИН зауважив, що «абсолютна більшість» критиків Податкового кодексу не знайомі з цим документом. У цьому проекті, зазначив керівник парламенту, є ряд позитивних моментів, зокрема, зменшення кількості загальнодержавних податків, зменшення кількості і уніфікація місцевих податків, збільшення можливостей для роботи на місцях, «податкові канікули» для тих, хто хоче відкрити свою справу.

«Я не вірю і не тішу себе ілюзіями, що все суспільство відкладе всі справи і буде читати проект Податкового кодексу, - зазначив В.ЛИТВИН. - Його повинні прочитати вчені, фахівці, люди, які займаються підприємницькою діяльністю, керівники промислових і сільськогосподарських підприємств, оскільки вони несуть відповідальність перед людьми і повинні мати справу з чесними і прозорими правилами у податковій сфері».

На переконання голови ВР, фахівці мають «чітко запропонувати формули, які б забезпечили чесні правила гри і стимулювали підприємства, установи, організації, безпосередньо людей до того, щоб працювати більше, якісніше, і відповідно заробляти більше». Керівник парламенту також звернувся до представників опозиції із закликом відмовитися від «заперечень і звинувачень», оскільки, за його словами, сьогодні не можна «дозволити собі розкіш розкидатися взаємними образами, звинуваченнями і погрозами».

За словами В.ЛИТВИНА, всі сторони повинні надати своє бачення Податкового кодексу, аби зробити «простий, доступний, зрозумілий документ, який би захищав платників податків, сприяв розвитку економічної активності в країні, а що не менш важливо - був стабільним принаймні років десять», що дозволить забезпечити плановість роботи як вітчизняних підприємців, так і закордонних інвесторів.

На думку керівника парламенту, такий алгоритм роботи над Податковим кодексом дозволить прийняти цей документ восени поточного року, узгодити його з Бюджетним кодексом, і дасть можливість уряду на новій основі підготувати проект бюджету на 2011 рік, а парламенту - ухвалити його до кінця 2010 року.[Скрыть...»]

15/07/2010
ИНВЕСТОР ЧАСТО ВОСПРИНИМАЕТСЯ НАШЕЙ СТРАНОЙ КАК "ДОЙНАЯ КОРОВА" - М. ТАХАБАРНЮК

"Законодательная нестабильность, частые смены в законодательстве - это один из факторов, которые влияют на формирование инвестиционной среды. У УСПП есть идея разработки инвестиционного кодекса Украины, который бы систематизировал все законодательство, которое касается инвестиционного простора", - заявил Мирослав Тахабарнюк, вице-президент Украинского союза промышленников и предпринимателей в с

[Подробнее...»]

"Законодательная нестабильность, частые смены в законодательстве - это один из факторов, которые влияют на формирование инвестиционной среды. У УСПП есть идея разработки инвестиционного кодекса Украины, который бы систематизировал все законодательство, которое касается инвестиционного простора", - заявил Мирослав Тахабарнюк, вице-президент Украинского союза промышленников и предпринимателей в среду в ходе международного круглого стола "Украинские IPO: в ожидании нового миллиарда".

По мнению эксперта, необходимо серьезное изменение именно философии, базовых принципов государственной власти что касается отношения к инвесторам, т.к. очень часто инвестор страной воспринимается как "дойная корова", с которой можно иметь свой интерес.

Мирослав Тахабарнюк сообщил корреспонденту Building.ua, что принятие такого кодекса даст определенные гарантии, защиты, в первую очередь, собственности и позитивные изменения для формирования благоприятной инвестиционной среды. Самая большая проблема, которая может погубить любой бизнес, резюмировал г- н Тахабарнюк, - это проблема возмещения НДС.[Скрыть...»]

15/07/2010
ЯНУКОВИЧ ПІДПИСАВ ЗАКОН «ПРО ЗАСАДИ ВНУТРІШНЬОЇ І ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ»

Київ. 15 липня. УНІАН. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Закон України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», прийнятий Верховною Радою України 1 липня 2010 року за ініціативи глави держави.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Президента.

Законом визначаються основні засади як внутрішньої, так і зовнішньої політики держави.

Засади внутрішньої політики визна

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Закон України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», прийнятий Верховною Радою України 1 липня 2010 року за ініціативи глави держави.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Президента.

Законом визначаються основні засади як внутрішньої, так і зовнішньої політики держави.

Засади внутрішньої політики визначаються законом у сферах розбудови державності, розвитку місцевого самоврядування і стимулювання розвитку регіонів, формування інститутів громадянського суспільства, національної безпеки та оборони, в економічній, соціальній, гуманітарній, екологічній сферах та у сфері техногенної безпеки.

Законом визначається механізм забезпечення впровадження засад внутрішньої і зовнішньої політики.

Основними засадами внутрішньої політики у сфері розбудови державності є розвиток демократії шляхом удосконалення механізму державного управління, здійснення парламентського контролю; вдосконалення системи проведення виборів до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування; модернізація системи державної служби з урахуванням європейського досвіду на принципах професійності та політичної нейтральності тощо.

Основними засадами внутрішньої політики у сфері національної безпеки і оборони є забезпечення життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави, своєчасне виявлення, запобігання і нейтралізація реальних та потенційних загроз національним інтересам у зовнішньополітичній, оборонній, соціально-економічній, енергетичній, продовольчій, екологічній та інформаційній сферах; зміцнення обороноздатності держави, посилення відповідальності органів державної влади всіх рівнів за неналежну підготовку і забезпечення безпеки держави; реформування Збройних Сил України та інших військових формувань з метою забезпечення їх максимальної ефективності та здатності оперативно реагувати на потенційні загрози Україні, надання особливої уваги прикриттю повітряного і морського простору держави, всебічному забезпеченню Збройних Сил України; забезпечення поступового переходу до комплектування Збройних Сил України на контрактній основі, насамперед за спеціальностями, що визначають боєздатність підрозділів тощо.

Основними засадами внутрішньої політики в гуманітарній сфері є реалізація державної мовної політики на основі норм національного та міжнародного права, забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України, гарантування вільного розвитку, використання і захисту російської, інших рідних мов громадян України; створення суспільного мовлення та надання державної підтримки національному інформаційному продукту, здійснення заходів щодо захисту національного інформаційного простору тощо.

Законом передбачено, що Україна як європейська позаблокова держава здійснює відкриту зовнішню політику і прагне співробітництва з усіма заінтересованими партнерами, уникаючи залежності від окремих держав, груп держав чи міжнародних структур.

Основними засадами зовнішньої політики є забезпечення національних інтересів і безпеки України шляхом підтримання мирного і взаємовигідного співробітництва з членами міжнародного співтовариства за загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права; забезпечення дипломатичними та іншими засобами і методами, передбаченими міжнародним правом, захисту суверенітету, територіальної цілісності та непорушності державних кордонів України, її політичних, економічних, енергетичних та інших інтересів. також передбачене дотримання Україною політики позаблоковості, що означає неучасть України у військово-політичних союзах, пріоритетність участі у вдосконаленні та розвитку європейської системи колективної безпеки, продовження конструктивного партнерства з НАТО та іншими військово-політичними блоками з усіх питань, що становлять взаємний інтерес та забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі. Визначення та реалізація засад внутрішньої і зовнішньої політики здійснюються на основі тісної взаємодії та координації зусиль Верховної Ради України, Президента України, Кабінету міністрів України, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади у цьому напрямку.

Контроль за дотриманням засад внутрішньої і зовнішньої політики здійснюється Верховною Радою України, Президентом України, Радою національної безпеки і оборони України, Кабінетом міністрів України, іншими органами державної влади у межах їх повноважень, визначених Конституцією і законами України.

Закон набирає чинності з дня його опублікування.[Скрыть...»]

15/07/2010
ВР ВОСЕНИ НЕОБХІДНО ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗГЛЯДУ ЗАКОНОПРОЕКТУ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕФЕРЕНДУМ - ЛИТВИН

Київ. 15 липня. УНІАН. Верховній Раді восени необхідно повернутися до розгляду законопроекту про всеукраїнський референдум.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав сьогодні на прес-конференції голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН.

Він зазначив, що необхідно провести «зважені дискусії», а також «звірити законопроекти із Основним законом, а також з чинними рішеннями Кон

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Верховній Раді восени необхідно повернутися до розгляду законопроекту про всеукраїнський референдум.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав сьогодні на прес-конференції голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН.

Він зазначив, що необхідно провести «зважені дискусії», а також «звірити законопроекти із Основним законом, а також з чинними рішеннями Конституційного Суду України».[Скрыть...»]

15/07/2010
УРЯД ГОТУЄ ПЛАН ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ, ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙНОГО ВІКУ, - ТІГІПКО

Київ. 15 липня. УНІАН. Уряд України готує план пенсійної реформи, який, зокрема, передбачає підвищення пенсійного віку.

Про це в коментарі УНІАН заявив віце-прем`єр-міністр України Сергій ТІГІПКО.

«Підвищення пенсійного віку буде, але поки що ми не сказали коли. Ми маємо у вересні представити план пенсійної реформи Міжнародному валютному фонду.”, - сказав він.

За словами С.ТІГ

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Уряд України готує план пенсійної реформи, який, зокрема, передбачає підвищення пенсійного віку.

Про це в коментарі УНІАН заявив віце-прем`єр-міністр України Сергій ТІГІПКО.

«Підвищення пенсійного віку буде, але поки що ми не сказали коли. Ми маємо у вересні представити план пенсійної реформи Міжнародному валютному фонду.”, - сказав він.

За словами С.ТІГІПКА, “до кінця вересня у нас точно буде абсолютно чіткий план, який буде прописаний за часом».[Скрыть...»]

15/07/2010
УРЯД ТИМЧАСОВО ПРИПИНИВ ПРИСВОЄННЯ ІМЕН ПІДПРИЄМСТВАМ ТА ОРГАНІЗАЦІЯМ ДО ЗАКОНОДАВЧОГО ВРЕГУЛЮВАННЯ ПИТАННЯ

Київ. 15 липня. УНІАН. Кабінет міністрів тимчасово припинив розгляд матеріалів щодо присвоєння імен державним підприємствам, установам, організаціям та іншим об’єктам до законодавчого врегулювання питання.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства юстиції, відповідну урядову постанову, розроблену Мін’юстом, ухвалено на засіданні уряду 15 липня.

За словами за словами міністра юс

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Кабінет міністрів тимчасово припинив розгляд матеріалів щодо присвоєння імен державним підприємствам, установам, організаціям та іншим об’єктам до законодавчого врегулювання питання.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства юстиції, відповідну урядову постанову, розроблену Мін’юстом, ухвалено на засіданні уряду 15 липня.

За словами за словами міністра юстиції Олександра ЛАВРИНОВИЧА, на сьогодні відсутнє належне нормативно-правове регулювання питання присвоєння об‘єктам назв на відзнаку історичних подій, на честь державних і громадських організацій, а також імен особливо видатних державних, громадсько-політичних діячів, захисників Батьківщини, героїв праці, діячів науки і культури. Порядок фрагментарно регулюється нормативно-правовими актами, які є застарілими та не враховують реалій сучасного суспільно-політичного розвитку України.

О.ЛАВРИНОВИЧ також повідомив, що Міністерством юстиції разом з іншими центральними органами виконавчої влади вже розроблено проект Закону ”Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб”. Зазначений законопроект прийнято у першому читанні.

Майбутній закон має забезпечити належне нормативне регулювання питання, зокрема, встановити критерії присвоєння імен об’єктам з метою увічнення пам‘яті про осіб, які зробили вагомий внесок у розбудову української держави, розвиток науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя.[Скрыть...»]

15/07/2010
В УКРАЇНІ ЗРОСТАННЯ ПРОМВИРОБНИЦТВА В ЧЕРВНІ ДО ЧЕРВНЯ-2009 СКЛАЛО 8,9%, ДО ТРАВНЯ – СПАД 0,5% – ДЕРЖКОМСТАТ

Київ. 15 липня. УНІАН. В Україні зростання промислового виробництва в червні цього року проти червня 2009 року склало 8,9%, в січні-червні 2010 року до аналогічного періоду 2009 року – 12%.

Про це УНІАН повідомили в Державному комітеті статистики України.

За даними Держкомстату, в червні ц.р. порівняно з травнем спад промвиробництва склав 0,5%.[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. В Україні зростання промислового виробництва в червні цього року проти червня 2009 року склало 8,9%, в січні-червні 2010 року до аналогічного періоду 2009 року – 12%.

Про це УНІАН повідомили в Державному комітеті статистики України.

За даними Держкомстату, в червні ц.р. порівняно з травнем спад промвиробництва склав 0,5%.[Скрыть...»]

15/07/2010
ПАРТІЯ РЕГІОНІВ СПОДІВАЄТЬСЯ, ЩО КС РОЗГЛЯНЕ ЗВЕРНЕННЯ З ПРИВОДУ ПОЛІТРЕФОРМИ-2004 “ОБ`ЄКТИВНО І У НАЙСТИСЛІШІ СТРОКИ”

Київ. 15 липня. УНІАН. Партія регіонів сподівається, що судді Конституційного Суду, “усвідомлюючи важливість” звернення з приводу конституційності політреформи 2004 року, розглянуть його “об`єктивно, неупереджено і у найстисліші строки”.

Про це заявив перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло ЧЕЧЕТОВ, повідомили УНІАН у прес-службі партії.

М.ЧЕЧЕТОВ висловив сподівання

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Партія регіонів сподівається, що судді Конституційного Суду, “усвідомлюючи важливість” звернення з приводу конституційності політреформи 2004 року, розглянуть його “об`єктивно, неупереджено і у найстисліші строки”.

Про це заявив перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло ЧЕЧЕТОВ, повідомили УНІАН у прес-службі партії.

М.ЧЕЧЕТОВ висловив сподівання, що “всі політичні сили погодяться з рішенням, яке винесе Конституційний Суд щодо політреформи 2004 року”.

Він нагадав, що нещодавно до КС звернулися 252 народні депутати з проханням перевірити зміни до Конституції, внесені у 2004 році, на відповідність їх Основному Закону. “Треба відзначити, що проведена напередодні президентських виборів 2004 року політреформа була не зовсім до місця. Політики, що прийшли у владу, маю на увазі ЮЩЕНКА і ТИМОШЕНКО, були далекі від європейських принципів демократії - кожний з них тягнув «ковдру» повноважень на себе”, - сказав М.ЧЕЧЕТОВ і додав, що “ними була зруйнована і дискредитована виконавча влада, судова, законодавча”. За його словами, «кожний з них трактував Конституцію на свій лад, залежно від обставин і вигоди, а такого бути не повинно».

За словами М.ЧЕЧЕТОВА, депутати хочуть “одержати від суду чітку відповідь законності цих змін”. Він додав: “Якою вона буде, ми не знаємо, і не маємо права вимагати від суддів КС якогось конкретного рішення. Упевнений, що рішення суду спиратиметься виключно на норми Конституції”. Як сказав депутат, “ми лише сподіваємося на те, що судді КС, усвідомлюючи важливість даного звернення, розглянуть його об`єктивно, неупереджено і у найстисліші строки”.

М.ЧЕЧЕТОВ підкреслив, що “від того роз`яснення, яке буде дане Конституційним Судом, залежатиме моделювання подальших політичних кроків”.[Скрыть...»]

15/07/2010
ЛИШЕ ОПОЗИЦІЯ І СУСПІЛЬНИЙ СУПРОТИВ ЗМОЖУТЬ ЗАПОБІГТИ ПЕРЕТВОРЕННЮ УКРАЇНИ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКУ РЕСПУБЛІКУ – ТОМЕНКО

Київ. 15 липня. УНІАН. Заступник голови Верховної Ради Микола ТОМЕНКО вважає, що лише опозиція і суспільний супротив зможуть запобігти перетворенню України на президентську республіку.

Про це йдеться у переданому агентству УНІАН коментарі М.ТОМЕНКА з приводу подання 252 народних депутатів до Конституційного Суду щодо закону про внесення змін до Конституції України від 2004 року.

За

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Заступник голови Верховної Ради Микола ТОМЕНКО вважає, що лише опозиція і суспільний супротив зможуть запобігти перетворенню України на президентську республіку.

Про це йдеться у переданому агентству УНІАН коментарі М.ТОМЕНКА з приводу подання 252 народних депутатів до Конституційного Суду щодо закону про внесення змін до Конституції України від 2004 року.

За словами М.ТОМЕНКА, задля реалізації проекту “Конституція для Президента” Партія регіонів запустила запасний варіант.

“Якщо зміну Конституції без парламенту через референдум можна вважати таким відверто антиконституційним шляхом, то варіант – через рішення Конституційного Суду – виглядає як поміркований, але антиконституційний шлях”, - вважає він.

За словами М.ТОМЕНКА, “якщо допустити, що таке рішення буде прийнято, то даний склад КС вийде на перше місце в історії конституційних судів з точки зору абсурдності та невмотивованості рішень”.

Політичним непорозумінням М.ТОМЕНКО також вважає, що серед тих 252 депутатів, які направили подання, як мінімум більше половини “наполегливо вимагали та радісно голосували за нинішню редакцію Конституції України”.

”Мій прогноз, що влада піде на будь-які методи для того, щоб перетворити Україну у де-факто президентську республіку і реалізувати подарунок Віктору ЯНУКОВИЧУ у вигляді Конституції 1996 року, є реалістичним, - наголосив М.ТОМЕНКО. - Чи відверто антиконституційний, чи помірковано антиконституційний шлях, але все направлено на те, щоби ближчим часом в Україні був єдиний реальний інститут влади – інститут Президента”.

Він висловив упевненість у тому, що “інших шляхів, як залучати, окрім опозиції, суспільну підтримку проти такого антиконституційного шляху розвитку дій в Україні немає”.

“У цій ситуації сподіватися на міжнародні структури та повагу до Основного Закону Україні не доводиться. Отож, як і завжди, окрім дій опозиції, варто сподіватися лише на суспільне несприйняття такого антиконституційного шляху”, - заявив М.ТОМЕНКО.[Скрыть...»]

15/07/2010
КАБМІН ПОСТАВИВ ПІД ЗАГРОЗУ РОБОТУ ПІДПРИЄМСТВ ГМК, СКАСУВАВШИ ДЛЯ НИХ АНТИКРИЗОВІ ПРЕФЕРЕНЦІЇ, НАГОЛОШУЮТЬ В БЮТ

Київ. 15 липня. УНІАН. Уряд Миколи АЗАРОВА поставив під загрозу роботу підприємств гірничо-металургійного комплексу, не продовживши для них на третій квартал цього року дію постанови про антикризові преференції.

Про це заявив міністр фінансів опозиційного уряду Андрій СЕНЧЕНКО, повідомили УНІАН у прес-службі БЮТ.

За словами народного депутата, це, безперечно, позначиться на об’ємі е

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Уряд Миколи АЗАРОВА поставив під загрозу роботу підприємств гірничо-металургійного комплексу, не продовживши для них на третій квартал цього року дію постанови про антикризові преференції.

Про це заявив міністр фінансів опозиційного уряду Андрій СЕНЧЕНКО, повідомили УНІАН у прес-службі БЮТ.

За словами народного депутата, це, безперечно, позначиться на об’ємі експорту, обсягах перерахованих до держбюджету податків, на своєчасній виплаті заробітної плати робітникам підприємств, а також потягне за собою скорочення робочих місць.

А.СЕНЧЕНКО нагадав, що дії уряду Юлії ТИМОШЕНКО були спрямовані на підвищення конкурентоздатності вітчизняного гірничо-металургійного комплексу. Саме з цією метою восени 2008 року був підписаний Меморандум між Кабінетом міністрів і представниками галузі про взаєморозуміння з метою стабілізації цін на їх продукцію, збереження робочих місць, зарплати і соціальних гарантій, а також розвитку внутрішнього ринку. Нинішній уряд, на відміну від попереднього, не хоче розуміти, що гірничо-металургійний комплекс потрібно підтримувати, щоб у перспективі держава могла отримати чималі дивіденди, наголосив депутат.

“Психологія нового уряду - це психологія митарів, людей, які не дбають про майбутнє, не працюють на перспективу, а оперують поняттями тут і зараз. Такий підхід може призвести до гнітючих наслідків для всієї країни”, - підкреслив А.СЕНЧЕНКО.[Скрыть...»]

15/07/2010
ЛИТВИН ПРОПОНУЄ ЗАПРОВАДИТИ МОРАТОРІЙ НА ЗМІНИ ДО ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА ХОЧА Б НА ДВІ ВИБОРЧІ КАМПАНІЇ

Київ. 15 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає за доцільне ввести мораторій на внесення змін до виборчого законодавства хоча б протягом двох виборчих кампаній.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні під час прес-конференції у Києві.

За словами В.ЛИТВИНА, у зв’язку із розквітом кількості політичних сил не знайдеться закону, який би вла

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає за доцільне ввести мораторій на внесення змін до виборчого законодавства хоча б протягом двох виборчих кампаній.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні під час прес-конференції у Києві.

За словами В.ЛИТВИНА, у зв’язку із розквітом кількості політичних сил не знайдеться закону, який би влаштовував усіх. «Нам варто прийняти один раз закон і заборонити його, бодай, на двоє виборів переглядати», - сказав голова ВР.

Він зауважив, що це вже стає практикою, коли за певний час до проведення виборів змінюються «правила гри».

В.ЛИТВИН висловив сподівання, що в ході самих виборів до місцевих органів влади до відповідного закону не будуть знову вноситися зміни.[Скрыть...»]

15/07/2010
ЛИТВИН ЗАПЕВНЯЄ, ЩО НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЯКИМ БУДЕ РІШЕННЯ КС ЩОДО ПОЛІТРЕФОРМИ, ІМПЛЕМЕНТУВАТИ ЙОГО БУДЕ ВР

Київ. 15 липня. УНІАН. Незалежно від того, яким буде рішення Конституційного Суду щодо конституційності закону про внесення змін до Конституції від 8 грудня 2004 року, імплементувати його буде Верховна Рада.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова ВР Володимир ЛИТВИН.

Він зауважив, що рішення про відкладення розгляду у другому читанні за

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Незалежно від того, яким буде рішення Конституційного Суду щодо конституційності закону про внесення змін до Конституції від 8 грудня 2004 року, імплементувати його буде Верховна Рада.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова ВР Володимир ЛИТВИН.

Він зауважив, що рішення про відкладення розгляду у другому читанні законопроекту про референдум та звернення до Конституційного Суду з приводу політ реформи-2004 пов’язані між собою.

«Я вважаю, що звернення до Суду є правильний, конституційний, правовий шлях», - сказав він.

За словами голови ВР, не потрібно перекладати на людей питання щодо внесення змін до Конституції.

В той же час спікер відмовився прогнозувати перспективи розгляду відповідного звернення до Конституційного Суду.

«Ви знаєте, що прогнози можуть дати страхові поліси, і то тільки у випадку смерті. Я не збираюся оцінювати рішення Конституційного Суду наперед. З мого боку це було б, принаймні, некоректно», - сказав він.

За словами В.ЛИТВИНА, в питанні дії Конституції необхідно внести спокій та ясність.

Він наголосив, що є ряд питань, які потребують конституційного унормування.

Водночас, за словами В.ЛИТВИНА, незалежно від того, коли і яким чином Конституційний Суд розглядатиме відповідне подання, варто було б створити експертну групу, яка б напрацювала консолідовані зміни до Конституції.

«Але там по мінімуму мають бути представлені люди, які уособлюють собою владу, бо ви розумієте, що кожен буде намагатися перетягувати ковдру на себе», - сказав спікер.

За його словами, це дасть можливість всім гілкам влади не зациклюватися на політичних питаннях, а працювати на виконання своїх повноважень.

В.ЛИТВИН також зазначив, що під поданням до Конституційного Суду щодо політреформи підписалися і депутати фракції Блоку Литвина.

«Незалежно від того, яке буде рішення КС, імплементувати його буде ВР, і вона буде це робити публічно і, я сподіваюся, відповідально», - сказав В.ЛИТВИН.[Скрыть...»]

15/07/2010
ПОКАЗОВІ ВИЇМКИ ДОКУМЕНТІВ В КИЇВСЬКІЙ МЕРІЇ СПРЯМОВАНІ НА ПІДНЯТТЯ ІМІДЖУ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, А НЕ НА ВИКРИТТЯ ЗЛОВЖИВАНЬ - ЗМІ

Київ. 15 липня. УНІАН. Показові виїмки документів, проведені СБУ в Київській мерії, спрямовані на підняття іміджу Партії регіонів серед киян, а не на викриття зловживань, пише тижневик «Коментарі:».

Кримінальні справи навряд чи будуть доведені до логічного завершення, а на лаві підсудних можуть опинитися тільки люди, що не належать до близького оточення Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, пише видання

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Показові виїмки документів, проведені СБУ в Київській мерії, спрямовані на підняття іміджу Партії регіонів серед киян, а не на викриття зловживань, пише тижневик «Коментарі:».

Кримінальні справи навряд чи будуть доведені до логічного завершення, а на лаві підсудних можуть опинитися тільки люди, що не належать до близького оточення Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО, пише видання, посилаючись на джерела в мерії.

Як припускають «Коментарі:», земельні розслідування закінчаться тим, що у «політично неблагонадійних» відберуть ділянки під приводом нібито незаконності їх одержання.

Згодом ця земля знову може стати товаром, тільки продаватиме її не Київрада, підконтрольна киянам, що її обрали, а Держкомзем, підпорядкований уряду.[Скрыть...»]

15/07/2010
ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ Є ВИГІДНИМ, НАСАМПЕРЕД, “ГАЗПРОМУ”, А НЕ УКРАЇНІ - СОКОЛОВСЬКИЙ

Київ. 15 липня. УНІАН. Підвищення тарифів на газ є вигідним, насамперед, «Газпрому», а не Україні, вважає експерт є енергетичних питань Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ.

Про це він заявив у коментарі УНІАН.

«Додаткові фінансові ресурси, які з’являться за рахунок зростання цін на газ, НАК «Нафтогаз України» витрачатиме, насамперед, для зменшення дефіциту компанії, погашення існуючої заборгованост

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Підвищення тарифів на газ є вигідним, насамперед, «Газпрому», а не Україні, вважає експерт є енергетичних питань Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ.

Про це він заявив у коментарі УНІАН.

«Додаткові фінансові ресурси, які з’являться за рахунок зростання цін на газ, НАК «Нафтогаз України» витрачатиме, насамперед, для зменшення дефіциту компанії, погашення існуючої заборгованості за попередні роки і для поточних розрахунків за поставки імпортного газу за контрактами від 19 січня 2009 року. Це відповідає інтересам «Газпрому» і вимогам МВФ», - заявив експерт.

Він підкреслив, що рішення про підвищення тарифів на газ від 13 липня не забезпечують прозорого спрямування додаткових інвестицій у геологічну розвідку, освоєння і розробку родовищ та видобуток власного газу; не створюють достатньої мотивації і можливостей для впровадження газоощадних технологій; не гарантують соціально незахищеним групам населення повноцінної компенсації за підвищення цін на газ. «Дані питання актуальні для України, але не є пріоритетами ні для російського постачальника, ні для МВФ», - зауважив експерт.

Б.СОКОЛОВСЬКИЙ підкреслив, що для України критично необхідним є грунтовне реформування газового сектору на основі чіткої, прозорої і зрозумілої державної програми, де запровадження економічно обгрунтованих цін і споживачам, і виробникам мало б бути лише одним з конкретних кроків у цілій системі заходів. Ця програма, серед іншого, має передбачати, насамперед, три дієвих механізми, які гарантуватимуть: повноцінну адресну компенсацію соціально незахищеним громадянам; збільшення інвестицій у власний газовидобуток і стимулювання економії газу всіма споживачами.

«Такої програми добивався від уряду колишній Президент України Віктор ЮЩЕНКО. За прийняття програми реформ висловлювався й чинний Президент Віктор ЯНУКОВИЧ. Такий підхід був підтриманий і міжнародними організаціями, зокрема, Європейською комісією і МФІ - в Брюссельській спільній заяві від 23 березня 2009, а також МВФ - у Меморандумі 2009 року. Однак ні теперішній, ні попередній уряди, на жаль, Програми не розробили і задекларованих реформ не здійснили», - констатував Б.СОКОЛОВСЬКИЙ.[Скрыть...»]

15/07/2010
ЛИТВИН ВВАЖАЄ, ЩО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ГАЗ І КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ТОРКНЕТЬСЯ ЛИШЕ 20% НАСЕЛЕННЯ

Київ. 15 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає, що підвищення тарифів на газ та комунальні послуги торкнеться лише 20% населення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні журналістам на прес-конференції.

За словами В.ЛИТВИНА, 80% людей «отримають відповідні дотації від держави».

В той же час він наголосив, що рішення з цих питань

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН вважає, що підвищення тарифів на газ та комунальні послуги торкнеться лише 20% населення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні журналістам на прес-конференції.

За словами В.ЛИТВИНА, 80% людей «отримають відповідні дотації від держави».

В той же час він наголосив, що рішення з цих питань належить до компетенції Кабінету міністрів України, а не Верховної Ради.

«Але я жодним чином не намагаюся в такий спосіб уникнути відповідальності», - додав спікер.[Скрыть...»]

15/07/2010
НКРЕ НЕ ЗОБОВ`ЯЗАНА ОТРИМУВАТИ ЗГОДУ ПРОФСПІЛОК НА ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ – ГОЛОВА КОМІСІЇ

Київ. 15 липня. УНІАН. Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) не зобов`язана отримувати згоду профспілкових організацій на підвищення цін на газ для населення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив голова НКРЕ Сергій ТІТЕНКО сьогодні журналістам у Києві.

За його словами, генеральна угода між Кабінетом міністрів і профспілковими організаціями (розпорядженн

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) не зобов`язана отримувати згоду профспілкових організацій на підвищення цін на газ для населення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив голова НКРЕ Сергій ТІТЕНКО сьогодні журналістам у Києві.

За його словами, генеральна угода між Кабінетом міністрів і профспілковими організаціями (розпорядження Кабміну №1250-р від 17 вересня 2008 р.), яка зобов`язувала органи центральної влади приймати рішення про підвищення тарифів для населення лише з відома профспілок, діяла в 2008-2009 рр.

«У 2010 році це розпорядження вже не діє», - сказав С.ТІТЕНКО.

При цьому він зазначив, що чинне законодавство передбачає консультації з профспілками, але ніяк не обов`язкове узгодження рішень про підвищення тарифів.[Скрыть...»]

15/07/2010
ЦЬОГО РОКУ УКРАЇНА ОЧІКУЄ ОДЕРЖАТИ ОДИН ТРАНШ НОВОГО КРЕДИТУ МВФ, ЕКВІВАЛЕНТНИЙ 10 МЛРД. ГРН., - ДЖЕРЕЛО

Київ. 15 липня. УНІАН. Цього року Україна очікує одержати один транш нового кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ), еквівалентний близько 10 млрд. грн.

Про це кореспонденту УНІАН повідомило джерело в уряді.

Співрозмовник агентства заачив, що такий варіант передбачений в узгодженому на сьогодні Меморандумі про співпрацю України і МВФ.

«Цього року планується одержати один тр

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Цього року Україна очікує одержати один транш нового кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ), еквівалентний близько 10 млрд. грн.

Про це кореспонденту УНІАН повідомило джерело в уряді.

Співрозмовник агентства заачив, що такий варіант передбачений в узгодженому на сьогодні Меморандумі про співпрацю України і МВФ.

«Цього року планується одержати один транш і його розмір приблизно еквівалентний 10 млрд. грн.», - сказало джерело.[Скрыть...»]

15/07/2010
ЄБРР НАДАВ КРЕДИТ 24 МЛН. ДОЛ. КОМПАНІЇ «NOBLE GROUP»

Київ. 15 липня. УНІАН. Європейський банк розвитку та реконструкцій надав кредит у розмірі 24 млн. дол. дочірній компанії «Noble Resources Ukraine LLC», власником якої є «Noble Group Limited». Про це УНІАН повідомили в прес-службі банку.

Фінансування є продовженням політики банку в підтримці стратегії «Noble Group» щодо розвитку й збільшення обсягу своїх операцій у чорноморському регіоні.<

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Європейський банк розвитку та реконструкцій надав кредит у розмірі 24 млн. дол. дочірній компанії «Noble Resources Ukraine LLC», власником якої є «Noble Group Limited». Про це УНІАН повідомили в прес-службі банку.

Фінансування є продовженням політики банку в підтримці стратегії «Noble Group» щодо розвитку й збільшення обсягу своїх операцій у чорноморському регіоні.

Фінансування ЄБРР надаватиметься у формі довгострокового кредиту, який «Noble Resources Ukraine LLC» планує використовувати для інвестування в зернову інфраструктуру та переробні підприємства України. «Компанія планує співпрацю з українськими операторами елеваторів з метою сприяння в удосконаленні їх сховищ і діяльності для забезпечення їх відповідності найкращій міжнародній практиці.

Кредит служитиме доповненням до поновлюваної кредитної лінії на поповнення обігових коштів у розмірі 50 млн. дол., яка була надана компанії «Noble Resources Ukraine LLC» у жовтні 2009 року. Він також є частиною більшого пакета фінансування, наданого «Noble Group», який був затверджений Радою Директорів ЄБРР у травні 2009 року і який включає синдикований кредит для поповнення обігового капіталу в розмірі 30 млн. дол., наданий у березні 2010 року компанії «Noble Hammade Ticaret A.S.» - турецькому підрозділу «Noble Group».[Скрыть...»]

15/07/2010
БРОДСЬКИЙ ЗАЯВЛЯЄ, ЩО КОЛИШНІЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КМДА БАСС ЗНАХОДИТЬСЯ «В БІГАХ» - ЗМІ

Київ. 15 липня. УНІАН. Голова Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло БРОДСЬКИЙ заявляє, що колишній заступник голови Київської міськдержадміністрації Д.БАСС знаходиться «в бігах».

Про це М.БРОДСЬКИЙ сказав газеті «Сегодня» (№152 від 15 липня).

Як пише видання, «...зараз знаходиться за кордоном і оголошена в розшук начальник управління Киї

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Голова Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло БРОДСЬКИЙ заявляє, що колишній заступник голови Київської міськдержадміністрації Д.БАСС знаходиться «в бігах».

Про це М.БРОДСЬКИЙ сказав газеті «Сегодня» (№152 від 15 липня).

Як пише видання, «...зараз знаходиться за кордоном і оголошена в розшук начальник управління Київради з питань землекористування і містобудування Світлана МАКЕЄВА, а Денис БАСС, за його даними, в бігах».

У Київраді газеті сказали, що С.МАКЕЄВА насправді в офіційній відпустці. «Хоча джерела в Київземі пов`язують її відсутність з кримінальною справою», - пише «Сегодня».

За інформацією газети, «Д.БАССА давно не бачили в мерії. Утім прес-секретар Д.БАССА Олександра ЖУРАХОВСЬКА запевнила видання, що екс-заступник мера в Києві: «Я знаю точно, що він у столиці і працює».

Також газета з посиланням на свої джерела в мерії столиці повідомляє, що у зв`язку з «кадастровою» справою заарештований помічник одного з депутатів Київради Дмитро. За інформацією М.БРОДСЬКОГО, «він має споріднені зв`язки з МАКЕЄВОЮ і нібито був задіяний у земельних схемах». У СБУ газеті це не прокоментували. «Зараз ідуть слідчі дії та експерименти. Більше нічого сказати не можу», - заявила керівник прес-центру СБУ Марина ОСТАПЕНКО.[Скрыть...»]

15/07/2010
ВИКОНАННЯ СТОЛИЧНОГО БЮДЖЕТУ ПО ДОХОДАХ ЗА 2009 РІК СТАНОВИТЬ 67% ДО ПЛАНОВИХ ПОКАЗНИКІВ - ЗАТВЕРДЖЕНИЙ КИЇВРАДОЮ ЗВІТ

Київ. 15 липня. УНІАН. Фактичне виконання міського бюджету Києва по доходах за 2009 рік становить 67%, по видатках – 72,7% до планових показників, затверджених Київрадою з урахуванням змін на 1 січня 2010 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у звіті про виконання бюджету столиці за минулий рік, затвердженому сьогодні на засіданні сесії Київради.

За затвердження докуме

[Подробнее...»]

Київ. 15 липня. УНІАН. Фактичне виконання міського бюджету Києва по доходах за 2009 рік становить 67%, по видатках – 72,7% до планових показників, затверджених Київрадою з урахуванням змін на 1 січня 2010 року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у звіті про виконання бюджету столиці за минулий рік, затвердженому сьогодні на засіданні сесії Київради.

За затвердження документа проголосували 67 депутатів з 104 присутніх у залі.

Згідно зі звітом, сума доходів становила у 2009 році 12 млрд. 562,6 млн. грн., у тому числі доходи загального фонду – 10 млрд. 505,3 млн. грн., доходи спеціального фонду – 2 млрд. 57,3 млн. грн.

Загальна сума видатків торік у бюджеті становила 14 млрд. 702,1 млн. грн., у тому числі по загальному фонду – 12 млрд. 389,7 млн. грн., по спеціальному фонду – 2 млрд. 312,4 млн. грн.

Як зазначається у документі, фінансування бюджету за борговими операціями (запозичення до бюджету) в 2009 році становило 1 млрд. 183 млн. грн.

Під час оприлюднення звіту начальник Головного фінансового управління КМДА Віктор ПАДАЛКА повідомив, що на сьогодні борг Києва по зовнішніх запозиченнях становить 700 млн. дол. Відсоткова ставка по трьох існуючих запозиченнях становить 8,25% – 8,675%.

За словами В.ПАДАЛКИ, внутрішні запозичення здійснювались у двох банків – це кредити «Альфабанку» і банку «Хрещатик». Процентна ставка по них на сьогодні становить 16%, тоді як на момент прийняття рішень Київрадою узгоджувалась ставка у 21,5%.

«По комунальних підприємствах, наскільки мені відомо, в одному із банків «Пастранс» та Київський метрополітен взяли кредит 140 млн. грн. і відсоткова ставка там більше 35%», - додав В.ПАДАЛКА.[Скрыть...»]

20/07/2010
ПРОГНОЗНЫЕ ПОКАЗАТЕЛИ ФИНАНСИРОВАНИЯ ОБОРОНЫ ДО 2023 г. НЕОБХОДИМО КОРРЕКТИРОВАТЬ - АНАТОЛИЙ КИНАХ

Кабмин может пересмотреть прогнозные показатели финансирования обороны до 2023 г…

…Депутат от Партии регионов Анатолий Кинах, состоящий в комитете Рады по нацбезопасности и обороне, считает необходимым корректировать планы Кабмина по финансированию обороны. "Прогнозные показатели должны быть утверждены СНБО, поэтому они будут меняться по линии Совбеза и нашего комитета",- сказал депу

[Подробнее...»]

Кабмин может пересмотреть прогнозные показатели финансирования обороны до 2023 г…

…Депутат от Партии регионов Анатолий Кинах, состоящий в комитете Рады по нацбезопасности и обороне, считает необходимым корректировать планы Кабмина по финансированию обороны. "Прогнозные показатели должны быть утверждены СНБО, поэтому они будут меняться по линии Совбеза и нашего комитета",- сказал депутат. А.Кинах отметил, что существуют сложности с выполнением госпрограмм, финансирование которых правительство не учло в своем прогнозе. По его словам, госпрограмма развития Вооруженных сил до 2011 г. выполнена на 40%. "А это значит, что программа сорвана и мы потребуем от Кабмина, прежде чем утверждать такие цифры, подать новую программу",- отметил депутат. А.Кинах добавил, что минимум 50% военного бюджета должно идти на развитие Вооруженных сил. Без этого кризис в оборонно-промышленном комплексе продолжится…[Скрыть...»]

20/07/2010
СКАСУВАННЯ ПОЛІТРЕФОРМИ ЧИ ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ

…Проте, як зазначив Радіо Свобода представник Партії регіонів Анатолій Кінах, регіонали наполягають на внесенні змін до Конституції, проте не розглядають варіанту скасування політреформи.

"Конституційна реформа 2004 року не була комплексною, була кон'юнктурною, і дуже серйозно розбалансувала гілки влади. Але скасувати політреформу 2004 року уже неможливо, оскільки вона є невід'ємною части

[Подробнее...»]

…Проте, як зазначив Радіо Свобода представник Партії регіонів Анатолій Кінах, регіонали наполягають на внесенні змін до Конституції, проте не розглядають варіанту скасування політреформи.

"Конституційна реформа 2004 року не була комплексною, була кон'юнктурною, і дуже серйозно розбалансувала гілки влади. Але скасувати політреформу 2004 року уже неможливо, оскільки вона є невід'ємною частиною діючої конституції. Питання скасування, питання подовження термінів діяльності нинішньої Верховної Ради - це питання із площини політичної кон'юнктури, щоб будоражити суспільство ", - зазначає Кінах…[Скрыть...»]

20/07/2010
КАДРОВІ ЗМІНИ В УРЯДІ НЕ ПОВ`ЯЗАНІ І НЕ БУДУТЬ ПОВ`ЯЗАНІ З РОЗШИРЕННЯМ СКЛАДУ КОАЛІЦІЇ - АЗАРОВ

Київ. 20 липня. УНІАН. Всі кадрові зміни, які сталися і можуть статися у майбутньому, не пов`язані і не будуть пов`язані з розширенням складу коаліції у Верховній Раді.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявив сьогодні в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому національному телеканалі.

«Будь-які кадрові зміни, які сталися і стануться в у

[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. Всі кадрові зміни, які сталися і можуть статися у майбутньому, не пов`язані і не будуть пов`язані з розширенням складу коаліції у Верховній Раді.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявив сьогодні в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому національному телеканалі.

«Будь-які кадрові зміни, які сталися і стануться в уряді, ніяк не пов`язані ні з яким розширенням коаліції і не будуть пов`язані», - сказав М.АЗАРОВ.

Він підкреслив, що в коаліції на сьогодні досить депутатів для того, щоб ухвалювати необхідні рішення у Верховній Раді, і це підтвердило голосування за внесення змін до держбюджету, ухвалення закону про ринок газу тощо.

М.АЗАРОВ наголосив, що зміни у складі уряду можуть бути пов`язані лише з необхідністю переходу людей на іншу роботу.

«Наприклад, Президент, прем`єр-міністр, уряд вважають, що той чи інший керівник може ефективніше працювати в іншому відомстві, на іншій роботі. Ну чому б не запропонувати йому перейти на іншу роботу? Це звичайний процес і звичайна ситуація», - сказав М.АЗАРОВ.[Скрыть...»]

20/07/2010
УРЯД НЕ ЗНИЗИТЬ ТЕМПИ СВОЄЇ РОБОТИ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВІДПУСКНУ КАМПАНІЮ - ПРЕМ`ЄР

Київ. 20 липня. УНІАН. Уряд не знизить темпи своєї роботи, незважаючи на відпускну кампанію.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявив сьогодні в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому національному телеканалі.

Він зазначив, що серпень - це досить серйозний місяць для роботи з підготовки до зими, проведення збиральної кампанії та підгото

[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. Уряд не знизить темпи своєї роботи, незважаючи на відпускну кампанію.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявив сьогодні в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому національному телеканалі.

Він зазначив, що серпень - це досить серйозний місяць для роботи з підготовки до зими, проведення збиральної кампанії та підготовки до виплати субсидій у зв`язку з підвищенням тарифів на газ для населення.

«Керівники уряду, окремі міністри, звичайно, відпочинуть, хто два тижні, хто три, змінюючи один одного, але це не послабить активність уряду», - сказав М.АЗАРОВ.

Він зазначив, що на сьогоднішній день найважливіше завдання для уряду - це підготовка і впровадження економічних реформ.[Скрыть...»]

20/07/2010
УРЯД ДО ЄВРО-2012 ПЛАНУЄ НАЛАГОДИТИ ЗАЛІЗНИЧНЕ СПОЛУЧЕННЯ МІЖ КИЄВОМ І БОРИСПОЛЕМ – АЗАРОВ

Київ. 20 липня. УНІАН. Уряд до Євро-2012 планує налагодити залізничне сполучення між Києвом і Борисполем.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні сказав прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому телеканалі.

Він зазначив, що на даному етапі відбувається підготовка цього проекту, реалізувати який планується із залученням інвестиційних к

[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. Уряд до Євро-2012 планує налагодити залізничне сполучення між Києвом і Борисполем.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні сказав прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому телеканалі.

Він зазначив, що на даному етапі відбувається підготовка цього проекту, реалізувати який планується із залученням інвестиційних коштів.

«Ми хочемо побудувати між Борисполем і Києвом гілку швидкісного або трамвая, або швидкісного поїзду. Ми зараз якраз ведемо і переговори, і розробку документації, що дозволить буквально за рік це зробити. До Євро це буде зроблено», - сказав М.АЗАРОВ.[Скрыть...»]

20/07/2010
АЗАРОВ: У БЮДЖЕТІ Є ГРОШІ НА СУБСИДУВАННЯ ПІДВИЩЕНИХ ТАРИФІВ НА ЖКП

Київ. 20 липня. УНІАН. Прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ наголошує, що в бюджеті є кошти для субсидування підвищених тарифів на житлово-комунальні послуги.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні сказав прем`єр-міністр України М.АЗАРОВ в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому телеканалі.

«По-перше, в бюджеті ці гроші є. А, по-друге, це одне з програмних положень нашо

[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. Прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ наголошує, що в бюджеті є кошти для субсидування підвищених тарифів на житлово-комунальні послуги.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні сказав прем`єр-міністр України М.АЗАРОВ в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому телеканалі.

«По-перше, в бюджеті ці гроші є. А, по-друге, це одне з програмних положень нашого меморандуму з МВФ, згідно з яким спеціальні кошти будуть виділені для компенсації. Крім того, є рішення Європейського Союзу про виділення 600 млн. євро за спеціальною програмою, яка спрямована на поступове приведення відповідно до ринкових тарифів в Україні, зокрема, і на газ. Тому ресурсів на це достатньо», - сказав М.АЗАРОВ.

При цьому він зазначив, що система надання субсидій істотно спрощена, це дозволить істотно збільшити кількість сімей, які користуватимуться субсидіями. Він відзначив, що на сьогоднішній день з 12 млн. сімей в Україні субсидіями користуються лише 600 тис., як правило, тому, що люди не оформляли субсидії через складну процедуру оформлення документів.[Скрыть...»]

20/07/2010
В УРЯДІ ПЛАНУЮТЬ ІСТОТНО СКОРОТИТИ КІЛЬКІСТЬ СЛУЖБОВИХ АВТОМОБІЛІВ - АЗАРОВ

Київ. 20 липня. УНІАН. В уряді України планують істотно скоротити кількість службових автомобілів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні сказав прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ в телеефірі програми «Іспит для влади» на Першому національному.

«Буквально у понеділок у мене на нараді обговорювалося питання щодо того числа автомобілів, яке потрібне залишити в міністерствах

[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. В уряді України планують істотно скоротити кількість службових автомобілів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні сказав прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ в телеефірі програми «Іспит для влади» на Першому національному.

«Буквально у понеділок у мене на нараді обговорювалося питання щодо того числа автомобілів, яке потрібне залишити в міністерствах і відомствах», - сказав М.АЗАРОВ.

М.АЗАРОВ відзначив, що вважає за можливе закріпити автомобілі за міністром і його першим заступником і залишити 2-3 чергових автомобіля.

При цьому прем`єр наголосив, що у деяких міністерствах на сьогодні використовується до 25 службових автомобілів.[Скрыть...»]

20/07/2010
КАБМІН ГОТУЄ КОМПЛЕКСНУ ПРОГРАМУ З МІНІМІЗАЦІЇ РУЙНІВНИХ НАСЛІДКІВ ПОВЕНЕЙ - АЗАРОВ

Київ. 20 липня. УНІАН. Уряд розробляє державну комплексну програму з мінімізації руйнівних наслідків повеней.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ повідомив сьогодні в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому національному телеканалі.

«Ми розрахуємо максимально можливий рівень підйому води, і на всіх небезпечних ділянках побудуємо берегоукрі

[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. Уряд розробляє державну комплексну програму з мінімізації руйнівних наслідків повеней.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ повідомив сьогодні в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому національному телеканалі.

«Ми розрахуємо максимально можливий рівень підйому води, і на всіх небезпечних ділянках побудуємо берегоукріплювальні споруди. І головне – підтримуватимемо їх в належному стані», - сказав М.АЗАРОВ.

Також він зазначив, що програмою буде передбачено будівництво гребель, мостів із дво-триразовим запасом міцності. При цьому прем`єр наголосив, що цю роботу не вдасться виконати за один рік, тому програма буде реалізуватися кілька років.

Крім того, М.АЗАРОВ відзначив, що буде заборонено вирубування лісів у тих випадках, коли це може призвести до підвищення небезпеки виникнення повеней.

Також прем`єр повідомив, що уряд планує налагодити діалог з Румунією з метою мінімізації наслідків від розливів Дунаю.

«Я впевнений, що ми знайдемо рішення, яке не тільки захистить наших людей від повеней, але й сприятиме розвитку судноплавства по нашій частині Дунаю», - сказав М.АЗАРОВ.

При цьому він зазначив, що попередньому уряду не вдалося вжити ефективних заходів із мінімізації наслідків повеней, а кошти у розмірі більш як 4 млрд. грн., які виділялися на ці цілі, було використано нераціонально.[Скрыть...»]

20/07/2010
АЗАРОВ ЗАЯВЛЯЄ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНІВ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ

Київ. 21 липня. УНІАН. Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявляє про необхідність продовження на два тижні термінів вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це М.АЗАРОВ сказав сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

«Треба сказати всім абітурієнтам, що термін прийому документів продовжено, наприклад, на два тижні, виступити і прямо сказат

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявляє про необхідність продовження на два тижні термінів вступної кампанії до вищих навчальних закладів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це М.АЗАРОВ сказав сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

«Треба сказати всім абітурієнтам, що термін прийому документів продовжено, наприклад, на два тижні, виступити і прямо сказати», - сказав М.АЗАРОВ.

Прем’єр-міністр також вказав міністру освіти та науки Дмитру ТАБАЧНИКУ на недосконалу організацію вступної кампанії та наголосив на необхідності виправлення ситуації. «Небачені черги до вступних комісій популярних університетів та інститутів, знаєте, більше свідчать не про збільшення потягу до знань, а про те, що якось неправильно організували процес самі ВНЗ та Міністерство освіти. Я попереджаю міністра ТАБАЧНИКА, що ситуацію треба виправити», - наголосив М.АЗАРОВ.[Скрыть...»]

20/07/2010
ЗРОСТАННЯ ІНДЕКСУ ВИРОБНИЦТВА БАЗОВИХ ГАЛУЗЕЙ УКРАЇНИ В ЧЕРВНІ УПОВІЛЬНИЛОСЯ З 9,5% ДО 5,8% - НАЦБАНК

Київ. 20 липня. УНІАН. У червні ц.р. зафіксовано зниження економічної активності – зростання індексу виробництва базових галузей (ІВБГ) України в червні уповільнилося до 5,8% в річному численні, порівняно з показником за травень на рівні 9,5%. Про це повідомляється на сайті Національного банку України.

За даними НБУ, за підсумками січня-червня зростання ІВБГ становило 8,3%, порівняно з ві

[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. У червні ц.р. зафіксовано зниження економічної активності – зростання індексу виробництва базових галузей (ІВБГ) України в червні уповільнилося до 5,8% в річному численні, порівняно з показником за травень на рівні 9,5%. Про це повідомляється на сайті Національного банку України.

За даними НБУ, за підсумками січня-червня зростання ІВБГ становило 8,3%, порівняно з відповідним періодом минулого року (8,7% за січень-травень).

У Нацбанку відзначають, що низький зовнішній попит в умовах надмірних запасів продукції став основною причиною уповільнення економічної активності. Так, зниження цін на сталь на світових ринках викликало істотне уповільнення виробництва в металургії (6,7% у річному вимірюванні в червні порівняно з 21,2% у травні) і, у свою чергу, у видобувній промисловості (5% і 10,3% відповідно).

З іншого боку, завдяки поліпшенню очікувань населення поступове відновлення споживчого попиту сприяло розвитку галузей, спрямованих на забезпечення внутрішнього ринку. Так, оборот роздрібної торгівлі в червні збільшився на 7,7% у річному вимірі, виробництво харчової промисловості - на 0,4%, легкої - на 10,6%.

Таким чином, істотний негативний вплив зовнішньоекономічної кон`юнктури в червні було частково знівельоване зростанням внутрішнього приватного споживання. Завдяки показникам вищезазначених галузей, обсяг промислового виробництва сповільнився значно менше, ніж обсяг виробництва експортоорієнтованих галузей - до 8,9% в річному вимірі в червні (12,7% у травні).

Також НБУ відзначає, що в червні продовжилося незначне відновлення будівельної активності. Все ще спостерігається зниження обсягів робіт (-19,3% за 6 місяців, порівняно з відповідним періодом минулого року), проте третій місяць поспіль відбувається його уповільнення. Покращення динаміки галузі обумовлене, перш за все, зростанням обсягів робіт з розвитку інфраструктури, зокрема, в рамках підготовки до Євро-2012.[Скрыть...»]

20/07/2010
НБУ ВИВІВ ТИМЧАСОВУ АДМІНІСТРАЦІЮ З БАНКУ «СТОЛИЦЯ»

Київ. 21 липня. УНІАН. Національний банк України вивів тимчасову адміністрацію з банку «Столиця».

Як повідомили УНІАН у банку, тимчасову адміністрацію виведено з банку 19 липня, проте офіційного підтвердження з Нацбанку поки що немає.

Також на сайті банку повідомляється, що у зв`язку із закінченням дії тимчасової адміністрації і відновленням платоспроможності й ліквідності банк з 15

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Національний банк України вивів тимчасову адміністрацію з банку «Столиця».

Як повідомили УНІАН у банку, тимчасову адміністрацію виведено з банку 19 липня, проте офіційного підтвердження з Нацбанку поки що немає.

Також на сайті банку повідомляється, що у зв`язку із закінченням дії тимчасової адміністрації і відновленням платоспроможності й ліквідності банк з 15 липня 2010 року за внесками, термін дії яких закінчився, виконує зобов`язання в повному обсягу.[Скрыть...»]

20/07/2010

У БЮТ НАЗИВАЮТЬ СЬОГОДНІШНЄ СУДОВЕ РІШЕННЯ У СПРАВІ ДІДЕНКА ПОЛІТИЧНИМ, А НЕ ЮРИДИЧНИМ

Київ. 20 липня. УНІАН. Сьогоднішнє рішення Апеляційного суду міста Києва у справі колишнього першого заступника голови правління НАК “Нафтогаз України” Ігоря ДІДЕНКА є політичним, а не юридичним, заявив журналістам народний депутат від БЮТ, юрист Сергій ВЛАСЕНКО.

Як повідомили УНІАН у прес-службі БЮТ, за його словами, суд не навів жодних підстав для того, щоб змінити запобіжний захід з підпи

[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. Сьогоднішнє рішення Апеляційного суду міста Києва у справі колишнього першого заступника голови правління НАК “Нафтогаз України” Ігоря ДІДЕНКА є політичним, а не юридичним, заявив журналістам народний депутат від БЮТ, юрист Сергій ВЛАСЕНКО.

Як повідомили УНІАН у прес-службі БЮТ, за його словами, суд не навів жодних підстав для того, щоб змінити запобіжний захід з підписки про невиїзд на затримання та тримання під вартою І.ДІДЕНКА.

“Суд згадав лише, що у ДІДЕНКА є вид на проживання в Іспанії. Але цей вид на проживання у нього був достатньо давно, і про це знали і слідчі, коли обирали міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд”, - сказав С.ВЛАСЕНКО.

Він заявив, що на сьогодні, відповідно до цього рішення суду, будь-яка людина, у якої в паспорті є віза іншої країни, повинна сидіти у тюрмі, адже, за логікою суду, людина теоретично може поїхати за кордон.

“Візи у паспортах зараз мають більшість громадян України. І будь-хто може бути заарештований судом. Це повний абсурд”, - сказав С.ВЛАСЕНКО.

Він вважає рішення суду абсолютно безпрецедентним, і наголошує, що суд не взяв до уваги ні “лист народних депутатів, які готові були взяти ДІДЕНКА на поруки, ні лист церковного керівництва, церковних ієрархів, ні листи видатних героїв України”.

“Людина нічого не порушувала. Це безпрецедентний випадок в історії, коли той, хто захищав державні інтереси, хто не давав грабувати, хто у 2009 році врятував країну від газової катастрофи, зараз сидить в тюрмі, виходячи з якоїсь політичної ситуації”, - обурився депутат.

Він пояснив, чим викликані переслідування І.ДІДЕНКА, нагадавши, що голова СБУ Валерій ХОРОШКОВСЬКИЙ неодноразово заявляв, що ніхто у нього не зможе придбати частину телеканала “Інтер”, окрім Дмитра ФІРТАША, йдеться у повідомленні.

“Оскільки у ФІРТАША грошей нема, він прагне отримати їх завдяки рішенню Стокгольмського арбітражу. Тому тут все зрозуміло”, - пояснив С.ВЛАСЕНКО.[Скрыть...»]

20/07/2010
КАБМІН ПРИЗНАЧИВ СОЛДАТЕНКА ГОЛОВОЮ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ`ЯТІ

Київ. 20 липня. УНІАН Кабінет міністрів призначив Валерія СОЛДАТЕНКА головою Українського інституту національної пам`яті.

Про це повідомляє Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів України.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці червня уряд звільнив Ігоря ЮХНОВСЬКОГО з посади виконуючого обов`язки голови Українського інституту національної пам`яті.[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН Кабінет міністрів призначив Валерія СОЛДАТЕНКА головою Українського інституту національної пам`яті.

Про це повідомляє Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів України.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці червня уряд звільнив Ігоря ЮХНОВСЬКОГО з посади виконуючого обов`язки голови Українського інституту національної пам`яті.[Скрыть...»]

20/07/2010
ОБСЯГИ ТОРГІВЛІ МІЖ УКРАЇНОЮ І ТУРЕЧЧИНОЮ, ЩО СКОРОТИЛИСЬ ЧЕРЕЗ КРИЗУ, МОЖУТЬ ВІДНОВИТИСЯ ВЖЕ ЦЬОГО РОКУ - ТІГІПКО

Київ. 20 липня. УНІАН. Обсяги двосторонньої торгівлі між Україною і Туреччиною, які зазнали скорочення внаслідок кризи, можуть бути значною мірою відновлені вже протягом цього року.

Таку думку висловив віце-прем’єр-міністр України Сергій ТІГІПКО під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ахметом Бюлентом МЕРІЧЕМ, повідомили УНІАН у Департаменті інф

[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. Обсяги двосторонньої торгівлі між Україною і Туреччиною, які зазнали скорочення внаслідок кризи, можуть бути значною мірою відновлені вже протягом цього року.

Таку думку висловив віце-прем’єр-міністр України Сергій ТІГІПКО під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ахметом Бюлентом МЕРІЧЕМ, повідомили УНІАН у Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів.

За словами віце-прем’єр-міністра, минулого року рівень товарообороту між Україною і Туреччиною скоротився на 53%, однак у січні-травні уже спостерігалося його швидке зростання.

«Для України Туреччина є важливим торговельним партнером, який займає друге місце за обсягами експортних поставок. Динамічний розвиток українсько-турецького співробітництва свідчить про великий потенціал двостороннього партнерства між нашими країнами», - наголосив С.ТІГІПКО.

С.ТІГІПКО, який також є співголовою Міжурядової українсько-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва, підтримав ідею організації українсько-турецького бізнес-форуму й особисто сприятиме його проведенню. «Такий форум може суттєво пожвавити ділові контакти між нашими країнами та сприятиме збільшенню інвестиційних потоків з Туреччини до України», - зазначив урядовець.

С.ТІГІПКО переконаний, що до кінця 2010 року буде досягнуто суттєвого прогресу у переговорах між двома країнами щодо безвізового режиму і створення зони вільної торгівлі.[Скрыть...»]

20/07/2010
ЄЛЬЧЕНКО ОДНИМ З ПРІОРИТЕТНИХ ЗАВДАНЬ НА ПОСАДІ ПОСЛА В РОСІЇ БАЧИТЬ ВІДНОВЛЕННЯ КООПЕРАЦІЙНИХ ЗВ`ЯЗКІВ

Москва. 21 липня. УНІАН. Надзвичайний і Повноважний Посол України в РФ Володимир ЄЛЬЧЕНКО одним із своїх пріоритетних завдань на посаді посла в Росії бачить відновлення коопераційних зв`язків.

Про це він сказав власному кореспондентові УНІАН в РФ учора в Москві.

«Прагнутимемо збільшити товарообіг – що більше, то краще. А для цього потрібно відновити справжню довіру між нашими торгов

[Подробнее...»]

Москва. 21 липня. УНІАН. Надзвичайний і Повноважний Посол України в РФ Володимир ЄЛЬЧЕНКО одним із своїх пріоритетних завдань на посаді посла в Росії бачить відновлення коопераційних зв`язків.

Про це він сказав власному кореспондентові УНІАН в РФ учора в Москві.

«Прагнутимемо збільшити товарообіг – що більше, то краще. А для цього потрібно відновити справжню довіру між нашими торговими партнерами, яка була. Також потрібно постаратися відновити ту кооперацію, яка існувала в радянські часи. Так, це було інший час й інші умови, але саме через розрив цих коопераційних зв`язків ми втратили дуже багато», - сказав В.ЄЛЬЧЕНКО. При цьому посол додав, що це стосується співпраці у сфері космосу, авіації, атомної енергетики, сільського господарства й інших галузей.

Він нагадав, що товарообіг між двома країнами з огляду на багато причин знизився - головним чином через кризу й проблеми, що існували останніми роками.

За словами В.ЄЛЬЧЕНКА, тенденції, які видно за перші 4-5 місяців цього року, позитивні, але все одно товарообіг буде приблизно на 30% меншим, ніж у піковому 2008 року, коли товарообіг становив 40 млрд. доларів.

Водночас посол вважає, що товарообіг навіть у 40 млрд. доларів на рік – це «мізер для двох країн».

Крім того, В.ЄЛЬЧЕНКО вважає дуже важливим налагодити гуманітарну співпрацю між двома країнами, причому не стільки на рівні держави, скільки на рівні простих людей.

«У нас абсолютно запущений молодіжний обмін – смішно, коли наші студенти зустрічаються на якихось фестивалях у Греції і Німеччині, а не в Києві і Москві, не кажучи вже про інші міста», - наголосив В.ЄЛЬЧЕНКО.[Скрыть...»]

20/07/2010
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВЧОРАШНЬОГО АУКЦІОНУ З РОЗМІЩЕННЯ ОВДП ДО БЮДЖЕТУ НАДІЙШЛО 1,1 МЛРД. ГРН. – МІНФІН

Київ. 21 липня. УНІАН. За результатами аукціону з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), який відбулася у вівторок, 20 липня, до бюджету вдалося залучити 1 млрд. 104,56 млн. грн.

Про це сказано в повідомленні, оприлюдненому на сайті Міністерства фінансів України.

На аукціоні було продано папери з терміном погашення: 20 жовтня 2011 року – на 783,71 млн. грн. з рівн

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. За результатами аукціону з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), який відбулася у вівторок, 20 липня, до бюджету вдалося залучити 1 млрд. 104,56 млн. грн.

Про це сказано в повідомленні, оприлюдненому на сайті Міністерства фінансів України.

На аукціоні було продано папери з терміном погашення: 20 жовтня 2011 року – на 783,71 млн. грн. з рівнем дохідності 7,5% річних, 20 квітня 2011 року – 927,18 млн. грн. і 10,5% річних, 4 вересня 2013 року – 319,93 млн. грн. і 12,5% річних.

Кошти, одержані від продажу ОВДП з терміном погашення 4 вересня 2013 року, буде спрямовано до Стабілізаційного фонду для фінансування заходів з підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.[Скрыть...»]

20/07/2010
ЦЬОГО РОКУ УКРАЇНА ЧЕКАЄ ОДЕРЖАТИ ДВА ТРАНШІ КРЕДИТУ МВФ У РОЗМІРІ 3 МЛРД. ДОЛ. - АЗАРОВ

Київ. 20 липня. УНІАН. Цього року Україна планує одержати два транші кредиту Міжнародного валютного фонду у розмірі 3 млрд. дол.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні заявив прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому телеканалі.

Він зазначив, що перший транш очікується у вересні, другий – на початку грудня.[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. Цього року Україна планує одержати два транші кредиту Міжнародного валютного фонду у розмірі 3 млрд. дол.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні заявив прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому телеканалі.

Він зазначив, що перший транш очікується у вересні, другий – на початку грудня.[Скрыть...»]

20/07/2010
ПРИ ПІДГОТОВЦІ НОВОЇ ПРОГРАМИ СПІВПРАЦІ З МВФ НА ВЗАЄМНІ ПОСТУПКИ ПІШЛИ І УКРАЇНА, І ФОНД – АЗАРОВ

Київ. 20 липня. УНІАН. При підготовці нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом і Україна, і МВФ пішли на взаємні поступки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні сказав прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому телеканалі.

«Ці рішення були достатньо складними, але всі вони мали певний баланс», - сказав М.АЗАРОВ.

З

[Подробнее...»]

Київ. 20 липня. УНІАН. При підготовці нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом і Україна, і МВФ пішли на взаємні поступки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні сказав прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому телеканалі.

«Ці рішення були достатньо складними, але всі вони мали певний баланс», - сказав М.АЗАРОВ.

Зокрема, він зазначив, що МВФ спочатку наполягав на скороченні витрат бюджету на 25 млрд. грн., проте в результаті досягнутого компромісу сума була скорочена до 16 млрд. грн.

«Ми досягли такого компромісу, виходячи з внутрішніх реалій, оскільки ми краще знаємо, що ми можемо й на які скорочення піти не можна», - сказав М.АЗАРОВ.

При цьому він зазначив, що при скороченні витратної частини бюджету не були скорочені витрати ні по одній із соціальних статей. Пройшло скорочення лише за тими програмами, виконання яких не таке важливе на даному етапі.

«Ми, з одного боку, скоротили бюджетне фінансування цілого ряду програм, але з іншого боку, створили такі умови, за яких суб`єкти ринкової діяльності можуть звертатися за кредитами, а уряд частково може компенсувати процентні ставки за цими кредитами», - сказав М.АЗАРОВ.

При цьому він підкреслив, що розмір кредиту в 14,9 млрд. дол. не такий вже великий, враховуючи масштабність тих проектів, які планується реалізувати.

«У масштабах тих проектів, які Україна зараз має, ця сума невелика», - сказав прем`єр-міністр. При цьому він підкреслив, що отримання кредиту МВФ дозволить залучати й інші ресурси на зовнішньому ринку, причому не лише із США й країн Євросоюзу. «Не лише із США, не лише з Євросоюзу, але, наприклад, із країн, у яких достатня кількість капіталу. Ми ведемо зараз із такими країнами переговори», - сказав М.АЗАРОВ. При цьому він не назвав країни, з якими ведуться переговори, проте зазначив, що йдеться не про кредитні ресурси, а про інвестиції.[Скрыть...»]

21/07/2010
ПРЕЗИДЕНТ ДОРУЧИВ УРЯДУ ВЖИТИ ЗАХОДІВ З НЕДОПУЩЕННЯ ЗНИЖЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬНИХ ЦІН НА ЗЕРНО

Київ. 21 липня. УНІАН. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ під час учорашнього спілкування з прем`єр-міністром АЗАРОВИМ дав доручення уряду вжити заходів з недопущення зниження закупівельних цін на зерно.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів сказав М.АЗАРОВ.

«Глава держави підтримав заходи уряду з використання Аграрного фонду для стабілізації

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ під час учорашнього спілкування з прем`єр-міністром АЗАРОВИМ дав доручення уряду вжити заходів з недопущення зниження закупівельних цін на зерно.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів сказав М.АЗАРОВ.

«Глава держави підтримав заходи уряду з використання Аграрного фонду для стабілізації цінової ситуації», - сказав М.АЗАРОВ.[Скрыть...»]

21/07/2010
ЯНУКОВИЧ СХВАЛИВ ВРЕГУЛЮВАННЯ ПИТАННЯ НАДАННЯ КРЕДИТНОЇ СУБСИДІЇ ПІДПРИЄМСТВАМ АПК

Київ. 21 липня. УНІАН. Президент Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Закон ”Про внесення зміни до статті 13 Закону України ”Про державну підтримку сільського господарства України”.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада ухвалила цей закон 29 червня.

Законом скасовано норму, згідно з якою порядок розрахунку середньозваженого відсотка кр

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Президент Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Закон ”Про внесення зміни до статті 13 Закону України ”Про державну підтримку сільського господарства України”.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада ухвалила цей закон 29 червня.

Законом скасовано норму, згідно з якою порядок розрахунку середньозваженого відсотка кредитної субсидії визначається постановою Кабінету міністрів, а її розмір щорічно оприлюднюється не пізніше 1 березня поточного бюджетного року.[Скрыть...»]

21/07/2010
ЯНУКОВИЧ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ ТОВАРІВ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЄВРО-2012

Київ. 21 липня. УНІАН. Президент Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Закон ”Про внесення змін до деяких законів України” щодо митного оформлення товарів, призначених для підготовки та проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Про це повідомляє офіційний сайт Президента.[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Президент Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Закон ”Про внесення змін до деяких законів України” щодо митного оформлення товарів, призначених для підготовки та проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Про це повідомляє офіційний сайт Президента.[Скрыть...»]

21/07/2010
ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ПЛЕМІННОЇ СПРАВИ У ТВАРИННИЦТВІ

Київ. 21 липня. УНІАН. Президент Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Закон ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” щодо племінної справи у тваринництві.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Президент Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Закон ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” щодо племінної справи у тваринництві.

Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.[Скрыть...»]

21/07/2010
АЗАРОВ ВИМАГАЄ ВІД МОЗ НЕВІДКЛАДНИХ ЗАХОДІВ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ У ДИТЯЧИХ ЦЕНТРАХ ВІДПОЧИНКУ

Київ. 21 липня. УНІАН. Прем’єр-міністр Микола АЗАРОВ вимагає від міністра охорони здоров’я Зиновія МИТНИКА вжити невідкладних заходів з попередження випадків харчового отруєння в дитячих центрах відпочинку.

Як передає кореспондент УНІАН, про це М.АЗАРОВ заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

«Я вимагаю від міністра охорони здоров’я прийняття рішучих заходів, у тому числі кадр

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Прем’єр-міністр Микола АЗАРОВ вимагає від міністра охорони здоров’я Зиновія МИТНИКА вжити невідкладних заходів з попередження випадків харчового отруєння в дитячих центрах відпочинку.

Як передає кореспондент УНІАН, про це М.АЗАРОВ заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

«Я вимагаю від міністра охорони здоров’я прийняття рішучих заходів, у тому числі кадрових змін, які потрібні терміново і рішуче. Безперечно, є всі можливості такі випадки попереджати», - сказав М.АЗАРОВ.

Прем’єр-міністр переконаний, що харчові отруєння є хворобою «брудних рук». «Все це, як нас у дитинстві вчили, хвороби «брудних рук» і службового недбальства посадових осіб», - зазначив він.

М.АЗАРОВ також вважає за необхідне в умовах спекотної погоди мобілізувати всі сили для попередження надзвичайних ситуацій. «Зараз Україна знаходиться в умовах аномальної спеки, і це підвищує ризики для тих, хто відпочиває на воді, в лісових та гірських базах відпочинку, пансіонатах, санаторіях. Я переконливо наполягаю, щоб зараз мобілізувалися всі – лікарі, санітарно-епідеміологічний контроль, рятувальники, пожежники, транспортники, працівники водного і лісового господарства. Треба попереджати кризові ситуації, а не ліквідовувати їх наслідки», - заявив М.АЗАРОВ.

Водночас прем’єр-міністр подякував членам уряду за чітку організацію оздоровчої дитячої кампанії. «У нас суттєвих нарікань на організацію цього процесу не було», - зазначив він.[Скрыть...»]

21/07/2010
АЗАРОВ ДОРУЧИВ КАЗНАЧЕЙСТВУ ПРИПИНИТИ ФІНАНСУВАННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ АВТОМОБІЛІВ, МЕБЛІВ І ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТІВ

Київ. 21 липня. УНІАН. Прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ дав доручення Казначейству припинити фінансування із загального і спеціального фондів відповідних розпорядників коштів, якщо ці кошти планується використовувати для закупівлі автомобілів, меблів і проведення ремонтів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр повідомив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ дав доручення Казначейству припинити фінансування із загального і спеціального фондів відповідних розпорядників коштів, якщо ці кошти планується використовувати для закупівлі автомобілів, меблів і проведення ремонтів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр повідомив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів України.

Він сказав, що питання підготовки бюджету наступного року обговорював вчора з Президентом, і Віктор ЯНУКОВИЧ зазначив, що бюджет наступного року має бути дуже економним. «Президент наголосив, що цей бюджет має грати стабілізуючу роль, бути бюджетом жорсткої економії та ефективного використання коштів. У зв`язку з цим я звертаюся до членів Кабінету міністрів, керівників міністерств і відомств з вимогою навіть не планувати використання коштів на придбання нових службових автомобілів, дорогої техніки, меблів, не допускати витрачання коштів на ремонти кабінетів тощо. Це саме стосується і бюджетних коштів поточного року», - сказав прем`єр.[Скрыть...»]

21/07/2010
В УКРАЇНІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ СУБСИДІЇ ОТРИМАЮТЬ ПОНАД 1,5 МЛН. РОДИН - МІНПРАЦІ

Київ. 21 липня. УНІАН. У Міністерстві праці та соціальної політики розраховують, що житлово-комунальні субсидії у зв’язку із зростанням тарифів отримають понад 1,5 млн. родин.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник міністра праці та соціальної політики Костянтин ВАЩЕНКО сьогодні на прес-конференції у Кабінеті міністрів.

«Ми говоримо про розширення доступу до субси

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. У Міністерстві праці та соціальної політики розраховують, що житлово-комунальні субсидії у зв’язку із зростанням тарифів отримають понад 1,5 млн. родин.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник міністра праці та соціальної політики Костянтин ВАЩЕНКО сьогодні на прес-конференції у Кабінеті міністрів.

«Ми говоримо про розширення доступу до субсидій, і, по суті, удвічі буде збільшено кількість родин, які на неї можуть претендувати. Це орієнтовно 1,5 млн. сімей», - сказав К.ВАЩЕНКО.

Заступник міністра наголосив, що збільшення обсягу субсидування не вплине на розмір дефіциту державного бюджету. «Ні на видаткову частину, ні на дефіцит бюджету це рішення не вплине. Буде здійснено перерозподіл, і жодних додаткових змін до державного бюджету прийнято не буде», - наголосив він.

К.ВАЩЕНКО також повідомив, що і пенсіонери отримають від Пенсійного фонду через пошту бланки документів, необхідних для отримання субсидій, а також безкоштовний конверт для відправлення заповнених документів до Пенсійного фонду. За словами заступника міністра, в цілому близько 9 млн. українських родин отримають повідомлення від Пенсійного фонду та органів соціального захисту про програму субсидій і можливість нею скористатися.

К.ВАЩЕНКО зазначив, що у кожному регіоні буде створено спеціальні комісії, що розглядатимуть звернення громадян, які не мають права на отримання субсидій через перевищення норми про житлову площу.

«Стосовно житлової площі нормативи залишаються без змін – це 21 кв. м на людину плюс 10,5 кв. м загалом на сім’ю. Якщо ці норми перевищені, то право на субсидію втрачається, але у різних людей можуть бути різні життєві обставини, які розглядатимуть відповідні комісії», - пояснив він.[Скрыть...»]

21/07/2010
КАБМІН РОЗРОБИТЬ ЗАХОДИ ДЛЯ НЕДОПУЩЕННЯ ВТРАТ УРОЖАЮ – АЗАРОВ

Київ. 21 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України обіцяє допомогу аграріям для того, щоб не допустити втрат урожаю, який сьогодні збирається на полях країни в умовах сильної спеки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

При цьому він наголосив, що дане питання обговорювалося ним учора під час зустрі

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Кабінет Міністрів України обіцяє допомогу аграріям для того, щоб не допустити втрат урожаю, який сьогодні збирається на полях країни в умовах сильної спеки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

При цьому він наголосив, що дане питання обговорювалося ним учора під час зустрічі з Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ.

У зв`язку з цим М.АЗАРОВ дав доручення віце-прем`єр-міністрові Віктору СЛАУТІ і міністрові аграрної політики Миколі ПРИСЯЖНЮКУ підготувати перелік необхідних заходів, зокрема організаційних і фінансових, які б дали змогу максимально врятувати урожай і підтримати сільгоспвиробників.

«Враховуючи, що через важкі погодні умови якість урожаю нас не влаштовує, ви повинні розробити заходи, аби максимально зібрати продовольче зерно і створити серйозні державні запаси, а фуражне зерно використовувати перш за все на внутрішньому ринку для нарощування поголів`я великої рогатої худоби і ліквідації дефіциту м`яса власного виробництва на внутрішньому ринку», – сказав М.АЗАРОВ.

При цьому він висловив упевненість, що, попри складні погодні умови, аграріям за підтримки уряду вдасться мінімізувати втрати врожаю й виконати плани з його збору.[Скрыть...»]

21/07/2010
МІНАП ІНІЦІЮЄ ПІДВИЩЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬНОЇ ЦІНИ НА ЗЕРНО АГРАРНИМ ФОНДОМ НА 20% - ПРИСЯЖНЮК

Київ. 21 липня. УНІАН. Міністерство аграрної промисловості України має намір ініціювати підвищення закупівельної ціни на зерно Аграрним фондом на 20%.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав на брифінгу журналістам міністр аграрної політики Микола ПРИСЯЖНЮК.

Він зазначив, що відповідний крок необхідно зробити, враховуючи підвищення вартості зерна на світових ринках. «Ми виходит

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Міністерство аграрної промисловості України має намір ініціювати підвищення закупівельної ціни на зерно Аграрним фондом на 20%.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав на брифінгу журналістам міністр аграрної політики Микола ПРИСЯЖНЮК.

Він зазначив, що відповідний крок необхідно зробити, враховуючи підвищення вартості зерна на світових ринках. «Ми виходитимемо з пропозицією, щоб скоригувати у бік збільшення закупівельної ціни Аграрним фондом. Наступна корекція здійснюватиметься в рамках 20%», - сказав М.ПРИСЯЖНЮК.[Скрыть...»]

21/07/2010
КОНТРАКТИ, УКЛАДЕНІ У ФАРНБОРО, СВІДЧАТЬ ПРО ПРОРИВ ВІТЧИЗНЯНОГО АВІАБУДІВНОГО КОМПЛЕКСУ - АЗАРОВ

Київ. 21 липня. УНІАН. Контракти на продаж літаків, укладені підприємством ДП «Антонов» у англійському Фарнборо, свідчать про прорив вітчизняного авіабудівного комплексу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив прем`єр-міністр Микола АЗАРОВ на засіданні Кабінету міністрів.

«Вчора на аерокосмічному салоні у Фарнборо відбувся довгожданий прорив для вітчизняного авіабудівного комп

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Контракти на продаж літаків, укладені підприємством ДП «Антонов» у англійському Фарнборо, свідчать про прорив вітчизняного авіабудівного комплексу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив прем`єр-міністр Микола АЗАРОВ на засіданні Кабінету міністрів.

«Вчора на аерокосмічному салоні у Фарнборо відбувся довгожданий прорив для вітчизняного авіабудівного комплексу. Укладено контракти на постачання декількох десятків літаків сімейства Ан до Росії, азіатських і латиноамериканських країн», - сказав М.АЗАРОВ.

Він підкреслив, що українські авіабудівники заслуговують на привітання.

Також М.АЗАРОВ підкреслив, що цей прорив – явне свідчення того, що між Україною і Росією поновлюється співпраця, й об`єднання зусиль дає конкретні результати.[Скрыть...»]

21/07/2010
КАБМІН РЕКОМЕНДУВАВ МІНОСВІТИ ПРОДОВЖИТИ ВСТУПНУ КАМПАНІЮ БЕЗ ПОРУШЕННЯ ТЕРМІНІВ ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Київ. 21 липня. УНІАН. Кабінет міністрів рекомендував Міністерству освіти і науки продовжити вступну кампанію до вищих навчальних закладів без порушення термінів початку нового навчального року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив міністр юстиції Олександр ЛАВРИНОВИЧ після завершення засідання уряду.

«Уряд висловив рекомендації, щоб був продовжений строк, але

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Кабінет міністрів рекомендував Міністерству освіти і науки продовжити вступну кампанію до вищих навчальних закладів без порушення термінів початку нового навчального року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив міністр юстиції Олександр ЛАВРИНОВИЧ після завершення засідання уряду.

«Уряд висловив рекомендації, щоб був продовжений строк, але таким чином, щоб з урахуванням усіх прав на ознайомлення, на оскарження і щоб навчання починалось не в кінці жовтня, а 1 вересня», - сказав О.ЛАВРИНОВИЧ.

За його словами, уряд доручив Міністерству освіти та науки впродовж тижня ухвалити необхідне рішення.

У той же час міністр освіти та науки Дмитро ТАБАЧНИК, який сьогодні від прем’єра Миколи АЗАРОВА отримав попередження за недосконалу організацію вступної кампанії, уникнув спілкування з журналістами. Д.ТАБАЧНИК залишив залу засідання уряду за відсутності представників ЗМІ.[Скрыть...»]

21/07/2010
КАБМІН ЗАТВЕРДИВ ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ПОСЛУГ АЕРОПОРТІВ

Київ. 21 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України своєю постановою №590 від 14 липня 2010 р. затвердив перелік спеціалізованих послуг аеропортів, повідомляється на офіційному сайті Міністерства транспорту і зв`язку.

Документом передбачається, що до переліку спеціалізованих послуг вітчизняних аеропортів відносяться, зокрема, забезпечення авіаційної безпеки, посадки і зльоту повітряного судн

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Кабінет міністрів України своєю постановою №590 від 14 липня 2010 р. затвердив перелік спеціалізованих послуг аеропортів, повідомляється на офіційному сайті Міністерства транспорту і зв`язку.

Документом передбачається, що до переліку спеціалізованих послуг вітчизняних аеропортів відносяться, зокрема, забезпечення авіаційної безпеки, посадки і зльоту повітряного судна, прийняття, зберігання, контроль за якістю, а також забезпечення послуги видачі авіаційного пального для заливки в паливозаправник або заправка баків повітряного судна.

Крім того, спеціалізованими послугами є забезпечення наднормативної стоянки повітряного судна і обслуговування пасажирів в аеровокзалі.

Перелік спеціалізованих послуг аеропортів затверджено відповідно до ст.5 Закону України «Про природні монополії», яким регулюється діяльність суб`єктів природних монополій у деяких сферах, зокрема, спеціалізованих послуг транспортних терміналів, портів, аеропортів.[Скрыть...»]

21/07/2010
ЗРОСТАННЯ ВВП УКРАЇНИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ СТАНОВИЛО БЛИЗЬКО 6,3% – АЗАРОВ

Київ. 21 липня. УНІАН. Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України за перше півріччя 2010 року становило близько 6,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

Прем`єр відзначив, що зафіксовано зростання промислового виробництва, зокрема, з

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України за перше півріччя 2010 року становило близько 6,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

Прем`єр відзначив, що зафіксовано зростання промислового виробництва, зокрема, збільшився обсяг товаропотоку і вперше в червні зріс обсяг будівництва.

Також М.АЗАРОВ зазначив, що позитивним чинником є зростання внутрішнього товарообігу на 2,5%. «Але це відбулося після багатомісячного скорочення або завмирання торгівлі», – додав він.

Також глава уряду відзначив як позитив збільшення зовнішнього товарообігу.

«У нас значне зростання експорту і покращення платіжного балансу. Це все позитивні ознаки реакції ринків на оздоровлення ситуації в країні», – сказав М.АЗАРОВ.

При цьому він зазначив, що минулого року в Україні відбулося істотне падіння економічних показників, а сьогоднішні цифри не тільки свідчать про позитивну тенденцію, але й підтверджують, що потрібно докласти ще чимало зусиль для того, щоб Україна вийшла на докризовий рівень.

Перш за все, за словами прем`єра, слід зосередити увагу на гірничій металургії, машинобудуванні та будівництві. «Саме на це звернув увагу і Президент України (під час вчорашньої зустрічі з М.АЗАРОВИМ – УНІАН). Позитивні цифри жодним чином не повинні заспокоювати членів уряду, навпаки – підтримка зростання стає все більш складним завданням, особливо за ситуації, коли світові ринки дають суперечливі сигнали», – наголосив М.АЗАРОВ.[Скрыть...»]

21/07/2010
КАРАСЬОВ ВВАЖАЄ, ЩО У 2010 РОЦІ ПЕРЕМОГЛА КЛАНОВА ЕКОНОМІКА НАД “НЕДОЗРІЛОЮ” ДЕМОКРАТІЄЮ

Київ. 21 липня. УНІАН. Директор Інституту глобальних стратегій Вадим КАРАСЬОВ вважає, що у 2010 році перемогла кланова економіка над “недозрілою” демократією.

Про це він сказав в ефірі ТВі, підсумовуючи спекотний політичний сезон 2010 року, повідомили УНІАН у прес-службі телеканалу.

На думку В.КАРАСЬОВА, боротьба, яку країна спостерігає в середині владного мегаклану, йде не за рефор

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Директор Інституту глобальних стратегій Вадим КАРАСЬОВ вважає, що у 2010 році перемогла кланова економіка над “недозрілою” демократією.

Про це він сказав в ефірі ТВі, підсумовуючи спекотний політичний сезон 2010 року, повідомили УНІАН у прес-службі телеканалу.

На думку В.КАРАСЬОВА, боротьба, яку країна спостерігає в середині владного мегаклану, йде не за реформи, а за їх відсутність, за ексклюзивний доступ до держресурсу.

«Тому ЯНУКОВИЧУ потрібна реформаторська коаліція, а не контрреформаторська Конституція. Існує спрощений варіант, що підказується певними радниками, - сконцентрувати повноваження, і тоді ти - плебісцитний вождь» - сказав В.КАРАСЬОВ.

«ЯНУКОВИЧ був електоральним прапором політичної сили, а там були різні групи спонсорів. І зараз йому не комфортно, що він залежить багато в чому від Партії регіонів. Тому він хоче повернути повноваження КУЧМИ зразка 1996 року. Наступного дня після цього він відправить у відставку уряд на чолі з АЗАРОВИМ. Він хоче свободу рук» - вважає політичний експерт.[Скрыть...»]

21/07/2010
«БАТЬКІВЩИНА» ОСКАРЖИТЬ У СУДІ ПОСТАНОВУ НКРЕ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Київ. 21 липня. УНІАН. Партія «ВО «Батьківщина» завтра звернеться до Окружного адміністративного суду міста Києва щодо визнання незаконною постанови Національної комісії регулювання електроенергетики від 13 липня про підвищення з 1 серпня на 50% відпускних цін на природний газ для населення.

Про це повідомив на прес-конференції в агентстві УНІАН народний депутат від БЮТ Сергій ВЛАСЕНКО.
[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Партія «ВО «Батьківщина» завтра звернеться до Окружного адміністративного суду міста Києва щодо визнання незаконною постанови Національної комісії регулювання електроенергетики від 13 липня про підвищення з 1 серпня на 50% відпускних цін на природний газ для населення.

Про це повідомив на прес-конференції в агентстві УНІАН народний депутат від БЮТ Сергій ВЛАСЕНКО.

За його словами, те, що Міністерство юстиції того ж дня зареєструвало дану постанову, свідчить, що “це узгоджена позиція виконавчої влади, а не лише позиція НКРЕ”.

С.ВЛАСЕНКО наголосив, що постанова НКРЕ ухвалена “з численними порушеннями чинного законодавства України”. При цьому він зауважив: “Ми розуміємо, що судова влада знаходиться практично під впливом правлячої політичної партії, однак ми все-таки сподіваємось, що знайдуться чесні судді, які зможуть надати об’єктивну оцінку акту НКРЕ”.

На думку С.ВЛАСЕНКА, рішення НКРЕ, підтримане урядом, пов’язане з необхідністю виконання рішення Стокгольмського арбітражу. За його словами, кошти від 50-відсоткового підвищення тарифів на газ для населення “підуть на погашення боргів “Нафтогазу України”.

У свою чергу заступник голови Верховної Ради Микола ТОМЕНКО наголосив, що “Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ та уряд України порушили головну обіцянку 2010 року, причому обіцянку не лише передвиборчу, але й обіцянку, яку вони давали як посадові особи”, про непідвищення цін на газ для населення.

За словами М.ТОМЕНКА, влада має “нести як мінімум політичну відповідальність за таке рішення”, а В.ЯНУКОВИЧ мав би сьогодні у прямому ефірі попросити вибачення у виборців за невиконання обіцянки про непідвищення комунальних тарифів.

Він додав, що заяви урядовців про те, що 9 млн. осіб отримають субсидії, свідчить про те, що велика кількість людей не зможе платити за новими тарифами.

Як заявив М.ТОМЕНКО, “влада повинна навчитися визнавати свої помилки і нести відповідальність за них, бо інакше ми й далі будемо жити у країні виборців, а не в країні громадян”, бо люди “голосували за обіцянки, які зараз ніхто не виконує”.[Скрыть...»]

21/07/2010
ТОМЕНКО ЗДИВОВАНИЙ, ЩО УРЯД НЕ ВІДРЕАГУВАВ НА РІШЕННЯ НКРЕ ПРО ПІДВИЩЕННЯ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ НА 50%

Київ. 21 липня. УНІАН. Заступник голови Верховної Ради України Микола ТОМЕНКО здивований, що сьогодні на засіданні уряду не було жодної реакції на рішення НКРЕ про підвищення ціни на газ для населення на 50%.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

“Ми сподівалися, що на сьогоднішньому засіданні уряду знайдуться чиновники, які нагадають, що під час виборів команда ЯН

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Заступник голови Верховної Ради України Микола ТОМЕНКО здивований, що сьогодні на засіданні уряду не було жодної реакції на рішення НКРЕ про підвищення ціни на газ для населення на 50%.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

“Ми сподівалися, що на сьогоднішньому засіданні уряду знайдуться чиновники, які нагадають, що під час виборів команда ЯНУКОВИЧА говорила, що готова на будь-які поступки окрім підвищення тарифів”, - казав М.ТОМЕНКО.

Зокрема, він нагадав, що Президент Віктор ЯНУКОВИЧ обіцяв не лише не піднімати ціни на газ для населення і тарифи ЖКГ, а й економити на них по 330 млн. дол. щомісячно.

За словами М.ТОМЕНКА, опозиція сподівалася, що сьогодні Кабінет міністрів заблокує рішення НКРЕ про підвищення цін на газ для населення, “натомість уряд затвердив порядок виділення субсидій для майже 9 млн. громадян, які потрапляють у залежність від цього рішення”.

“Очевидно, що головною причиною такого кроку стала необхідність стримати економічну ситуацію за умови повернення шаленого боргу «РосУкрЕнерго» та виконання умов МВФ”, - сказав М.ТОМЕНКО.[Скрыть...»]

21/07/2010
ДЕРЖБЮДЖЕТ УКРАЇНИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ З ДОХОДІВ ВИКОНАНО НА 39,3% РІЧНОГО ПЛАНУ

Київ. 21 липня. УНІАН. Загальні надходження до загального і спеціального фондів державного бюджету України (з урахуванням відшкодування ПДВ і без урахування власних надходжень бюджетних установ) за підсумками січня-червня 2010 року становили 104,549 млрд. грн, або 39,3% річного плану.

Про це повідомляється на сайті Державного казначейства України.

«За січень-червень 2010 року до заг

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Загальні надходження до загального і спеціального фондів державного бюджету України (з урахуванням відшкодування ПДВ і без урахування власних надходжень бюджетних установ) за підсумками січня-червня 2010 року становили 104,549 млрд. грн, або 39,3% річного плану.

Про це повідомляється на сайті Державного казначейства України.

«За січень-червень 2010 року до загального і спеціального фондів держбюджету надійшло 104 млрд. 549,4 млн. грн., що на 14 млрд. 58,8 млн. грн., або на 15,5%, більше, ніж за відповідний період 2009 року», – говориться в повідомленні.

За оперативними даними Держказначейства, за перше півріччя ц.р. до загального фонду держбюджету надійшло 89,959 млрд. грн. (з урахуванням відшкодування ПДВ), що на 18,025 млрд. грн., або на 25,1%, більше, ніж за аналогічний період 2009 року.

До спецфонду держбюджету надійшло 14,59 млрд. грн. (без урахування власних надходжень бюджетних установ).

Також повідомляється, що в січні-червні ц.р. органами Держказначейства відшкодовано з держбюджету 7,818 млрд. грн. ПДВ.

При цьому в повідомленні Держказначейства не наводяться дані про виконання плану зі збору доходів за перше півріччя, а також про збір доходів у червні цього року.[Скрыть...»]

21/07/2010
КОМПАНІЯ ARCELORMITTAL ПРИДБАЛА БЕРИСЛАВСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Київ. 21 липня. УНІАН. Компанія ArcelorMittal придбала ВАТ «Бериславській завод будівельних матеріалів» (Херсонська обл.).

Про це повідомляється в прес-релізі, опублікованому на сайті ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР).

Згідно з повідомленням, Бериславський завод будматеріалів придбано з метою забезпечення більшої стабільності поставок вапняку на АМКР.

«Ця угода дозволить н

[Подробнее...»]

Київ. 21 липня. УНІАН. Компанія ArcelorMittal придбала ВАТ «Бериславській завод будівельних матеріалів» (Херсонська обл.).

Про це повідомляється в прес-релізі, опублікованому на сайті ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР).

Згідно з повідомленням, Бериславський завод будматеріалів придбано з метою забезпечення більшої стабільності поставок вапняку на АМКР.

«Ця угода дозволить нашій дочірній структурі в Україні – ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стати більш самодостатньою в плані забезпечення вапняком, оскільки придбаний завод забезпечить близько чверті наших потреб у цій сировині. Проте ми продовжуватимемо співпрацю з нинішніми постачальниками, оскільки у будь-якому разі нам потрібний вапняк різних видів і у великих кількостях, які не можуть бути забезпечені лише за рахунок новопридбаного підприємства», – наводяться в прес-релізі слова виконавчого віце-президента ArcelorMittal Арно ПУПАР-ЛАФАРЖА.

У повідомленні також зазначається, що стратегія ArcelorMittal відносно нового заводу полягатиме в швидкому відновленні роботи підприємства і виконанні всіх зобов`язань за існуючими контрактами, а також у збільшенні обсягів виробництва і підвищенні якості продукції, оптимізації виробництва і максимально ефективному використанні сировинних запасів. Особлива увага приділятиметься охороні праці та природоохоронним заходам.[Скрыть...»]

19/07/2010
19 ИЮЛЯ 2010 Г. СОСТОЯЛАСЬ ВНЕОЧЕРЕДНАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ОБЛАСТНОЙ ОРГАНИЗАЦИИ ПАРТИИ ПРОМЫШЛЕННИКОВ И ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ УКРАИНЫ.

19 июля 2010 г. состоялась внеочередная конференция областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины. В работе партконференции приняли участие: исполняющий обязанности Председателя Партии промышленников и предпринимателей Украины Коробчинский Александр Леонидович, председатель правления Харьковского регионального отделения УСПП Ильютко Олег Семёнович. На конференции пр

[Подробнее...»]

19 июля 2010 г. состоялась внеочередная конференция областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины. В работе партконференции приняли участие: исполняющий обязанности Председателя Партии промышленников и предпринимателей Украины Коробчинский Александр Леонидович, председатель правления Харьковского регионального отделения УСПП Ильютко Олег Семёнович. На конференции присутствовали делегаты из 31 района Харьковской области и 9 районов города. В повестке дня было 4 вопроса: единогласно был избран Председателем Харьковской областной организации ПППУ Шемет Владимир Иванович; были избраны члены и председатель ревизионной комиссии; избраны 5 человек в члены Политического Совета от ХОО ПППУ; изменён юридический адрес областной организации.

В ходе конференции участники заслушали информацию исполняющего обязанности Председателя Партии промышленников и предпринимателей Украины Коробчинского Александра Леонидовича о целях и задачах ПППУ в свете новых тенденций и объективных требований времени.

Избранный Председателем Харьковской областной организации Партии промышленников и предпринимателей Украины Шемет Владимир Иванович сказал, что пополнение рядов районных партийных организаций он видит в привлечении влиятельных и деловых людей, руководителей предприятий и фирм. В каждом микрорайоне необходимо улучшить работу партийных ячеек, которые являются связующим звеном между рядовыми членами партии и руководителем районной организации. Объединить предпринимателей и привлечь их в ряды нашей партии. Так как вместе – мы сила.

Шемет В.И. подчеркнул, что для защиты и развития предпринимательства нужны конкретные рычаги влияния, для этого необходимо продвижение членов партии в органы власти, которые будут отстаивать интересы бизнеса. Бизнес не может быть в оппозиции, поэтому нам необходим диалог между бизнесом и властью.

Доверие можно оправдать только конкретными делами в интересах людей. Особенно это касается местных партийных организаций. Ведь от их деятельности зависит и авторитет партии в целом.[Скрыть...»]

Партия промышленников и предпринимателей Украины. Адрес в Харькове
© 2003-2005, ХОО ПППУ, Харьков,
pppu@sys.com.ua, pppu@yandex.ru

| О партии | Партнеры | Регионы | Инвестиции | Членство | Информация |
| Объявления | Гостевая | Обратная связь | Новости | Харьков | Область |
| Устав ПППУ | Программа | Тезисы | Руководство | Товары, услуги |